Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Adrasteia Co ti to nalhali? To jsou 4 čipmánčice. A nevrátím - nemůžu - snědli jsme ho ![]()
@Adrasteia píše:
Ještě do toho tahej blechy! A jestli máš hlad, dovař si ty vepřový pacičky, ale neříkej to prasátku, mělo by noční můry.
komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost? ![]()
@Adrasteia píše:
Had si včera u myši zapomněl teplé ponožky, a proto byl hadicí obviněn z nevěry. Vzteky sežral všechny svoje slipy a dal si několik panáků - do každé nohy jeden. Pak zvedl telefon a pozval tchyenu na oběd. Byla z toho strašná scéna. Tchyena okamžitě servala z hadice ukradený svetřík a vypadla do tmy. Hadice věděla, že teď má jen tři možnosti - přestat kojit, vyrobit si adventní věnec nebo změnit pracovní místo. Nemohla se ale rozhodnout. Zajíc jí poradil, že na jejím místě by si hlavně vyšrouboval doma všechny žárovky. Myslíte, že si má hadice udělat těhotenský test? A vůbec, měl na to had právo?
Ponožky popravdě vůbec nepatřily hadovi - den předtím je sebral stonožce, která si je zapomněla v samoobsluze u pokladny i přes jasnou růžovou výstražnou ceduli „Zakázáno odkládati zde ponožky čisté i použité“. Kromě různých velikostí a barev jej zaujaly i kvůli různému počtu prstů. Bezradné stonožce ponožky samozřejmě chybí z obavy, aby jí všech padesát šest nohou v mrazu neupadlo. Vždyť je to zásadní výbava do bruslí i do lyžáků… Zkuste si někdy ovládat lyže na svahu bez ponožek. Tato kauza se určitě musí vyřešit, minimálně pošle okolkovanou žádost hadici. Zajíc by měl neprodleně zasáhnout.
@mrs.gendy píše:
@Adrasteia veverka keca, jako vzdycky. Kazdej medved prece vi, ze je to lesba
A proč teda svádí krtka? Minule se kvůli němu ohákla, ale nebylo to ono, protože jí housenka ukradla boty.
@Raráška píše:
@Adrasteia Co ti to nalhali? To jsou 4 čipmánčice. A nevrátím - nemůžu - snědli jsme ho
Zbyl kousek i na mě? Rozdělila bych se s prasátkem.
@harpyje píše:
komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost?
Což o to, ale tady jde o princip!!
![]()
@Adrasteia píše:
A proč teda svádí krtka? Minule se kvůli němu ohákla, ale nebylo to ono, protože jí housenka ukradla boty.
Krtka toho chlípníka? Fuj, ještě že o ty vlasy přišla.
Příspěvek upraven 30.11.14 v 22:05
@harpyje píše:
komu vadí, a hlavně proč, že by čipmánčice snědly jednu vepřovou pacičku. Sněhu má být v březnu přece dost?
Jo, jo, už ho zakopali. Ale byl moc dlouhej, museli ho ještě nastavit.
@Adrasteia Protože si ještě nevšimla, že krtek je slepý a je mu jedno, jestli si vezme skafandr nebo monterky
@Adrasteia bude to zastírací manévr. ona veverka by o krtka ani nestála, ale přece jen fialová je fialová, ta zblbne každého.
@Angie87 píše:
Ponožky popravdě vůbec nepatřily hadovi - den předtím je sebral stonožce, která si je zapomněla v samoobsluze u pokladny i přes jasnou růžovou výstražnou ceduli „Zakázáno odkládati zde ponožky čisté i použité“. Kromě různých velikostí a barev jej zaujaly i kvůli různému počtu prstů. Bezradné stonožce ponožky samozřejmě chybí z obavy, aby jí všech padesát šest nohou v mrazu neupadlo. Vždyť je to zásadní výbava do bruslí i do lyžáků… Zkuste si někdy ovládat lyže na svahu bez ponožek. Tato kauza se určitě musí vyřešit, minimálně pošle okolkovanou žádost hadici. Zajíc by měl neprodleně zasáhnout.
To povídej hadici! Nikdy tomu neuvěří. A had pomaže z domu. Určitě se stonožkou něco měl, potvrdil to i Fantomas.
Stejně mám z toho pocit, že za všechno může ta veverka, je to manipulátorka.
@Adrasteia Fantomas je v tom taky namočenej. Už od té aféry s rajským plynem. Taky by chtěl, ale jak se to dozví Zajíc, je vymalováno. A had vždycky jen svlíkne kůži, kde se mu to hodí.
@Adrasteia a Fantomasovi hadice vždycky uvěří, však taky poslední hádě je mu dost podobný.
@mihe Veverka může za všechno. Nikdy nevěř ničemu, co má vocas!