Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@katiiik píše:
Holky já se tak bavim![]()
Jo jo, to se tit o baví. Ale abys kápla božskou a přiznala se, že jsi u krtka nějakou chvíli bydlela, to nee… Ale když už je to venku, je to opravdu takový chlípník?
@harpyje Stonožka má bez ponožek velký problém. Potí se jí všech 56 nohou, což překvapivě vzrušuje slepého krtka. Kromě toho jí to v teniskách klouže a stále si přišlapává tkaničku.
Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem ![]()
@mihe Veverka je mrcha, stejně vždy všechno rozlouskne sama! Jak k tomu přijde chudák hadice? Kdo jí nakonec poví pravdu o hadovi? Už by někdo opravdu měl odvolat Kolomba ze severu, jinak hadice adventní věnec nikdy neuplete. A jaký je výsledek jejího těhotenského testu? Tři čárky! Co to asi znamená?
V tom případě had jde na sever a vocasatá veverka na jih. Tchýně rovnou Antarktida - ber neber! Prasečí nožička zůstává na Floridě jak je zvyklá no ni?
@mihe píše:
Jí se to náramně hodí, tomu už ani věřit nechce, vždyť ji včera s červem viděl snad každý, jen ty ponožky ji pijou krev. A tchyena už se chladí nebo je v tom Mexiku, má někdo přehled?
Tchyena sbalila krtka, ty to nevíš? Zkoušela to i na červa, aby dožrala hadici.
@Angie87 - krtka vzrušuje kde co, to přece vypráví veverka na potkání každým dvěma myším, které se vedou za úplňku za ruku, pokud tedy mají zelené kravaty, to je jasné. Ale zas nemůžeme někomu vytýkat, že nezvládá švidrat očima, když vidí stonožku v lichých ponožkách, to asi není ani v krtčích silách
Buďme lidmi a mějme soucit!
Příspěvek upraven 30.11.14 v 22:23
@catherine100 píše:
Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem
No neke..!! Tchyena neodolala těm jeho hebkým ouškám a zahnutému ocásku?
@catherine100 píše:
Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem
Já se jí tedy nedivím, hebké štětinky, rajcovní barva pleti, pruhované trenýrky. Taky bych do toho šla. ![]()
@Angie87 píše:
@mihe Veverka je mrcha, stejně vždy všechno rozlouskne sama! Jak k tomu přijde chudák hadice? Kdo jí nakonec poví pravdu o hadovi? Už by někdo opravdu měl odvolat Kolomba ze severu, jinak hadice adventní věnec nikdy neuplete. A jaký je výsledek jejího těhotenského testu? Tři čárky! Co to asi znamená?
Tři jo?! Tak to je v prčicích a já jí to říkala pořád neber ty úplatky, neber ty úplatky.