Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@kucerap píše: Více
Jako znám v okolí páry co berou sex jen skrz plození dětí a jinak to nepotřebují.
@kucerap píše: Více
první měsíce bylo všechno super. Pak přišly hodně červené čáry, což se jí nelíbí až do nynější podoby. Řekla mi, že v minulosti i ona žila sexuálně a dívala se na porno. Potom že se obrátila, že poznala Boha a očistila se. A od té doby je sexualita na posledním místě. Já ale na druhé straně nedokážu opustit partnerku která se ke mně nechová špatně. Před tím jsem měl hysterickou ženu. Tam byl sex úžasný, ale všechno ostatní peklo. Nyní je tomu naopak. Cítím se extrémně frustrovaný a propadl jsem Pornu a aktivují se mi nové fetiše a na nic jiného už nemyslím
@peter266 píše: Více
Aha. Zde u ní tedy asi platí, jak se říká, poturčenec horší Turka
pardon.
Nicméně, toto pořád není beznadějná situace. Spíš jen beznadějný případ…
@kucerap píše: Více
Tak pokud je křesťanka, tak Bůh proti sexu v manželství nemá vůbec nic, naopak. Spíš by to mohlo být nějakou puritanskou výchovou.
Takže každý ten svůj postoj stupňujete. Čím víc vy propadáte chtíči a fetiši tím ona potřebuje sex méně. Protiklady se přitahují.
. Více bych se zajímal o jejích vztah k bohu, když se očistila znamená pro ti sex s vami, ikdyž jste ve vztahu, že bude zase nečistá? Víra jí silně ovlivňuje, tak by jste ji neměl brát na lehkou váhu jako by to byl jen nějaký koníček. ![]()
To, ze je krestanka, ve vasem vztahu nehraje zadnou roli. Provozuje sex pred manzelstvim a jako reseni nesouladu doporuccuje neveru.
Nevěru? Já to pochopil, že bud to akceptuje nebo konec vztahu
a najde si jinou partnerku.