Bláznivá diskuze aneb co mi slina na jazyk přinese

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3767
30.11.14 21:30
@mihe píše:
budou muset svolat radu, aby z toho pexesa něco měli

Pěkný mají pexeso, dřevěný se zvířátkama…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30556
30.11.14 21:30

A co Kryštof Kolumbus, pripluje vodovodem :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6028
30.11.14 21:31

@Petule030 to je jasné, aby mohla kočárkovat s prasátkem a ladila mu barvou k pleti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19585
30.11.14 21:32

Já vám dámy tleskám.. se tady řežu smíchy… :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 21:32
@catherine100 píše:
A co Kryštof Kolumbus, pripluje vodovodem :think:

Opakuj si Kolombo šel na sever!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 21:33
@Petule030 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec: :palec: :potlesk: Parádní narážka :lol:Jinak já nechápu, proč má mít žabička růžovou čepičku, když tchyena nesnáší brouzdání po venku. Had se přece taky neumývá v dešťové vodě!

To máš pravdu, už na jaře zakopal všechny sudy s dešťovou vodou ve sklepě u půdy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 21:34
@mihe píše:
Veverky toho nakecaj, mně včera tvrdila že je slon a proto zobe zrní 8o

A má nakoupené Nutrilony do zásoby? Budou zdražovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
30.11.14 21:35

Jasný veverka je lezba..zajíc homosexuál. A za všechno může hadice co se štourá v hadových ponožkách…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 21:35
@Adrasteia píše:
To máš pravdu, už na jaře zakopal všechny sudy s dešťovou vodou ve sklepě u půdy.

A proto jim všem kape na maják :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21911
30.11.14 21:36
@mihe píše:
A proto jim všem kape na maják :mrgreen:

Moje rec

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6028
30.11.14 21:37
@mihe píše:
A proto jim všem kape na maják :mrgreen:

to je však způsobeno trhajícipmi se lepítky na plenkách, měli by látkovat a je klid

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30556
30.11.14 21:38

@mihe správně musím si zapamatovat tchyenu poslat nejlépe do Mexika :zed: :zed: i s hadem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 21:38
@mihe píše:
Opakuj si Kolombo šel na sever!

Přiveze mi kamínek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
30.11.14 21:39
@vendulaaa píše:
@Petule030 to je jasné, aby mohla kočárkovat s prasátkem a ladila mu barvou k pleti

To se mi moc nezdá :think: Prasátko se s tchyenou už nebaví, protože hadice připálila buchty :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6028
30.11.14 21:40

@Adrasteia ne, severní vítr je krutý a Kolombo si kope hrob

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová