Bolest břicha a citlivé bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sally33
Stálice 61 příspěvků 25.02.19 16:00
Bolest břicha a citlivé bradavky

Dobrý den děvčata, chci se zeptat jestli nějaká z vás neměla stejný problém a tím pádem, zda-li neví co to může být? Snažíme se o mimi, menstruaci jsem měla 4.2. vše bylo v pohodě pak ovulaci 18.2. a od té doby mám stále citlivé bradavky a bolí mě břicho, někdy je to snesitelné a někdy to dost píchá spíš v pravém podbřišku i při sexu, test jsem si dělala dnes ale negativní a do menstruace mám 9 dní :? Na gynekologii jdu 4.3. ale ptám se jestli náhodu někdo neměl stejný problém :? Děkuji vám za odpovědi.

Příspěvek upraven 25.02.19 v 16:33

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 25.02.19 16:22

@Sally33 Nic neřešit počkat do ms…Pak udělat test…klasika :nevim:

Anny A
Kecalka 411 příspěvků 25.02.19 16:23

To může byt i pms ne?
Nenapsala jsi jestli se snažíte o mimi nebo byla nejaka nehoda… nebo se chranite?
Na test se mi to zda brzy. Muze to byt i sugesce. Nezbyva nez cekat.
Ja mela citliva prsa i bolest podbrisku jak pred ms tak i pri otehotneni. Tudiz jsem to nerozeznala.

Sally33
Stálice 61 příspěvků 25.02.19 16:47
@Anny A píše:
To může byt i pms ne?
Nenapsala jsi jestli se snažíte o mimi nebo byla nejaka nehoda… nebo se chranite?
Na test se mi to zda brzy. Muze to byt i sugesce. Nezbyva nez cekat.
Ja mela citliva prsa i bolest podbrisku jak pred ms tak i pri otehotneni. Tudiz jsem to nerozeznala.

PMS už jsem měla a tohle mám prvně a vůbec nevím co to může být… jinak ano snažíme se o mimi něco kolem 10 měsíce… Ano čekat musim i tak, ale chtěla jsem jen vědět, jestli někdo neměl stejný problém

Anny A
Kecalka 411 příspěvků 25.02.19 16:54

@Sally33
Tak třeba to tentokrat vyslo :) Ale psychika taky udela hodne.
Nam se to taky podarilo az po 10 mesicich :)
Ale nikdo ti asi neporadi, protoze je to strasne individualni. Nekdo mohl mit takovy problem a neznamenalo to nic, ale u tebe to treba bude těhotenství… lepsi je se moc nesledovat a proste pockat.
Drzim palecky :palec: pak sem napis jak to dopadlo.

Sally33
Stálice 61 příspěvků 25.02.19 17:01
@Anny A píše:
@Sally33
Tak třeba to tentokrat vyslo :) Ale psychika taky udela hodne.
Nam se to taky podarilo az po 10 mesicich :)
Ale nikdo ti asi neporadi, protoze je to strasne individualni. Nekdo mohl mit takovy problem a neznamenalo to nic, ale u tebe to treba bude těhotenství… lepsi je se moc nesledovat a proste pockat.
Drzim palecky :palec: pak sem napis jak to dopadlo.

Dobře, děkuji moc :)

Sally33
Stálice 61 příspěvků 02.03.19 14:35

Tak MS dorazila dnes… :,(

Váš příspěvek
Reklama