Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@mihe píše:
budou muset svolat radu, aby z toho pexesa něco měli
Pěkný mají pexeso, dřevěný se zvířátkama…
@Petule030 to je jasné, aby mohla kočárkovat s prasátkem a ladila mu barvou k pleti
@catherine100 píše:
A co Kryštof Kolumbus, pripluje vodovodem
Opakuj si Kolombo šel na sever!
@Petule030 píše:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Parádní narážka
Jinak já nechápu, proč má mít žabička růžovou čepičku, když tchyena nesnáší brouzdání po venku. Had se přece taky neumývá v dešťové vodě!
To máš pravdu, už na jaře zakopal všechny sudy s dešťovou vodou ve sklepě u půdy.
@mihe píše:
Veverky toho nakecaj, mně včera tvrdila že je slon a proto zobe zrní
A má nakoupené Nutrilony do zásoby? Budou zdražovat.
Jasný veverka je lezba..zajíc homosexuál. A za všechno může hadice co se štourá v hadových ponožkách…
@Adrasteia píše:
To máš pravdu, už na jaře zakopal všechny sudy s dešťovou vodou ve sklepě u půdy.
A proto jim všem kape na maják ![]()
@mihe píše:
A proto jim všem kape na maják
to je však způsobeno trhajícipmi se lepítky na plenkách, měli by látkovat a je klid
@mihe správně musím si zapamatovat tchyenu poslat nejlépe do Mexika
i s hadem
@mihe píše:
Opakuj si Kolombo šel na sever!
Přiveze mi kamínek?
@vendulaaa píše:
@Petule030 to je jasné, aby mohla kočárkovat s prasátkem a ladila mu barvou k pleti
To se mi moc nezdá
Prasátko se s tchyenou už nebaví, protože hadice připálila buchty ![]()
@Adrasteia ne, severní vítr je krutý a Kolombo si kope hrob