Augmentace poprsí

28.12.19 23:59

Augmentace poprsí

Zdravim damy, po úbytku na váze jsou moje prsa nevzhledná.
Proto chci radu :)
Na kterou kliniku (Praha/Brno) na augmentaci poprsí, popřípadě k jakému plastickému chirurgovi??
Chci modelaci s augmentací (kulaté inplantáty) pod sval.
Diky za všechny rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.12.19 07:17

Kdyz uz jsme u te augmentace. nevite nekdo jestli probihaji souteze.vim o jedne:novy zivot diky plastice.vite jeste o nejake?

• Citovat
  • Nahlásit
8971
29.12.19 07:54

@Kristyna248 : nešla bych do jakékoli soukromé kliniky bez zázemí nemocnice. Takže Praha - Klinika plastické chirurgie Vinohrady nebo Bulovka, v Brně bude jistě také. Ceny stejné nebo nižší jako v soukromí, jistota, že kdyby se něco potento, je tam vše, k nezaplacení ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
29.12.19 08:02

Doporučuji pana Vřeského v Ostravě, opravdu se vyplatí vyrazit tu štreku. V ČR nemá konkurenci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
29.12.19 08:57

Absolutně doporučuji Mudr. Petra Pachmana, Medicom VIP Brno. Naprostý profesionál, vynikající chirurg, lidský a skvělý přístup. Jsem jeho první případ s komplikacemi, 27.11. jsem byla na výměně implantátů za menší, plus modelace, plus odstranění kapsulace, cena teda 111 tisíc, ale to by byla asi všude. Upozorňuji, že už po první operaci před 8 lety jsem měla komplikace, ale tehdy jsem to přičítala ne úplně dobré doktorce-přitom primářka, ale recenze měla hrozné. Jenže já jsem tehdy chtěla za každou cenu stihnout akci na augmentaci za 55 tisíc. Pak nastaly komplikace, extrémní tvorba seromu, na kontroly si mě zvala po týdnu až 14 dnech a pak jsem si to v podstatě léčila doma sama. Jizva byla strašná, prso se hojilo snad půl roku a udělala se šílená kapsula. No vydržela jsem to s nimi 8 let. Dokonce tři a půl roku kojení. Jenže prso s kapsulí se průběžně jednou za rok vždy nafouklo, kolem implantátu už byl trvale serom, bylo o kus větší než druhé, bylo to jak nosit cihlu na hrudníku. Tak jsem se odhodlala jít na reoperaci. Při předoperačních vyšetřeních mi ještě na sonu zjistili bulku v tom špatném prsu, takže ještě biopsie. No hrůza. Nakonec mi zjistili stopy silikonu v seromu, takže jsem si myslela, že silikon musí být prasklý, i když mamograf ani opakované sona několik let po sobě nic neodhalili, měla jsem totiž trvale zvětšenou uzlinu v podpaží. Každopádně operace úspěšně proběhla, prsa krásná, o kus menší, dal mi do každého jinou velikost, abychom vyrovnali asymetrii. Všecko vypadalo cca 5 dní v pohodě a pak to opět začalo. Serom ve velkém zase v tom levém prsu. V podstatě to teklo proudem. Valila jsem bez objednání na kliniku. Pan doktor si na mě udělal čas mezi operacemi, úplně se zhrozil, že to ještě nezažil a to má za sebou přes 1200 operací. Rovnou řekl, že když už to mám podruhé, že to moje tělo prostě nechce, ale že to zkusíme. Takže jsem tři týdny chodila denně nebo obden ráno na vymačkání seromu, desinfekci a přelepení, nasadil atb, vše začalo vypadat skvěle do Štědrého dne. Den po štedrém dnu jsme všichni onemocněli a prso se začalo nafukovat šíleným stylem. Horečka, zimnice, prso třikrát větší, ale jelikož už nebylo kudy by serom odtékal, museli jsme to s manželem dole propíchnout desinfikovanou jehlou a serom vymačkat. Po konzultaci s mou sestrou doktorkou. Bolest příšerná, ale i úleva. Prso rudé, jasný zánět. Serom žlutý, zakalený. Ráno 27.12. jsem měla domluvenou kontrolu u pana doktora. No zděsil se, vymačkal zase hromadu seromu a řekl, že už musí do zprávy napsat, že doporučuje vyndání. Ještě vzali stěry a krev kvůli CRP, s tím, že mi bude odpo volat, co a jak. Já jsem to samozřejmě obrečela, že to ještě nechci vzdát. Už mi bylo úplně dobře. Odpoledne pan doktor volal, že CRP je 260, a že s tím leží lidi na JIPce, a že mám ráno okamžitě nastoupit na vyndání. Že mě tak nemůže nechat chodit, že se mě ten zánět může dostat do srdce a konec. Upozorňuji, že klinika už měla mít dovolenou, takže pan doktor svolal operační tým jen kvůli mně a zdarma. Takže jsem včera ráno nastoupila s tím, že na operaci nakonec nebudu muset, prso se sfouklo, bylo měkké, nebolelo, takže jsem jela s velkou nadějí. No pan doktor mi řekl, že na sál musím tak jako tak, že se na to musí podívat, a když to jen trochu půjde, tak vše vyčistí a dá tomu ještě poslední šanci, ale musela jsem samozřejmě podepsat, že když to bude špatný, že je vyndá. No holky před operací jsem si pořvala, ale probudila jsem s nima! Jupíííí! Vše vyčistil, řekl, že byl sám překvapenej, jak dobře to vypadalo, opravil jizvy a teď se budu modlit, aby vše dobře dopadlo. Teď už mi ani nedával drén. Kontrola 7.1., tak vám sem napíšu, jak to dopadlo. Já věřím, že už jsem si to vyžrala. Jo a vtom stěru ze seromu byl stafylokok, takže další atb na 10 dní. Pocitově je mi skvěle, skoro to nebolí, nic neprosakuje. Snažím se být pozitivní. Jo ještě chci doplnit, že po vyndání těch původních implantátů prasklé nebyly, ale prý všechny implantáty minimálně prosakujou, i když nejsou prasklé, což jsem nevěděla. Prý by to nemělo být zdraví škodlivé, ale moje uzliny na to reagují. Poslala jsem vzorky z biopsie na přezkoumání ještě do jiné laboratoře a zařídila jsem odvoz starých implantátů na rozbor přímo firmou Mentor do Ameriky, abych měla jistotu, že tam nebyly třeba mikropraskliny. Jen pro můj osobní pocit. Tak to byl teda román. Každopádně pan doktor je nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
29.12.19 10:43

Medicom VIP je sice soukromá, ale má právě zázemí veliké nemocnice Viniční Brno. Na pokoji se mnou byla paní, co přijela kvůli Pachmanovi z Austrálie. Že měsíce pročítala recenze a on jednoznačně zvítězil. Můžeš zkusit i víc konzultací na různých klinikách, abys viděla, jaký z toho máš pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat