Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@harpyje Bohužel v konkurenci s heverem šanci nemá, neboť krumpáč uchem neprostrčíš - pořád se zasekává na jedné straně. A trpaslík bez krumpáče má pouze poloviční výkonnost a nepomůže ani králíček Duracel. Ten se intenzivně věnuje veverce a ta nemá čas na pletení návleků…Proto se hádá s krtkem, žárlí.
@Angie87 píše:
@harpyje Bohužel v konkurenci s heverem šanci nemá, neboť krumpáč uchem neprostrčíš - pořád se zasekává na jedné straně. A trpaslík bez krumpáče má pouze poloviční výkonnost a nepomůže ani králíček Duracel. Ten se intenzivně věnuje veverce a ta nemá čas na pletení návleků…Proto se hádá s krtkem, žárlí.
tak takhle to je
, veverka potvora s králíčkem, to pak se nemůže ale nikdo divit, že velbloud nemá rád krumpáče, když mu zabírají místo v uchu jehly
kéž by růže kvetly i v noci.
@harpyje Růže v noci nekvete a nepokvete, protože je naštvaná na tu mrchu fotosyntézu. To se prostě nedá, tma jak v pytli, ještě zima, jenom v létě je jí prima. V zimě nepokvete, nekoupila si včas oteplovačky. Velbloud už nechce krumpáč v uchu, protože se násadou zasekává o dopravní značky na dálnicích.
A ty dálnice. Ach ty dálnice! ach! ty DÁLNICE! ACH TY DÁLNICE!!!
dálněj a dálněj, až jednou
skončej uprostřed pouště
kde je deště houště
tak se zvednou
a třeba potkaj Gibrána nebo Thákura a ty na ně složej krásný verše
Třeba ale dřív potkaj velblouda s krumpáčem v uchu a pomohou mu utkat létající koberec z růží rozkvetlých uprostřed zimních nocí.
@harpyje Rabindranath by nepohrdl inspirací při osudovém setkání s velboudem s krupmáčem v uchu. Díky takovým vznikají nejlepší díla, nebo pokračování…
Dálněj dálněj,
kampak kráčí,
nejspíš oázu už v dáli zří.
Když slunce svítí i když se mračí,
dálnějí se dál i v bezvětří.
A až se jednou časem prostě zvednou
a skončí v oáze bez pláče,
zbaví se velbloud konečně krumpáče.
A dravý pták němě zírá
a slzu z oka stírá,
když čte tu krásnou lyriku
bác a v oku je po tiku!
V oáze to štěstím hýří,
radují se netopýři.
Jediný kdo nemá radost
je ten pták co má teď starost
kam se poděl jeho tik
když byl doteď neurotik.
Přesto že sám v poušti žije
dojala ho poezie.
A tak tiše pláče, ptáče, že je velbloud bez krumpáče.
@Angie87 píše:
V oáze to štěstím hýří,
radují se netopýři.
Jediný kdo nemá radost
je ten pták co má teď starost
kam se poděl jeho tik
když byl doteď neurotik.Přesto že sám v poušti žije
dojala ho poezie.
A tak tiše pláče, ptáče, že je velbloud bez krumpáče.
Krteček už dlouho miluje svou myšku, včera jí dal k svátku krásnou velkou šišku. Myška však už dlouho těhotenství skrývá, ranní nevolnosti jednou za čas mívá. Těhotenskou průkazku dlouhou dobu má, přesto však ostatním vždycky ráda dá (kvalitní literaturu). Gynekolog ježek měl by taky zájem, nemá však už dlouho, jak zaplatit nájem. Na porodním sále myška rychle dýchá, nemá ráda ježka, protože moc píchá.
Hej, Putine, dej myši dobrej sejra, hej, postav jí kadibudku!
Ježek nenosí podprsenku. Je to problém? Fakt nevím, kdo co vykopal a je mi to fuk. Jenže ten septik se vyřešit prostě musí. Myš chce na dovču do Egypta, dostane tam průjem? Může se těšit na tu novou kadibudku? Nebo z toho zase nic nebude?
Hej bejby, chci ten novej mop!!! Vy taky? Navrhněte řešení. Stávající situace je neúnosná.
@Adrasteia píše:
Krteček už dlouho miluje svou myšku, včera jí dal k svátku krásnou velkou šišku. Myška však už dlouho těhotenství skrývá, ranní nevolnosti jednou za čas mívá. Těhotenskou průkazku dlouhou dobu má, přesto však ostatním vždycky ráda dá (kvalitní literaturu). Gynekolog ježek měl by taky zájem, nemá však už dlouho, jak zaplatit nájem. Na porodním sále myška rychle dýchá, nemá ráda ježka, protože moc píchá.Hej, Putine, dej myši dobrej sejra, hej, postav jí kadibudku!
Ježek nenosí podprsenku. Je to problém? Fakt nevím, kdo co vykopal a je mi to fuk. Jenže ten septik se vyřešit prostě musí. Myš chce na dovču do Egypta, dostane tam průjem? Může se těšit na tu novou kadibudku? Nebo z toho zase nic nebude?
Hej bejby, chci ten novej mop!!! Vy taky? Navrhněte řešení. Stávající situace je neúnosná.
Nema cenu brecet nad prasklou plodovou vodou. Kadibudka nebude. Jejich svatební komnatou musi byti jiny objekt. Snad prives? Nebo karavan? Ten by mozna pomohl vyhnout se faraonum pri ceste do Kahiry. Resenim je suchy zachod. A kdyz uz trpaslici volaji: „to to smrdi“, nakupme jim prosim, z veřejných zdrojů, roušky. Proc jinak platime dane. A jezek at si ty bodliny strči do zadku. Uz s nimi nadelal skody dost.
@Adrasteia píše:
Krteček už dlouho miluje svou myšku, včera jí dal k svátku krásnou velkou šišku. Myška však už dlouho těhotenství skrývá, ranní nevolnosti jednou za čas mívá. Těhotenskou průkazku dlouhou dobu má, přesto však ostatním vždycky ráda dá (kvalitní literaturu). Gynekolog ježek měl by taky zájem, nemá však už dlouho, jak zaplatit nájem. Na porodním sále myška rychle dýchá, nemá ráda ježka, protože moc píchá.Hej, Putine, dej myši dobrej sejra, hej, postav jí kadibudku!
Ježek nenosí podprsenku. Je to problém? Fakt nevím, kdo co vykopal a je mi to fuk. Jenže ten septik se vyřešit prostě musí. Myš chce na dovču do Egypta, dostane tam průjem? Může se těšit na tu novou kadibudku? Nebo z toho zase nic nebude?
Hej bejby, chci ten novej mop!!! Vy taky? Navrhněte řešení. Stávající situace je neúnosná.
Jsi krásně šílená, ani neznáš tenhle můj hit. Šílená, ty nevíš, jak chtěl bych tě mít? Šílená, zvolna bosa pobíháš po chodnících. Šílená, než shoříš, bud létavicí…
![]()
@Angie87 píše:
Nema cenu brecet nad prasklou plodovou vodou. Kadibudka nebude. Jejich svatební komnatou musi byti jiny objekt. Snad prives? Nebo karavan? Ten by mozna pomohl vyhnout se faraonum pri ceste do Kahiry. Resenim je suchy zachod. A kdyz uz trpaslici volaji: „to to smrdi“, nakupme jim prosim, z veřejných zdrojů, roušky. Proc jinak platime dane. A jezek at si ty bodliny strči do zadku. Uz s nimi nadelal skody dost.
A bude! Bez kadibudky to nikdy nemůže být ta pravá romantika!!! Myš nakoupí trpaslíkům Savo, protože plodová voda je jim na desinfekci suchého záchoda prd platná. Na ksicht jim bude muset stačit igelitovej pytlík. A faraoni jsou v pohodě, protože dostali rukavice v akci, takže jim zima fakt nebude.
@mrav píše:
Jsi krásně šílená, ani neznáš tenhle můj hit. Šílená, ty nevíš, jak chtěl bych tě mít? Šílená, zvolna bosa pobíháš po chodnících. Šílená, než shoříš, bud létavicí…![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hej lásko, podej mi všechny tvý krásný nehty, pojď, koupíme spolu Savo v akci!!! ![]()
Jestli mě miluješ, uvaříš zítra KONEČNĚ ta játra na cibulce. ![]()
Chodníky nejsou posypaný, takže si trpaslíci stoprocentně zlámou haxny na cestě do Káhiry.
Myš si právě roztrhla kalhotky. Obviňuje ježka, který se brání - přišel přece jen smontovat postýlku pro právě narozeného plcha. Smrdí to tu, nesmrdí? Už aby přijel Putin.
Jenže jestli zase přivalí eidam, tak u myši definitivně skončil.
Trpaslíku, proč na to všechno tak tupě civíš? Jestli ji miluješ, není co řešit. Hlavně si konečně zapni poklopec, protože oni TĚ VIDÍ!!!