Bazální teplota - opětovné měření po půl roce

Anonymní
13.6.23 07:05

Bazální teplota-opětovné měření po půl roce

Ahoj,
dříve jsem si měřila BT (poslední měřený cyklus byl v listopadu) a vždy jsem ten poslední den před MS měla 36,8-36,9. Cyklus mám pravidelný 30-31 dní. Tento měsíc mám dnes 33 den a stále nic. Včera jsem si ráno v 7:30 změřila zkusmo BT a byla 36.84. Dnes jsem se vzbudila v noci ve 2:30, nedalo mi to a zkusila změřit BT 36,64 a po úplném probuzení dnes ráno v 6:45 byla 36,69, došla jsem si na WC a zkusila změřit znovu a 36,54. Vím, že měření zcela mimo pravidel, ale každopádně asi mohu, i přes zpoždění, MS každým dnem očekávat, co? Děkuji

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová