Bolest vaječníků a podbřišku po ovulaci

B95
578
18.11.21 21:34

Bolest vaječníků a podbrisku po ovulaci

Ahoj holky. S přítelem se snažíme již 9.mesic o miminko. Oba bereme vitamíny (já nosifol, přítel folandrol). Jde o to, že 14.11 proběhla ovulace, byl sex. Nyní 4dpo mě občas bolí vaječníky, jakoby pálí podbrisek. Mám v něm občas tlak. Jinak prsa mě spíš nebolí, občas svědí. Nechci si nic vsugerovavat. Máte prosím někdo, nějaké zkušenosti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.11.21 21:45
@B95 píše:
Ahoj holky. S přítelem se snažíme již 9.mesic o miminko. Oba bereme vitamíny (já nosifol, přítel folandrol). Jde o to, že 14.11 proběhla ovulace, byl sex. Nyní 4dpo mě občas bolí vaječníky, jakoby pálí podbrisek. Mám v něm občas tlak. Jinak prsa mě spíš nebolí, občas svědí. Nechci si nic vsugerovavat. Máte prosím někdo, nějaké zkušenosti?

Mě též po ovulaci bolí/pálí vaječníky, ale max 2 dny :think: nemohla třeba proběhnout později? Toho 14.11 ji máš potvrzenou nebo si jen testovala?
Jinak na příznak je to ještě brzo.. jestli, tak se sotva spermie dostala do vajíčka.

  • Citovat
  • Upravit
B95
578
18.11.21 21:58

Na priznaky je určitě brzo.. mám 10 dní do ms, takže je to divný. Ovulku poznam dle hlenu a že mě boda na vaječníku. Dle mého kalendáře to taky vychází. Tak já už nevím..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.21 22:02
@B95 píše:
Na priznaky je určitě brzo.. mám 10 dní do ms, takže je to divný. Ovulku poznam dle hlenu a že mě boda na vaječníku. Dle mého kalendáře to taky vychází. Tak já už nevím..

Jde jen o to, že se třeba mohla trošku posunout.. občas se mi stává, že právě třeba bolí už týden dopředu.. jindy pouze dva dny.. tak mohla třeba prasknout později.. nebo byl větší folikul a více kapaliny v něm a proto ta bolest vaječníků až teď. Ale nejspíš to bude k té ovulaci

  • Citovat
  • Upravit
B95
578
18.11.21 22:08

Dekuju za názor. Je to nepříjemný, no..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.21 22:11
@B95 píše:
Dekuju za názor. Je to nepříjemný, no..

Ale, tak pokud to povede k // tak to člověk rád vydrží :dance:

  • Citovat
  • Upravit
B95
578
18.11.21 22:36

Kez by.. ale už tomu nedávám naděje :nevim: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová