Hodinky na běhání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14440
25.12.19 23:27

Hodinky na běhání

Zdravím :-)

chtěla bych si koupit hodinky na běhání, tak maximálně do pěti tisíc. potřebuji, aby byly s GPS a tedy aby GPS čip fungoval spolehlivě. pokud tedy v této cenové kategorii takové hodinky jsou. někdy v létě jsem si ve výprodeji koupila hodinky iGET active A4, jako dva-tři měsíce dobrý, ale potom to šlo do kopru a GPSka buď měří nebo neměří (no, a poté se přidalo i to, že do aplikace se údaje buď přenesou, nebo nepřenesou). chápu, hodinky jsou to levné, nejspíš se to odráží i na kvalitě GPS čipu.

představovala bych si hodinky, které
1. samy o sobě mají v sobě GPS čip, který spolehlivě funguje
2. údaje se přenáší do aplikace, ve které se dá editovat mapa, pokud by GPS čip tak úplně nefungoval, tak aby mi to přepočítalo správně kilometry do statistiky
3. kdyby dokázala baterka hodinek při zapnuté GPS vydržet celodenní výlet, bylo by to fajn
4. a stejně tak by bylo skvělé, kdyby se údaje daly přenášet do počítače (Windows).

existují takové hodinky? v podstatě bych je používala jenom na běh (zhruba pět kilometrů) + turistiku. nemám chytrý mobil, takže hodinky, které k záznamu trasy potřebují právě ten, mi jsou k ničemu (a stejně tak mi jsou k ničemu funkce na hodinkách, které komunikují s mobilem). aplikaci si můžu nahrát do tabletu (android), ale ten už taky není nejnovější, takže proto by mi víc vyhovoval přenos rovnou do počítače. v podstatě mi jde hlavně o to, abych při běhu reálně věděla, kolik mám naběhnuto - jako jestli jsem mrtvá, protože mám už odběhnuto svoje, takže můžu s klidným svědomím domů, nebo jestli se mám kousnout a ještě na chvíli zabrat, protože má smrt je zatím předčasná. a pak taky občas potřebuji povzbuzení tím, že si procházím statistiky. nepotřebuji je nikde sdílet, fakt mi stačí je vidět, ale vidět naběhnuté necelé tři kilometry, když podle přeměření na mapě to bylo pět, není moc povzbudivé :nevim:

máte nějaké ozkoušené hodinky, které by mi měly vyhovovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
26.12.19 00:00

Zkus se podivat na Fitbit. Pred par lety jsem je na behani pouzivala, myslim, ze cena byla neco kolem 5000. Vymenila jsem je za apple watch, ne, ze by byly spatne, ale kvuli kompatibilite s ostatnimi mymi pristroji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
26.12.19 00:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2147
26.12.19 00:04

Zkus iWatch. Jdou párovat i s macem.

Příspěvek upraven 26.12.19 v 00:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
26.12.19 00:04

Aha, tak uz to ctu znovu a ty nemas mobil, tak to moje rada pada. Promin, ze lepe nectu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
13717
26.12.19 00:19

Garmin. :) Ale nevím, jakou máš cenovou hladinu. Mobil nepotřebují, ale můžeš (nemusíš) párovat přímo s PC - jen je tuším potřeba první registrace a nastavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4946
26.12.19 00:19

Polar M200 nebo M430, dá se podívat co nabízí Garmin nebo Suunto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat