Bojkot kojení a lahev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 13:41
Bojkot kojeni a lahev

Dobry den, prosim o zachovani anonymu, ptam se za kamaradku.
Kamaradka ma 3mesicni miminko, jednou asi pred 3mi tydny ji strasne plakala a nechtela prso, pry uplne hystericky zachvat, ze ji neuklidnil ani tatinek, uz nevedeli co, tak dala lahev s um, mala to vypila cele, uklidnila se a bylo zase dobre. Od te doby se to opakuje cimdal casteji, kdyz takhle zlobi dostane tu lahev, jinak koji. Ale cimdalvic si vybreci tu lahev.
Ja hned na zacatku radila zavolat laktacni poradkyni, aby nedavala tu lahev a kojila dal, jinak si to kojeni pokazi. Miminko prospiva vic nez dobre, ma 3m a 6,5kila, tak ji tvrdim, ze hlad nema a at z
skonci s tou lahvickou dokud je cas. Protoze si myslim, ze ji odmitne brzo prsa uplne. Ja si taky bojkotem prosla, syn mi nepil 14dnu vubec, zadnou lahev nedostal a vydrzeli jsme az do roka a pul.
Co vy si myslite? Da se to jeste zachrani Asi by bylo fajn kdyby si precetla i rady jinych :mrgreen: Dekuji moc

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61152 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 13:42

Myslím, že je ti prd po tom, jestli chce nebo nechce kamarádka kojit, případně ten bojkot řešit s laktační poradkyní…

Erinye
Kecalka 325 příspěvků 02.05.18 13:55

:lol: To ať si řeší kamarádka ne?

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 02.05.18 14:01
@Anonymní píše:
Kamaradka ma 3mesicni miminko, jednou asi pred 3mi tydny ji strasne plakala a nechtela prso, pry uplne hystericky zachvat, ze ji neuklidnil ani tatinek, uz nevedeli co, tak dala lahev s um, mala to vypila cele, uklidnila se a bylo zase dobre. Od te doby se to opakuje cimdal casteji, kdyz takhle zlobi dostane tu lahev, jinak koji. Ale cimdalvic si vybreci tu lahev.
Ja hned na zacatku radila zavolat laktacni poradkyni, aby nedavala tu lahev a kojila dal, jinak si to kojeni pokazi. Miminko prospiva vic nez dobre, ma 3m a 6,5kila, tak ji tvrdim, ze hlad nema a at z
skonci s tou lahvickou dokud je cas. Protoze si myslim, ze ji odmitne brzo prsa uplne. Ja si taky bojkotem prosla, syn mi nepil 14dnu vubec, zadnou lahev nedostal a vydrzeli jsme az do roka a pul.
Co vy si myslite? Da se to jeste zachrani Asi by bylo fajn kdyby si precetla i rady jinych :mrgreen: Dekuji moc
Čtrnáct dnů nepil? 8o Já bych kamarádce řekla, pokud by o to stála, co si o tom myslím, ale rozhodnutí dát UM je na ní. Sama jsem s kojením bojovala a spokojené dítě je pro mě priorita.

Anonymní  02.05.18 14:11

Ona prave kojit chce a proto se ptam, jen si proste mysli, ze ma mala hlad.
@Russet ano, 14dni nepil pres den temer vubec nebo si jednou cucl a pil jen v polospanku v noci a to jsem jeste musela hledat zahadne polohy aby si dal, abych ho jako oblbla :mrgreen:
Nechapu co je spatbeho na tom, kdyz chci vedet bic nazoru pro kamaradku a treba jeste nejake rady a figle :nevim: Cislo na laktacni jsem ji poslala hned na zacatku, nevolala ji.

Anonymní  02.05.18 14:13

@Erinye treba protoze tu nema zalozeny profil a nechodi na takova fora? :nevim:
Prvni dite kojila pres dva roky takze urcite o kojeni stoji.

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 02.05.18 14:15
@Anonymní píše:
@Russet ano, 14dni nepil pres den temer vubec nebo si jednou cucl a pil jen v polospanku v noci a to jsem jeste musela hledat zahadne polohy aby si dal, abych ho jako oblbla :mrgreen:
Nechapu co je spatbeho na tom, kdyz chci vedet bic nazoru pro kamaradku a treba jeste nejake rady a figle :nevim: Cislo na laktacni jsem ji poslala hned na zacatku, nevolala ji.

Nechala bych to na ní. Ani by mě nenapadlo vyptávat se za kamarádku na epipi. Založit profil trvá pár minut a ptát se může sama :nevim:

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 02.05.18 14:18
@Anonymní píše:
Co vy si myslite? Da se to jeste zachrani Asi by bylo fajn kdyby si precetla i rady jinych :mrgreen: Dekuji moc

No ale ona není ty. Zřejmě má na věc jiný náhled a tobě je do toho prd. Jako kamarádka jsi svoji radu/názor řekla a víc je ti po tom víš co. To bych tak chtěla kamarádku, co by mi cpala laktační poradkyně a otravovala svými tvrzeními o tom, kdo má a nemá hlad a kdo skončí a neskončí na lahvi :roll:. Navíc bych radu od někoho, kdo nechal své dítě 14 dnů o hladu a žízni (jak píšeš), ani nechtěla. Koj si a nech žít :nevim:.

Anonymní  02.05.18 14:20

No vidim, ze kloudnych rad se tady clovek nedocka, ze se budute do me postet jako sane, ja jsem to myslela dobre, ze si to pak bude moci precist co a jak a ne abych ji ja porad radila to same, ona chtela podporu, nejake rady, moje jsem vycerpala tak jsem myslela ze poradi ostatni. Kazdy neleze na naka emimi :roll: :nevim:

Heivka
Závislačka 2805 příspěvků 02.05.18 14:21
@Anonymní píše:
Nechapu co je spatbeho na tom, kdyz chci vedet bic nazoru pro kamaradku a treba jeste nejake rady a figle :nevim: Cislo na laktacni jsem ji poslala hned na zacatku, nevolala ji.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Ono je to v současnosti hrozně těžké, na jednu stranu je dobré, že jsou informace o prospěšnosti kojení, na druhou stranu ta kojící liga otevřeně lže, že kojit může každá. Ono potom, kdy se žena zařadí do té skupiny, že z nějakého důvodu kojit dál nemůže (u mě to bylo hormonální selhání a laktace by šla obnovit jen dodáním umělých hormonů) tak je hrozně těžké si to přiznat a vyrovnat se s tím když ze všech stran najdete jen propagandu, že mateřská láska se počítá jen na litry nakojeného mléka.

Anonymní  02.05.18 14:24

@Tichopredbouri ale ona by prave rada kojila a je ji to lito. Kdyby ji ta flaska byla fuk tak se tu asi neptam. Kdo nechce at nekoji a kdo chce at koji, zase takova fanaticka nejsem, to fakt ne. Ptala jsem se prave proto, ze ona kojit CHCE.
Ja postupovala dle rad LP takze nikdo zadnym hladem ani zizni netrpel, on byl jinak spokojeny, mel jen amok jakmile uvidel prso, dokud jsem mu je neukazala a nechtela ho zase zkusit nakojit, tak byl maximalne spokojen :D

Popokatepetla
Závislačka 2775 příspěvků 02.05.18 14:25

Tady ale opravdu pomůže nejlépe dobrá laktační poradkyně, pokud kamarádka kojit chce a bude to tu číst, ať si ji domu pozve. Je to investice, které se (oproti ceně za UM) vyplatí.

Anonymní  02.05.18 14:27

@Heivka dekuni ti za normalni nazor ;) Ja si myslim, taky ze kojeni neni sranda a musi si ho clovek vybojovat. Mne napriklad nebylo dobre osych. Dr pohrozil AD a odstavem a razem se mi udelalo zase dobre :D :mrgreen: Ja bych ji rada pomohla, kdyz vidim, ze ji to trapi, ale ona nevydrzi kdyz mala place. Dle meho nazoru ted uz to bojkot neni a place, ze vi ze dostane UM. Tak me zajimalo, jestli to muze jeste nejak dat do kupy nebo to pujde uplne do kopru. Co na to jine zenske.

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 02.05.18 14:30
@Anonymní píše:
@Tichopredbouri ale ona by prave rada kojila a je ji to lito. Kdyby ji ta flaska byla fuk tak se tu asi neptam. Kdo nechce at nekoji a kdo chce at koji, zase takova fanaticka nejsem, to fakt ne. Ptala jsem se prave proto, ze ona kojit CHCE.
Ja postupovala dle rad LP takze nikdo zadnym hladem ani zizni netrpel, on byl jinak spokojeny, mel jen amok jakmile uvidel prso, dokud jsem mu je neukazala a nechtela ho zase zkusit nakojit, tak byl maximalne spokojen :D

Kojení pro mě byla zatěžkávací zkouška. Každý se debilně vyptával, jestli kojim, kolik a jak… :zed: Když jsem připustila problémy, každy se soucitně díval, co jsem to za pako, co neumí vystrčit nářadí a prostě kojit. Vždyť je to tak jednoduché. Když jsem přestala kojit, zas otázky. Takže samotné by mi nějaká taková kamarádka spíš byla k neužitku. Laktační poradkyni jsem si najít uměla, ale někdy ani sebelepší rady NEPOMŮŽOU. Poradkyně se za ni nerozkojí. Neznáš příčinu, nemusí to být stejné jako u tebe a může to být kamarádce i nepříjmné, že se o to staráš. Nebo to ví? Jinak bys nebyla anonymní asi :think:

Anonymní  02.05.18 14:31

@Popokatepetla ano, zkusim ji to jeste rict. Kdybych ja ji tenkrat nekolikrat nevolala, tak jsem mozna taky tenkrat dokojila. Ona je v tomhle trisku jina, ja se rada obratim s prosbou o pomoc, ona se snazi spise veci vyresit sama. Ale kojila by opravdu rada, prvni kojeni slo jak po masle, kojila dele jak vetsina, proto je z toho spatna urcite. Jasny ze se rika dulezite spokojene ditko, to vim taky. Ale je to skoda, kdyz by se dalo jeste neco delat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Reklama