Reklama

Batůžek vhodný od 2 let...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 23.07.18 21:12
Batůžek vhodný od 2 let...

Ahoj, můžete mi prosím doporučit batůžek pro dítě 2 roky? Který se vám osvědčil apod… Budu ráda za inspiraci. Koukala jsem zatím na Skiphop a Topgal. Děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10314 příspěvků 23.07.18 21:14
@Nikol275 píše:
Ahoj, můžete mi prosím doporučit batůžek pro dítě 2 roky? Který se vám osvědčil apod… Budu ráda za inspiraci. Koukala jsem zatím na Skiphop a Topgal. Děkuju :)

My máme Hama. S bagrem. Syn ho až na třech letech začal víc nosit.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 23.07.18 21:25

Já myslím, že je to fuk ať je hezký, líbí se dítěti… stejně tam dáte max. pití a tyčinku na sváču…co více dvouleté dítko unese. Takže spíše pro parádu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47808 příspěvků 23.07.18 21:30
@Veru1987 píše:
Já myslím, že je to fuk ať je hezký, líbí se dítěti… stejně tam dáte max. pití a tyčinku na sváču…co více dvouleté dítko unese. Takže spíše pro parádu.

Neni, kdyz to pada z ramen, tak je to k prdu. Doporucuji neco s hrudnim paskem.
Meli jsme celeman, myslim petit. 4l

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 23.07.18 21:33
@Lama Lama píše:
Neni, kdyz to pada z ramen, tak je to k prdu. Doporucuji neco s hrudnim paskem.
Meli jsme celeman, myslim petit. 4l

joo my jsme našili pásky.. taky pravda

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 23.07.18 21:39

Děkuju, možná půjdu do toho Skiphop mini, tam ten pásek je. U těch větších už není… Je pravda, že si tam dá pití, tyčinku a možná hračku :)

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 23.07.18 21:39

My máme neznačkový malinký batůžek, dvouletý si v něm nosí akorát pití,ale taky mu padá z ramen, tak mám v plánu přidělat nahoru ještě taky pásek. Jinak teda starší syn nosil batůžek až po třetím roce. Mladší chce už teď ve 2 letech, protože chce mít všechno co má starší brácha. :-)

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 23.07.18 21:43

Ten nejmenší Skiphop je fajn - má hrudní pás a „vodítko“ (pásek na připnutí z boku batůžku, za který můžeme dítě přidržovat - to jsme teda využívali hlavně ve věku 1,5-2 roky). Ale pak pro tříleté a starší, kteří potřebují třeba ve školce dát do batohu větší svačinu, pláštěnku, pití, náhradní oblečení apod. už je malý. Větší Skiphop už jsme nekupovali a koupili batoh Boll, který má lepší polstrování.

Pocahonta
Kecalka 173 příspěvků 23.07.18 21:49

Pro dceru jsem koupila batoh Boll a nedám na něj dopustit…

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 23.07.18 21:50

@zrcadlo malé budou v říjnu 2 roky a občas chce nosit apod. :) a až bude větší ať si vybere ;)

tini
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 5 inzerátů 23.07.18 21:50

Mame z Intersportu malinky Coleman,ma hrudni pas,je lehoucky a dobre ho zapne i sama

Sue2008
Povídálka 30 příspěvků 23.07.18 22:01

My jsme nasi dvoulete slecne (spise drobnejsi postavy) koupili nejmensi batuzek z Decathlonu (myslim 10l). Obcas se divim, co je schopna do nej nacpat :think: ale nosi ho moc rada

Lama Lama
Hvězda diskuse 47808 příspěvků 23.07.18 22:07
@zrcadlo píše:
Ten nejmenší Skiphop je fajn - má hrudní pás a „vodítko“ (pásek na připnutí z boku batůžku, za který můžeme dítě přidržovat - to jsme teda využívali hlavně ve věku 1,5-2 roky). Ale pak pro tříleté a starší, kteří potřebují třeba ve školce dát do batohu větší svačinu, pláštěnku, pití, náhradní oblečení apod. už je malý. Větší Skiphop už jsme nekupovali a koupili batoh Boll, který má lepší polstrování.

na nošení hysterických dětí byl dobrej i ten Colleman, šlo to za to ucho nahoře. Oba dostaly před obdobím vzdoru povinně. :mrgreen:

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 23.07.18 22:17

Moje děti mají od 3 a od 1 roku - batoh boll bunny. Má hrudní i pasový pás a hezké reflexní pásky

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 23.07.18 22:19

Jinak dcera má nyní 6 let a dneska s ním byla na chodícím letním příměstském táboře a nacapala jsem ji do něj - pláštěnku, 0,75 l pití, box se svačinou, peněženku, kapesníky, tričko a ponožky a ještě by se tam něco vešlo :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama