Jak se starat o vzhled?

87
21.12.19 19:30

Vzhled - jak se starat....

Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila. Jak se starat o vzhled? Sama jsem si neprošla tím, jak holky v určitém období všechno řeší s maminkou, která je směřuje. Byla, je a stále bude, ale bohužel odešla (zemřela) příliš mladá a já v té době byla malá.
Nyní mám ze sebe pocit, že jako ženská/holka nic moc. Jde především o vlasy. Udělám culík a nazdar. Musím říct, že jsem v tomhle i dost nešikovná. Proto se chci zeptat, jestli neznáte nějaké stránky, kde ze sebe ženská udělá okouzlující ženskou a už není za popelku. Nic ve zlém. Zkoušela jsem koukat i na youtube, hledat tipy, ale všechno mi přijde složité a sama nejsem právě manuálně zručná. Nicméně bych ráda okouzlila. Jednou jsem měla hodně vyčesané vlasy od kadeřnice a pár lidí mi řeklo, jak mi to sluší. Prostě změna - nebyl culík. Budu vám moc vděčná, když mě uvedete do tajů, jak se stát fyzicky okouzlující. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8351
21.12.19 19:37

Ahoj, jestli máš Instagram, podívej se na Martu Šantorovou. Myslím, že je i na FB. Je to TOP make up artistka a občas přidává i účesy. Dobře komunikuje, takže Tě může i nasměrovat na někoho, kdo se zabývá jen účesy. Marta ale patří mezi naprosté špičky ve svém oboru, navíc je velmi milá a sympatická. Má vysokou sledovanost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
21.12.19 19:37

Co zkusit workshop s vizazistkou? Doporucila by barvy, naucila liceni i ucesy. Na miru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8351
21.12.19 19:38

Tady jsou na Martu kontakty: http://www.martasantorova.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8351
21.12.19 19:40

@Radkar1 Ten workshop je dobrý nápad - Marta Šantorová je taky dělá. Já jí moc ráda sleduju, pořídila jsem si i hodně kvalitních šminek, které doporučuje. Má to vždy hezky zpracované na videích a na závěr přesný přehled těch propriet. Její videa jsou pohodová a naučí líčit a starat se o sebe i úplný dřevo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14378
21.12.19 19:42

Začni tím, že si najdeš šikovnou kadeřnici a zkoušej, co bude to pravé, ona ti určitě poradí. Kup si kulatý kartáč, fén a trenuj a trenuj, ono to půjde, uvidíš. To samé v líčení, využij služby vizážistek, co líčí třeba v parfumeriich, mnohdy mají i akce zdarma. Zase ti poradí třeba barevné řady a ty si pak najdeš produkty, co ti vyhovují a jsou dostupné. Mě trvalo roky, než jsem našla to, co mi sedí. Pro mě je základ mít upravené nehty, v pořádku zuby, pak se můžu činčat dal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.12.19 19:44

Děkuji za tipy, bohužel workshop je mimo mé možnosti… Finanční… Bydlím sama a musím se otáčet, abych to každý měsíc utáhla… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
21.12.19 19:48

Kulatý kartáč mám, ale nikdy nedokáži vyfoukat jako kadeřnice. Sice mi tvrdí, že je to tím, že nepoužívám profi šampon a kondicioner, ale pouze obyč., co je všude volně dostupný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
21.12.19 20:00

Zakladatelko, mně se líbí Francouzky. Jednoduše střižené vlasy, dlouhé i krátké. Řasenka, rtěnka. Nenos tenisky nebo oblečení na hory do města, i když pěkné tenisky (např. new balance) Francouzky nosí ke kabátům, záleží. Já nakupuji oblečení v sekáči, snažím se ladit vše do černé. K tomu například výrazná červená kabelka elegantní.
Kup si kožené boty, v Deichmannu mají pěkné a dají se koupit ve slevě. Mně vydrží boty i deset let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
21.12.19 20:02

A nos šaty a sukně a boty na podpatku. Nebo si kup černé rifle nebo kalhoty úplé a k tomu umělý oversize kožíšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14378
21.12.19 20:03
@Radkar1 píše:
Kulatý kartáč mám, ale nikdy nedokáži vyfoukat jako kadeřnice. Sice mi tvrdí, že je to tím, že nepoužívám profi šampon a kondicioner, ale pouze obyč., co je všude volně dostupný.

Ale prd, tím to není. Začni úplně jednoduše, pramen po prameni podtoč a zahrej fénem a zafixuj. Nejdřív dej pěnu a uvidíš jaka budeš kočka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5389
21.12.19 20:19

Základ je mít vlasy hezky střižené a používat kvalitní vlasovou kosmetiku - pak nemusíš řešit vyčesávání nebo fénování a můžeš nosit vlasy rozpuštěné.
Na líčení stačí sledovat youtube nebo instagram, případně bych zašla do Sephory nebo Yves Rocher, ony tam často prodavačky radí i s líčením a péčí o pleť.
Co se týče oblečení, tak asi chvíli bude trvat, než najdeš styl, co ti sedne. Nakoupila bych si basic vršky a ty různě kombinovala se sukněma/hezkýma kalhotama. Jak už tu někdo psal, nenosit pohory do města, celkově bych vyřadila outdoorové oblečení na běžné nošení, to samé batohy.
Podle mého je úplný základ úspěchu hezké boty, hezká kabelka a pěkné vlasy. Zbytek se vždycky nějak doladí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14378
21.12.19 20:23
@bjetuschka píše:
Základ je mít vlasy hezky střižené a používat kvalitní vlasovou kosmetiku - pak nemusíš řešit vyčesávání nebo fénování a můžeš nosit vlasy rozpuštěné.
Na líčení stačí sledovat youtube nebo instagram, případně bych zašla do Sephory nebo Yves Rocher, ony tam často prodavačky radí i s líčením a péčí o pleť.
Co se týče oblečení, tak asi chvíli bude trvat, než najdeš styl, co ti sedne. Nakoupila bych si basic vršky a ty různě kombinovala se sukněma/hezkýma kalhotama. Jak už tu někdo psal, nenosit pohory do města, celkově bych vyřadila outdoorové oblečení na běžné nošení, to samé batohy.
Podle mého je úplný základ úspěchu hezké boty, hezká kabelka a pěkné vlasy. Zbytek se vždycky nějak doladí.

Co je to za kravinu? Právě že hezky střih se musí po umytí vyfenovat, aby držel tvar. Možná tak pasovka se nemusí fenovat, protože ta je pořád stejna. Stejně tak si může vlasy vycesat když ji to sluší, přeci nebude nosit celý rok stejný účes :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
21.12.19 20:27

Dovolím si zde zmínit názor mé známé, že žena po třicítce by neměla mít delší vlasy. Maximálně mikádo. Nesouhlasím.
Musím nosit v práci vlasy sepnuté, také řeším culíkem. Alternativu žádnou zatím nemám.
Líbí se mi, jak řeší úpravy vlasů letušky. Mají předepsaný drdol nebo cop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31352
21.12.19 20:28
@bjetuschka píše:

Sephoru ne, prosím. Vždycky mě tam hrozně zmalují :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama