Bláznivá diskuze aneb co mi slina na jazyk přinese

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1203
30.11.14 22:10
@harpyje píše:
@Adrasteia a Fantomasovi hadice vždycky uvěří, však taky poslední hádě je mu dost podobný.

Minimálně se za ním táhne poměrně dlouhá stopa. A to je taky důkaz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
30.11.14 22:11
@Adrasteia píše:
To povídej hadici! Nikdy tomu neuvěří. A had pomaže z domu. Určitě se stonožkou něco měl, potvrdil to i Fantomas.

Fantomasovi taky nemůžeme věřit všechno! Vždyť věčně vysedává na záchodě s veverkou a vymýšlí si drby a lži! Kdyby byl každý sluníčkový, tak dnes nemusíme řešit tak prekérní situaci! :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30556
30.11.14 22:11

Jo kdybyste Kolomba neposlali na sever, tak byste věděli jaká je pravda :!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:11

@Angie87 aféra s rajským plynem už je promlčená. to už spíš ten had, nechává ty svoje slipy opravdu všude, a od té doby co je sežral je to obzvlášt nechutný pohled.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
30.11.14 22:12
@mihe píše:
Krtka toho chlípníka? Fuj, ještě že o ty vlasy přišla.Příspěvek upraven 30.11.14 v 22:05

Souhlas. Krtek už zamotal hlavu pěkné řádce zmijí. Bohužel jí to nepomůže, krtka vzrušují paruky. Brzy ho stejně někdo vyryje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 22:12
@Adrasteia píše:
To povídej hadici! Nikdy tomu neuvěří. A had pomaže z domu. Určitě se stonožkou něco měl, potvrdil to i Fantomas.

Jí se to náramně hodí, tomu už ani věřit nechce, vždyť ji včera s červem viděl snad každý, jen ty ponožky ji pijou krev. A tchyena už se chladí nebo je v tom Mexiku, má někdo přehled?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
365
30.11.14 22:12

Jo jo rozumím ti!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:13

@Petule030 - bingo!!! ale to právo! to je oč tu běží. a ne jestli běhá rycheji stonožka, had či Fantomas. To je jasné snad už i všem anonymním.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2844
30.11.14 22:14

Holky já se tak bavim :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8-P
1421
30.11.14 22:15
@mihe píše:
Jí se to náramně hodí, tomu už ani věřit nechce, vždyť ji včera s červem viděl snad každý, jen ty ponožky ji pijou krev. A tchyena už se chladí nebo je v tom Mexiku, má někdo přehled?

tchyena se bála aby na ni nepřišli a tak do toho Mexika zdrhla 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:15

@harpyje Nejspíš hadovi nikdo neřekl, že se mu šnůrka od tang zasekne uprostřed rozeklaného jazyku. Teď má ze slipů jazykolam. Alespoň Fantomasovi nevykecá důležité detaily o hasicím přístroji, na kterém má samozřejmě Veverka podíl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2919
30.11.14 22:15
@Angie87 píše:
@mihe Veverka může za všechno. Nikdy nevěř ničemu, co má vocas!

Už nevěřím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
30.11.14 22:16

@katiiik no a to právě nesmíš! nemáš právo - jednou jsi manželka, musíš stát vždycky na straně. Buď pravý, nebo levý, vyber si.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9374
30.11.14 22:18
@katiiik píše:
Holky já se tak bavim :potlesk: :potlesk:

Jo jo, to se tit o baví. Ale abys kápla božskou a přiznala se, že jsi u krtka nějakou chvíli bydlela, to nee… Ale když už je to venku, je to opravdu takový chlípník?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1203
30.11.14 22:18

@harpyje Stonožka má bez ponožek velký problém. Potí se jí všech 56 nohou, což překvapivě vzrušuje slepého krtka. Kromě toho jí to v teniskách klouže a stále si přišlapává tkaničku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová