Bláznivá diskuze aneb co mi slina na jazyk přinese

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9374
30.11.14 22:18
@katiiik píše:
Holky já se tak bavim :potlesk: :potlesk:

Jo jo, to se tit o baví. Ale abys kápla božskou a přiznala se, že jsi u krtka nějakou chvíli bydlela, to nee… Ale když už je to venku, je to opravdu takový chlípník?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:18

@harpyje Stonožka má bez ponožek velký problém. Potí se jí všech 56 nohou, což překvapivě vzrušuje slepého krtka. Kromě toho jí to v teniskách klouže a stále si přišlapává tkaničku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30556
30.11.14 22:19

Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
30.11.14 22:19

:mrgreen: :potlesk: tak tohle mě fakt pobavilo. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:20

@mihe Veverka je mrcha, stejně vždy všechno rozlouskne sama! Jak k tomu přijde chudák hadice? Kdo jí nakonec poví pravdu o hadovi? Už by někdo opravdu měl odvolat Kolomba ze severu, jinak hadice adventní věnec nikdy neuplete. A jaký je výsledek jejího těhotenského testu? Tři čárky! Co to asi znamená?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
365
30.11.14 22:20

V tom případě had jde na sever a vocasatá veverka na jih. Tchýně rovnou Antarktida - ber neber! Prasečí nožička zůstává na Floridě jak je zvyklá no ni?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:21
@mihe píše:
Jí se to náramně hodí, tomu už ani věřit nechce, vždyť ji včera s červem viděl snad každý, jen ty ponožky ji pijou krev. A tchyena už se chladí nebo je v tom Mexiku, má někdo přehled?

Tchyena sbalila krtka, ty to nevíš? Zkoušela to i na červa, aby dožrala hadici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:21

@Angie87 - krtka vzrušuje kde co, to přece vypráví veverka na potkání každým dvěma myším, které se vedou za úplňku za ruku, pokud tedy mají zelené kravaty, to je jasné. Ale zas nemůžeme někomu vytýkat, že nezvládá švidrat očima, když vidí stonožku v lichých ponožkách, to asi není ani v krtčích silách :think: Buďme lidmi a mějme soucit!

Příspěvek upraven 30.11.14 v 22:23

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
30.11.14 22:21
@catherine100 píše:
Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem :cert:

8o 8o No neke..!! Tchyena neodolala těm jeho hebkým ouškám a zahnutému ocásku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:21

@Adrasteia Stejně v tom tuším spiknutí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:22
@catherine100 píše:
Nene tchyena je mrcha, zdrhla z lodi mířící do Mexika a teď si tajne užívá s růžovým prasatkem :cert:

Já se jí tedy nedivím, hebké štětinky, rajcovní barva pleti, pruhované trenýrky. Taky bych do toho šla. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30556
30.11.14 22:23

@Petule030 tchyena dá každému, to je známá věc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 22:24
@Angie87 píše:
@mihe Veverka je mrcha, stejně vždy všechno rozlouskne sama! Jak k tomu přijde chudák hadice? Kdo jí nakonec poví pravdu o hadovi? Už by někdo opravdu měl odvolat Kolomba ze severu, jinak hadice adventní věnec nikdy neuplete. A jaký je výsledek jejího těhotenského testu? Tři čárky! Co to asi znamená?

Tři jo?! Tak to je v prčicích a já jí to říkala pořád neber ty úplatky, neber ty úplatky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
365
30.11.14 22:24

A co ta bláznivá sousedka? Zase řve jak natržená?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21911
30.11.14 22:25

Obavam se, ze z toho dnes neusnu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová