Body na pohádkové knížky v Albertu

Qwentin
29.9.17 17:59

Body na pohádkové knížky v Albertu

Ahoj, prosím, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má navíc body na pohádkové knížky pro děti, které se teď dávají v Albertu. Prý už ta akce bude brzy končit, a nám zbývají sehnat ještě tři knížky, byla bych moc ráda, kdyby se někdo ozval.Moc děkuji :kytka: :mavam: :srdce:.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Waterfall
29.9.17 18:14

Dneska jsem byla v Albertu a prý si ji za 2stovky můžeš koupit.

  • Citovat
  • Upravit
18
29.9.17 18:16

Mam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Qwentin
29.9.17 18:17

@Waterfall Tak u nás to teda nejde, ptala jsem se.

  • Citovat
  • Upravit
Qwentin
29.9.17 18:19
@Janai88 píše:
Mam :D

A prosím, mohla bys nějaké postrádat? Kdyžtak SZ, byla bych moc ráda :kytka: :hug: :mavam:.

  • Citovat
  • Upravit
Waterfall
29.9.17 18:21

Ja mam jen dve nalepky, ale mohla bych ti je zajit koupit, kdyz napises co ti chybi.

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
29.9.17 18:24
@Qwentin píše:
@Waterfall Tak u nás to teda nejde, ptala jsem se.

to je blbost, i když ji máš za ty body tak je normálně namarkovaná a když dáš kartičku tak je to tam pak odečtené

  • Citovat
  • Upravit
Qwentin
29.9.17 18:30
@Doe_Jane píše:
to je blbost, i když ji máš za ty body tak je normálně namarkovaná a když dáš kartičku tak je to tam pak odečtené

To ano, ale když jsem se ptala, jestli si ji můžu koupit jenom tak, aniž bych sbírala body, prodavačka řekla, že to nejde :nevim:.

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
29.9.17 18:42
@Qwentin píše:
To ano, ale když jsem se ptala, jestli si ji můžu koupit jenom tak, aniž bych sbírala body, prodavačka řekla, že to nejde :nevim:.

to je koza :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1776
29.9.17 18:42

U nás to taky normálně koupíš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Qwentin
29.9.17 18:45

@Waterfall Chybí mi ještě 25 nálepek, 3 knížky: Malá čarodějnice, Kocour Modroočko a Malý princ, ale doufám, že ještě nějaké seženu. Je to pěkná edice, docela se jim povedla, lepší než ti šplíchoni a mimoni.

  • Citovat
  • Upravit
Qwentin
29.9.17 18:47
@diskettes píše:
U nás to taky normálně koupíš

Tak to jsi v dobrém kraji :-).U nás to prostě nejde, jinak bych nezakládala toto téma. Koupila bych je.

  • Citovat
  • Upravit
4692
29.9.17 19:02

Mám 7 nalepených bodů :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3383
29.9.17 19:13

Mě zbyl jen jeden bod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
788
29.9.17 19:22

Myslela jsem, že to trvá jen do 26. září. U nás ve městě už nechtěli několik dní před koncem dávat body za nákup :-( Taky nám chybí tři knížky, ale za dvě stovky je fakt kupovat nebudu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová