Bláznivá diskuze aneb co mi slina na jazyk přinese

Napsat příspěvek
Velikost písma:
365
30.11.14 21:55

@Adrasteia Co ti to nalhali? To jsou 4 čipmánčice. A nevrátím - nemůžu - snědli jsme ho :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 21:58
@Adrasteia píše:
Ještě do toho tahej blechy! A jestli máš hlad, dovař si ty vepřový pacičky, ale neříkej to prasátku, mělo by noční můry.

komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:01
@Adrasteia píše:
Had si včera u myši zapomněl teplé ponožky, a proto byl hadicí obviněn z nevěry. Vzteky sežral všechny svoje slipy a dal si několik panáků - do každé nohy jeden. Pak zvedl telefon a pozval tchyenu na oběd. Byla z toho strašná scéna. Tchyena okamžitě servala z hadice ukradený svetřík a vypadla do tmy. Hadice věděla, že teď má jen tři možnosti - přestat kojit, vyrobit si adventní věnec nebo změnit pracovní místo. Nemohla se ale rozhodnout. Zajíc jí poradil, že na jejím místě by si hlavně vyšrouboval doma všechny žárovky. Myslíte, že si má hadice udělat těhotenský test? A vůbec, měl na to had právo?

Ponožky popravdě vůbec nepatřily hadovi - den předtím je sebral stonožce, která si je zapomněla v samoobsluze u pokladny i přes jasnou růžovou výstražnou ceduli „Zakázáno odkládati zde ponožky čisté i použité“. Kromě různých velikostí a barev jej zaujaly i kvůli různému počtu prstů. Bezradné stonožce ponožky samozřejmě chybí z obavy, aby jí všech padesát šest nohou v mrazu neupadlo. Vždyť je to zásadní výbava do bruslí i do lyžáků… Zkuste si někdy ovládat lyže na svahu bez ponožek. Tato kauza se určitě musí vyřešit, minimálně pošle okolkovanou žádost hadici. Zajíc by měl neprodleně zasáhnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:01
@mrs.gendy píše:
@Adrasteia veverka keca, jako vzdycky. Kazdej medved prece vi, ze je to lesba

A proč teda svádí krtka? Minule se kvůli němu ohákla, ale nebylo to ono, protože jí housenka ukradla boty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:03
@Raráška píše:
@Adrasteia Co ti to nalhali? To jsou 4 čipmánčice. A nevrátím - nemůžu - snědli jsme ho :-(

Zbyl kousek i na mě? Rozdělila bych se s prasátkem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
30.11.14 22:03
@harpyje píše:
komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost? :nevim:

Což o to, ale tady jde o princip!! :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 22:04
@Adrasteia píše:
A proč teda svádí krtka? Minule se kvůli němu ohákla, ale nebylo to ono, protože jí housenka ukradla boty.

Krtka toho chlípníka? Fuj, ještě že o ty vlasy přišla.

Příspěvek upraven 30.11.14 v 22:05

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:04
@harpyje píše:
komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost? :nevim:

Jo, jo, už ho zakopali. Ale byl moc dlouhej, museli ho ještě nastavit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:04

@Adrasteia Protože si ještě nevšimla, že krtek je slepý a je mu jedno, jestli si vezme skafandr nebo monterky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:06

@Adrasteia bude to zastírací manévr. ona veverka by o krtka ani nestála, ale přece jen fialová je fialová, ta zblbne každého.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:07
@Angie87 píše:
Ponožky popravdě vůbec nepatřily hadovi - den předtím je sebral stonožce, která si je zapomněla v samoobsluze u pokladny i přes jasnou růžovou výstražnou ceduli „Zakázáno odkládati zde ponožky čisté i použité“. Kromě různých velikostí a barev jej zaujaly i kvůli různému počtu prstů. Bezradné stonožce ponožky samozřejmě chybí z obavy, aby jí všech padesát šest nohou v mrazu neupadlo. Vždyť je to zásadní výbava do bruslí i do lyžáků… Zkuste si někdy ovládat lyže na svahu bez ponožek. Tato kauza se určitě musí vyřešit, minimálně pošle okolkovanou žádost hadici. Zajíc by měl neprodleně zasáhnout.

To povídej hadici! Nikdy tomu neuvěří. A had pomaže z domu. Určitě se stonožkou něco měl, potvrdil to i Fantomas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 22:08

Stejně mám z toho pocit, že za všechno může ta veverka, je to manipulátorka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:09

@Adrasteia Fantomas je v tom taky namočenej. Už od té aféry s rajským plynem. Taky by chtěl, ale jak se to dozví Zajíc, je vymalováno. A had vždycky jen svlíkne kůži, kde se mu to hodí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:09

@Adrasteia a Fantomasovi hadice vždycky uvěří, však taky poslední hádě je mu dost podobný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:09

@mihe Veverka může za všechno. Nikdy nevěř ničemu, co má vocas!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová