Makeup 35+

451
13.12.19 17:48

Makeup 35+

Ahojte muzete mi poradit nejaky drogerkovy makeup 35+…potrebuji aby vydrzel a aby nedelal supinky a korektor pod oci trochu mam vrasky ale neni to tak hrozny. :roll: diky za tipy jo a jeste neco pod ten makeup aby neucpaval hlavne pory.. Hydratacni krem..diky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2045
13.12.19 18:00

Taky uvítám nějaké osvědčené tipy. Přes jaro - léto mi docela vyhovoval BB krém Missha Perfect cover (ve skutečnosti to není BB, ale regulérní mejkap), ale na zimu vždycky nějak vysychám :mrgreen: tak to už teď taky není úplně ono… Jinak jsem před časem začala používat místo krému arganový olej a zatím jsem spokojená.
Edit - je mi 41.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
13.12.19 18:04

@Martinik diky za tip ten argan.olej vyzkousim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13166
13.12.19 18:11

Já jsem strašně spokojená s make-upem od Esté Lauder. Akorát nesplňuje požadavek na přípravek z drogerie. Ale právě jsem vždy trpěla na to, že mi šupinkovatí pleť a dělají silně vysušená místa kolem nosu. S tímto produktem tyto problémy nemám. e

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 18:36

Pred par dny jsem byla u profika na kurzu, co lici hvezdy, politicky a prachaty panicky. Jedna z nejlepsich a financne přijatelných kosmetickych pripravku je catrin a zerva. Jsou prirodni a netestované na zvířatech a opravdu mi na moje akne tyto přípravky pomohly. Pro podklad doporucuji primer bezbarvý de typu pleti. Dobre kreje, neucpou se pory a hydratuje. Pote korektor tekuty, trosku svetejsi nez kůže a makeup matny, penovy, nebo tekuty. Když se toto nanese na primer, krasne vse zahladi a spoji. Zadne fleky cucky nebo viditelna místa. Pod rtenku take primer, tuzku a pote rtenku. Rasenka je lepsi steteckova, silikonova dela cucky a spatne se nanasi. Stiny jsou dobre od znavky revolution, spise matne a vzdy se dávají 3 barvy od nejtmavsi po nejsvetlejsi( z vnejsku do vnitřku).. pak tvarenka a bronzer na linie tvari, ale na cely obličej bezbarvý - bily, nedela to oranžovou barvu. Nakonec to prestrikat dobrym fixačním sprejem. Dulezite jsou kvalitni make-up stetce, ale take i styl a to, jak se liceni nanasi a jakym postupem. Muzete mit super kvalitni veci, ale kdyz se pouzivaji nesprávným postupem, tak to nikdy nebude mit stejny vysledek.
Je to slozitejsi, ale naucit se to krasne da. Ovsem urcite ne od tech instagrovych holek, ktere delaji toho zbytecne moc a spatnym zusobem.
Z vlastni zkusenosti - byla jsem na 3 kosmetických kurzech a jediný tento profik mne to naucil, ukazal a pomohl, aby to nevypadalo, jako ukazka od ženský na matersky co si rika kosmetička.

Hlavně se prosim vyhnete znacce Essence. Je to jedna z nejhorsich co je v prodeji.

Příspěvek upraven 13.12.19 v 19:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 19:13

Ja mela supiny, droleni a zduraznene vrasky, loni jsem zacala komplet pouzivat prirodni kosmetiku (Havlikova apotheka). Ta mi plet tak vyrovnala a hydratovala, ze mi stacil lehky od levander a vubec nebyl poznat. V tehotenstvi se pridaly hormony a zmizely mi i zbytecky akne a plet se rozzarila a zadny make up vubec nepotrebuju. Po porodu uvidim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
13.12.19 20:08

Z drogerkových je velmi dobrý Dermacol caviar long stay. Ráno si dám tonikum, potom kolagenové sérum, kolagenový krém. Střídám s hyaluronovým sérem a hyaluronovým krémem. No a pak ten Dermacol. Někdy pod něj primer od Dermacolu White Magic. A sedne mně dobře a to je mi 47. Z těch z parfumérky mám ráda Estee Lauder Double wear.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
13.12.19 20:57

Dekuji vam vsem.. :D za tipy a rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu