Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@masima já jsem kupovala to jejich lego duplo a je to na chlup stejné jako originál lego, jen tam není zespodu natištěný ten kod ![]()
Holky, krásné dobré rodpoledne. Jdu s dotazem. Ještě nikdy se mi totiž nestalo, tak nějak nevím, co pak s tím
Mám zaplacené zboží - peněženku - zítra vyprší čas na dodání k doručení (awaiting shipment). Já pak s tím něco dělat, nebo jak to pak funguje. Ještě se mi to nestalo, vždy vše bylo posunuto do doručování, ale zrovna tady u toho ne ![]()
@Salorka pokud prodejce do vypršení lhůty neodešle, tak se objednávka automaticky zruší a dojde k vrácení peněz.
@Salorka Dej „open dispute“, zvol, proc otevíras spor a napis duvod, ze ti to neprislo, i kdyz uz melo. Pokud u zboží nejsou zadne informace o dodavani, tak to tam taky napis. Bud prodavajici prodlouží dobu dodani, nebo vrati penize. Pokud by jste sr nedomluvili spolu, pomuze sam Aliexpress. Většinou ke spokojenosti kupujiciho ![]()
@Salorka Teď jsem to zrovna řešila. I přesto, že prodejce prodloužil o měsíc dodací lhůtu, zboží stejně nepřišlo. Zahájila jsem spor, peníze už dorazily
.
@maky 1993 Nevím, jestli jsem to správně napsala - koupím zboží a nejdříve se čeká na platbu, pak na shipment (chápu jako doručení do přepravy) a pak delivery (samotné doručování). Já teď skončila u shipment (že to prodejce neposlal na doručení) a šlo mi o to, až to zítra skončí, co s tím
Snad srozumitelnější ![]()
@Salorka No, pokud tu penezenku chces, tak mu jeste muzes tu dobu na odeslání prodlouzit.
@j.a.n.i1 úplně nutně ji nepotřebuju. Takže se o nic starat nemusím, když ta doba skončí, peníze se automaticky vrátí zpátky, aniž bych někde něco musela?
Upozornění na jednání společnosti AliExpress.
Varuji všechny před nákupy na portálu AliExpress.
2.5.2025 jsem objednal a zaplatil zboží v hodnotě 382 US$.
Zboží mi nebylo dodáno, nikdo se mne nepokusil kontaktovat s informací, kdy bude zboží dodáno.
Následně mi bylo zděleno, že mi nemohlo být z mojí viny dodáno, proto cestuje zpět.
Nedostal jsem ani vysvětlení kdo uděla chybu a kdo mi měl zboží údajně doručit.
Kontaktoval jsem Českou poštu a celní úřad, a bylo mi zděleno, že uvedená zásilka nikdy nepřišla.
Požádal jsem AliExpress o jeho opětné doručení, nebo vrácení platby.
Ale obdržel jsem pouze 130 US$.
S tim ale spokojen nejsem.
Neděléjte stejnou chybu jako Já.