Babička krade

30
24.1.20 07:19

Babička krade

Ahoj všichni :mavam:
Vzhledem k tomu, že nemám dostatek peněz na vlastní bydlení, ještě žiji s rodiči a babičkou ve velkém domě. A tak se určitě někdo setkal s tím, že v rodině jsou nebo byly nějaké neshody. Řeknu Vám můj příběh.

Odjakživa s babičkou nemáme příliš dobré vztahy, v dětství to byly samé příkazy, zákazy, citové vydírání, atd.
Včera jsem ale musela už na ní „vystartovat“, neboť jsem zjistila, že mi krade z kabelky, opakuji, přímo z KABELKY cigarety. Když jsem zjistila, že mi pár cigaret chybí, šla jsem si s ní promluvit. Pochopitelně zapírala, že ona to nebyla. Asi po 10 minutách se přiznala, řekla, vždyť se o nic nejedná, že to byla JEN cigareta. Dokola jí říkám, že mi tak nevadí, že se jedná o cigaretu, ale že zničila veškerou důvěru mezi mnou a rodiči. Zničila pojem bezpečný domov, že si budu muset neustále hlídat věci, atd. Neustále si mluvila svou, že to byla jen cigareta.
Mimochodem, toto neudělala poprvé, krade cigarety mě, rodičům a když přijede na návštěvu sestra, tak jí také. Pokud jí někdo načape a konfrontuje jí, tak zapírá a zapírá. I když ten dotyčný to viděl na vlastní oči.

Zajímá mě, pokud se s tímto někdo setkal, zda něco na babičku (či někoho známého) platilo, aby se toto neopakovalo. A jak jí přesvědčit, že se nejedná pouze o cigarety, ale i o důvěru, strach o věci atd. Nechce si vůbec připustit, že něco špatného udělala. :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32314
24.1.20 07:22

Myslim, ze to je vrtoch stari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12222
24.1.20 07:24

@Lixie přestaňte všichni kouřit a je po problému, je to hnusné, smrdí vám z pusy a stojí to spoustu peněz :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
24.1.20 07:25

@stinga přestanu až se mi bude chtít, do té doby co? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3084
24.1.20 07:27

Koupila bych ji cigarety. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
24.1.20 07:27

Tak nevadilo by mě že si vzala cigaretu, ale spíš že mi vlezla do věcí. No každopadně bych to tak nedramatizovala, má už svůj věk. Tak bych jí jednou za čas koupila krabičku a dál neřešila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2933
24.1.20 07:29

@Lixie kupte ji karton a nebude vam nic krast. Nebo jeste lip, az si budete kupovat pro sebe, tak se ji zeptejte, jestli nechce koupit taky. Ono spis nez o penize, tak jde o to, ze nema a nikam se ji nechce. A vy to neuveritelne hrotite :roll: ze si vezme cigaretu a vy na ni utpcite, ze vam zkazila cely zivot, cele detstvi, veskere vztahy v rodine, muze za valku na blizkrm vychode, za virus v cine atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32865
24.1.20 07:34

Nemám dostatek peněz na bydlení, ale kouřím jak fabrika…klasika..
přestan kouřit, sežen si vlastní bydlení a pak zas můžeš začít.. :roll:
tak se odstěhuj, je fůra možností, co takové spolubydlení s nějakou kamarádkou.
ona je stará a tu už nepředěláte…tak si všechno zamykej. Vlastní pokoj, kam si dáš i kabelku a je.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18253
24.1.20 07:36

Tím, ze ti slohla cigo, zničila důvěru mezi tebou a rodiči?? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
24.1.20 07:39

Když si odepřu jednu krabičku cigaret týdně, tak určitě budu mít na vlastní bydlení, které stojí několik milionu. Tak to si ten svůj vysněný dům užiju tak v 80 letech nebo spíše vůbec. :think: :think: :potlesk: :potlesk:

Tak za to, že ona krade, jí za odměnu koupím karton.

Děkuji za radu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
24.1.20 07:43

@Eemii Ne mezi mnou rodiči, ale babička „zničila“ důvěru.
Asi jsem to špatně napsala.

Pro všechny.
Ano, „zničila“ důvěru, neboť jí nemůžeme věřit v tom, že to neudělá znova a že si budeme muset zamykat své osobní věci ve vlastním baráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22046
24.1.20 07:44

@Lixie
Tak nesetkala a babička nekouří. Pokoj jde zamknout? Jestli si bere jen jednu, dala bych krabku na stůl a nepoleze ti do kabelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
24.1.20 07:45

Asi byste jí (nebo nějakému) známému ještě poděkovali za to, že Vám hrabe v osobních věcech… :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
24.1.20 07:45

@Lixie A sve osobni veci mas kde? Mej je na miste, ktere neni babicce bezne pristupne (pokud teda nesmejdi ve TVEM pokoji).

Tady prece nejde o cigatery. I kdyby to byly jen zvykacky. Priste to muzou byt penize :nevim: Me by to vytocilo silne :cert:

Příspěvek upraven 24.01.20 v 07:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
24.1.20 07:46

@Lixie příležitost dělá zloděje. Tak si ty cigarety hlidejte. Co jiného chceš radit? Aspoň máš větší motivaci si najít své bydlení. Kvůli cigaretě zbytečně vyhrocené. Já myslela, že krade vše, co není přivázané. Joooo, závislost je naprd. Nutí pak dělat hrozné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama