AliExpress, Wish a clo (2021)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37
4.5.22 12:22

@Capricorn61 Dakujem za info..uz mi vsetko prislo v poriadku a presne tak, bez cla…mam ale objednanu z Wishe tu hracku za dva litre, takze pocitam ze to bude randal…ale bohuzial nikde inde sa neda zohnat, tak uvidime…inac mi napalili clo zatial len ked som objednala z Anglie plavky za cca 700kč, tak clo bolo docela dost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2577
4.5.22 19:47

@polarna Tak snad to nebude tak zle, aby clo nebylo drazsi jak hracka. :roll: Tak drzim pesti. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.22 17:52

+1 https://aliexpress.com Tak ja nemela jeste zadny zadrzeny balicek, ale objednavam celkem levne veci, tak do 20 dolaru..Vetsinou celnici zadrzi veci drazsi, nebo velke baliky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
2.4.24 10:30

Ženy, jsem tímto nepolíbená, musím se na Aliexpressu zaregistrovat nebo mohu objednat jako „host“, potřebuji jen jednu malou věc. Děkuji!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák