Bez cukru

Anonymní
26.12.19 22:24

Bez cukru-zkušenosti

Ahoj, někde jsem četla že nejlepší na zhubnutí je být bez cukru..máte prosím někdo zkušenost? funguje to? a co se jí když je vlastně ve všem cukr? děkuji moc všem, je to pro mě moc důležité, chci začít co nejdříve. Hledám jednoduchou a nenáročnou stravu. Prosím anonym děkuji

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1700
26.12.19 22:27

Ono cukr je už skoro všude, ale nejvíc ve sladkosti. Které jsem vyřadila úplně a že by to mělo nějaký vliv na tělo a hubnutí se říct nedá

• Nahlásit
20753
26.12.19 22:29

Moje mamka to tak jednou provozovala - zhubla cca 10 kg za půl roku, vše ostatní jedla jako dřív
ale nevím proč to pak zase porušila a sladké jí, samozřejmě jí kila zas naskákaly zpět

• Nahlásit
Anonymní
26.12.19 22:30

Tak to si mě moc nepotěšila, protože sladkosti to je ted nejvíc co do sebe cpu, ale jsou Vánoce je fakt že cukroví už mě tolik neláká, ale ono se to nakupí…myslím, že to ale u mě zabere 100% s pohybem, otázka je co se vlastně jíst muže a co ne, potřebuju zhubnout tak 20kg určitě.

• Nahlásit
1228
26.12.19 22:31

Tak ono jsou cukry a cukry. :nevim: vynechej ty vyrabene. Prirodni smeruj spis na dopoledne. :nevim:

• Nahlásit
18285
26.12.19 22:32
@Anonymní píše:
Tak to si mě moc nepotěšila, protože sladkosti to je ted nejvíc co do sebe cpu, ale jsou Vánoce je fakt že cukroví už mě tolik neláká, ale ono se to nakupí…myslím, že to ale u mě zabere 100% s pohybem, otázka je co se vlastně jíst muže a co ne, potřebuju zhubnout tak 20kg určitě.

Zkus jist podle tehotenskacukrovka.cz

• Nahlásit
15961
26.12.19 22:33

To je tak těžký na netu najít články o low carb stravě? A cukr je třeba i v rýži, spagetach atd. Ne jen sladkosti. A ano low carb držím, i teď přes svátky. I když hlavní důvod nebylo hubnutí ale zdraví.

• Nahlásit
36668
26.12.19 22:35
@Anonymní píše:

Nastuduj low carb.

• Nahlásit
48954
26.12.19 22:37

Drž takovou dietu, kterou zvládneš udržet dlouhodobě, ne jenom po dobu snižování váhy na cílovou úroveň. Teď je moderní low carb. Mně to přijde šílený.
Mně stačilo omezit sladké pití, snížit množství sladkých tyčinek a začít se trochu víc hýbat a váha šla hezky dolů.

• Nahlásit
52917
26.12.19 22:38

A bez cukru jakého? Bílého rafinovaného? Obecně jednoduchých cukrů? Nebo celkově omezit sacharidy vč. těch složitých? Definuj cukr.
Ona třeba představa, že zhubnu, pokud pouze vyměním bílý cukr za třtinový nebo med, je dost nesmyslná, opačný extrém je pak komplet zkrouhnout sacharidy (pečivo, rýži…), tak se samozřejmě hubnout dá, ale vyžaduje to poněkud víc než jen slepě „vynechat cukr“.
Zaměřila bych se na celkově vyvážený jídelníček s omezením velikosti porcí a snahou minimalizovat všechny prasárny.

• Nahlásit
624

Low carb je způsob stravování, který, pokud ho dokážeš držet, ti zaručeně naprosto změní přístup ke stravě celkově… :palec:

• Nahlásit
4287

Jde to, funguje to a každé tělo si bez cukru oddychne. Není nutné hned se vrhat do low carb stravování, nebo přímo do ketózy, ale vyřadit ze svého jídelníčku rafinovaný cukr je každopádně ten nejlepší krok správným směrem ke zdraví. Jí se všechno, v čem cukr není - a obecně se dá říct, že to je všechno to, co není průmyslově zpracované. S trochou nadsázky - pokud má produkt v krámě etiketu se složením, tak to nebrat, protože je v tom cukr :mrgreen: Low carb stravování jako takové je založeno na zelenině, obohacené přiměřeným množstvím bílkovin (cca 1g na 1kg váhy) a tuku při omezení všech sacharidů (rychlých cukrů i pomalých škrobů). Existuje i varianta Slowcarb, kde se povolují potraviny typu luštěniny, obsahující pomalé sacharidy (škroby), ale i tam je hlavní složkou potravy zelenina.

A ano, prokazatelně to funguje. Nežrat těstoviny, rohlíky a mléčný čokolády, základ štíhlé postavy :pankac:

• Nahlásit
6937
26.12.19 23:02

Já mám obě cukrfree kuchařky a tam jsou docela zajímavé recepty, třeba tě to může inspirovat. :palec:

• Nahlásit
2146
26.12.19 23:24

Já o tom cukrfree už taky samozřejmě četla, ale nejsem si jisté, v jaké míře to je. Nejí se rafinovaný cukr, takže ten v průmyslově zpracovaných potravinách, nebo se snaží vyhýbat i třeba fruktóze?

• Nahlásit
Anonymní
26.12.19 23:41

Nechci jíst podle low carb, nevyhovuje mi to.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat