Kadeřnický salón L. Šula, T. Arsov, Bomton,atd. vyplatí se?

487
26.12.19 11:49

Kadeřnický salón L.Šula, T.Arsov, Bomton,atd...vyplatí se?

Ahoj ráda bych se zeptala…vyplatí se investovat do sebe a nechat se rozmazlit v luxusních kadeřnických salonech? Je konečný výsledek doopravdy tak wow oproti běžnému kadeřnickému salónu? Přemýšlím, že to poprvé v životě zkusím. Mám zesvětlené polodlouhé jemné vlasy, které nedrží tvar a vytvořit účes je vážně oříšek:-) Nerada bych pak byla zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

694
26.12.19 12:03

Za mě ne, vyzkoušela jsem jich několik a výsledek většinou stejný jako u levnějších. Myslím si, že nejde o věhlas, musíš si s kadeřníkem/kadeřnici sednout jinak ani za největší peníze nebude výsledek takový jaký si přeješ. A nesmíš být líná mluvit a zároveň si nechat poradit. Stejně je první návštěva většinou jako loterie. Neříkám, že to bude špatně, rozhodně bych se nespoléhal na to, že bude wow efekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
26.12.19 12:16

Záleží, na jakou kadeřnici kapnes…já byla jednou u Petry Mechurove (samozřejmě ne přímo u ní) a výsledek takový, že nikdo nepoznal, že jsem vůbec byla u kadeřnice :zed: A o 5tis. lehci :lol: Takže jsem to také vyzkoušela naposledy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 17:38

Ono tak úplně nejde o to, co vám udělá kadeřnice na hlavě, ale o to, jestli jste pak vůbec schopná s tím něco dělat sama doma, to já například vůbec nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama