Káva Valentus

5
22.12.19 21:51

Káva Valentus

Ahojte všichni, mám dotaz jestli vás nikdo nekontaktoval kvůli spolupráci nebo abyste si koupili,,hubnouci” kávu, džus nebo čokoládu. Je to od značky valentus, ale dělají s tím všichni tajnosti. :lol: Na netu toho moc není údajně je to na českém trhu od ledna, funguje to jako mlm. A tak by mě zajímalo zda nemáte nekoho v okolí kdo v tom taky jede nebo to aspin zkoušel. Děkuji za veškeré info. Pa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3872
22.12.19 22:25

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hubnoucí káva a čokoláda, popadam se za břicho. Tomu dneska ještě někdo věří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.12.19 22:27

O to vůbec nejde :D ale spis o to ze to obsahuje u nas zakázané látky a u nas se s tím roztrh pytel :D a tento týden mi psalo min.5 ženských, tak mě to zajímá prave proto ze jsem si myslela ze je to dávno pase :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.12.19 22:35

@cverunka jde mi hlavně o tu společnost valentus a tajnosti s tím spojené :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.1.20 15:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.1.20 21:21

@Paveel77 to jsem právě taky četla, ale zase kdyby to bylo opravdu takhle tak se to tady nemůže prodávat ne? Vlastně v cele EU a ve spoustě státu se to prodává normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.1.20 20:23

Celou věc již řeší příslušné orgány státní správy tak se necháme překvapit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.1.20 23:35

@Paveel77 taky by mě zajímalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.20 21:03

Neblázněte

Posílám vám odkaz na skvělé video jednoho z nejuznávanějších odborníku na kávu v Evropě. Vysvětluje tam hlavně pojem zelené kávy, jak je škodlivá…přitom mezi lidmi se šíří že díky ní hubnou :-( Video je velmi dlouhé, ale velmi naučné:
https://www.youtube.com/watch?…

Jinak nedávno jsem narazila na super pražírnu, kde praží kávu bez kofeinu. Během kojení jsem chtěla kofein více omezit a tahle mi chutnala ze všech vyzkoušených nejvíc:
https://www.donfranko.cz/…-z-kolumbie/

Mě se hubnout příliž nedaří, ale nehledám žádné zázračné recepty. Je to hlavně o mě kdy se zvednu a začnu makat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.2.20 14:29

@Paveel77 Pan institut tvrdí, že přípravky nejsou WADA approved (World Anti Doping Association) a snaží se, aby tento fakt vyzněl, jako naprosto skandální důkaz závaznosti produktu. Ovšem když se podíváš na oficiální stránky WADA zjistíš že:

1. Fenylethylamin sice je na seznamu zakázaných látek, ale je ve skupině látek nikoliv trvale zakázaných, ale zakázaných během soutěže a nikoli proto, že by poškozovala zdraví, ale z důvodu zlepšení sportovního výkonu.

https://www.wada-ama.org/…s-prohibited

2. Zároveň se WADA veřejně distancuje od jakéhokoliv schvalování přípravků, jelikož si zakládá na své neutralitě a tak tvrdit, že jakýkoliv přípravek je WADA approved je absolutní lež z čehož vyplývá, ze jakýkoliv přípravek na této planetě NENÍ WADA APPROVED!

https://www.wada-ama.org/…ited-list-qa#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.2.20 14:30

@Paveel77 A ohledně Fenylethylaminu, který vyzdvihuje - někdy zvaný hormon lásky, se řadí mezi přírodní látky vyskytující se v lidském mozku, kde je vylučován septem limbického systému. Zastává funkci neurotransmiteru a neuromodulátoru. Ve větším množství se vyskytuje i v řadě rostlin či potravinách. Sám o sobě NENÍ PSYCHOTROPNĚ AKTIVNÍ, ale jeho DERIVÁTY(což každý člověk se základní znalostí dokáže odlišit-derivát z makovice je opium, ale každý dítě ví, že se makovou buchtou nesjede 🤷‍♀️ 🤣) se řadí do nejširší skupiny látek s rozmanitým spektrem účinků. Bylo popsáno přes 200 různých derivátů, z nichž většina má vliv na psychické funkce člověka. Do této skupiny patří látky s entaktogenním (navozujícím výraznou euforii, pocity štěstí a lásky, potřebu lidské blízkosti, doteku a sdílnosti), stimulačním či halucinogenním účinkem.

Jedna z nejznámějších a nejrozšířenějších látek odvozená od fenylethylaminu je mefedron.

Takže si to ještě jednou shrneme:

Všechny alkaloidy skupiny amfetaminu (a efedrinu), mají v jádru stejnou strukturu – molekulu fenylethylaminu, který je základem i stovek dalších organických a většinou psychoaktivních sloučenin přírodního i umělého původu. Fenylethylamin se přirozeněvyskytuje jak v lidském mozku, kde slouží jako neurotransmiter, tak v mnoha potravinách. Nízká hladina fenylethylaminu patrně souvisí s depresí či poruchami pozornosti, vysoká naopak se schizofrenií.

Jde o látku vcelku slavnou - v mozku je spoluzodpovědná i za pocit zamilovanosti, takže se jí občas přezdívá „droga zamilovaných“. Avšak „naspeedovat“ se čokoládou, zelím či květákem (ve kterých je fenylethylamin přítomen ve větším množství) ani různými potravinovými doplňky nelze, protože při požití je rychle odbourán enzymem MAO-B.

Příbuzným neurotransmiterem je dopamin – slouží k vícero účelům, ale pozoruhodný je svou zásadní rolí ve vzniku motivace i emocí a v systému potěšení a „odměn“, který hraje zásadní roli u některých drogových závislostí – amfetaminové drogy i kokain působí přímo na tento systém.

Fenylethylaminovou kostru mají i neurotransmitery adrenalin a noradrenalin.

Takže tvrdit, že kafe obsahuje amfetamin je jako tvrdit, že maková buchta obsahuje opium👌 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.2.20 14:38

Dole máte číslo, zavolejte si než začnete šířit takové kecy, ano řeší to příslušné orgány ale bohužel proti panu R. ;) ten jediný problém mít bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.4.20 12:00

Černé ovce

https://www.ceskatelevize.cz/…52801080406/?…

Tak uvídíme kdo bude mít nakonec problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.20 07:40

Valentus

Mě kontaktovala paní se spoluprácí. hned se mi to nezdálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 19:55

@Michae_la1616 není zas tak podezřelý chce si o tom více zjistit není to „hubnoucí káva“ ale věci na zrychlení a pročištění organismu aby tělo zvládlo správně spalovat navíc pokud by to byl takový nesmysl tak to neužívá mnoho vysoce postavených osobnosti slečny výše asi neví úplně vše a hned soudí. Proto tvrdím první zjistit a pak něco říkat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat