Jídelníček Michal Josef Thot

170
19.12.19 12:31

Jídelníček Michal Josef Thot

Ahoj holky, je tu některá co drží jeho jídelníček? Jedu podle něj měsíc a teď přes vánoce si dám trošku pauzu a občas si dovolím i něco na víc :) neni tady někdo kdo taky drží jeho jídelníček že by jsme se mohly navzájem podporovat a motivovat????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

35
19.12.19 12:42

Ahoj :mavam: me od Michala prisel jidelnicek vcera a dnes jsem podle nej udelala obed. Budu si muset zvyknout na gramaze :lol: uz se tesim na vysledky, kdyz vidim ty fotky pred a po, tak me to cim dal tim vic motivuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7075
19.12.19 13:40

Zhubla jsem díky jeho jídelnícku a cvičení za 4 měsíce 15 kilo. Bohužel jsem se na to pak vyprdla a jsem tam, kde jsem byla. Takže od ledna začínám znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
19.12.19 13:59

@PetraJ cvicila si i pred jidelnickem, nebo si zacala cvicit s jidelnickem? Ja mu psala, ze jsem bez pravidelneho cviceni, ale ze pridam rotoped. Na fitko jsem lina :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
19.12.19 14:24

@PetraJ to je super výsledek za tak krátkou dobu, takže věřím tomu že to půjde zase. Od lednu jdu do toho zase na 100 % takže do léta to bude pohoda :thumbsup:
@Antiel začínáš teď před vánocemi? Nebo budeš jen psotuone najizdet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
19.12.19 14:57

@Happy22 postupne se seznamovat s jidelnickem a snazit se podle neho. Ted kdyz je volno, tak to pujde lip, az pujdu od Ledna zase do prace, budu vedet co a jak uvarit a vedet, co si vzit na pauzu 8) samozrejme, ze na vanoce si dam klasickou stedrovecerni veceri. Chlebicky a cukrovi neodmitnu, ale vseho s mirou. Po svatkach to bude uz jen o tom jidelnicku a v lete uz snad s dcerkou v novem tele do plavek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7075
19.12.19 14:58
@Antiel píše:
@PetraJ cvicila si i pred jidelnickem, nebo si zacala cvicit s jidelnickem? Ja mu psala, ze jsem bez pravidelneho cviceni, ale ze pridam rotoped. Na fitko jsem lina :roll: :mrgreen:

Začala jsem s obojím 1.1.2018. Ale cvičila jsem fakt dost, 3-4× týdne fitko, občas jsem chodila i běhat. Pak se mi hubnutí zastavilo, potom přišlo léto, takže pauza od diety a cvičení a v září mi kamarádka, se kterou jsem chodila cvičit, řekla, že už chodit nebude a bylo vymalováno. Už jsem se nedokopala. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama