Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Capricorn61 Dakujem za info..uz mi vsetko prislo v poriadku a presne tak, bez cla…mam ale objednanu z Wishe tu hracku za dva litre, takze pocitam ze to bude randal…ale bohuzial nikde inde sa neda zohnat, tak uvidime…inac mi napalili clo zatial len ked som objednala z Anglie plavky za cca 700kč, tak clo bolo docela dost
@polarna Tak snad to nebude tak zle, aby clo nebylo drazsi jak hracka.
Tak drzim pesti. ![]()
+1 https://aliexpress.com Tak ja nemela jeste zadny zadrzeny balicek, ale objednavam celkem levne veci, tak do 20 dolaru..Vetsinou celnici zadrzi veci drazsi, nebo velke baliky
Ženy, jsem tímto nepolíbená, musím se na Aliexpressu zaregistrovat nebo mohu objednat jako „host“, potřebuji jen jednu malou věc. Děkuji!