Bratr a sestra nevhodné chování

Anonymní
6.12.19 15:00

Bratr a sestra nevhodné chování

Nevím jak začít, ani nevím jestli je to dobré psát. Přistihla jsem opakovaně moji 12 letou slečnu (z předchozího vztahu) jak zkoumá intimní partie našeho syna (bude mi za chvíli šest). Dostala vynadáno (spíš trošku oba), vysvětleno, že to není vhodné a že se to nedělá, že jsou to intimní partie a v jejich věku každý sám a pak už jen doktor. Bojím se že to zjistí přítel a bude na dceru zlý, vůbec nevím co jí to napadlo a co s tím, protože mám pocit že vynadání nepomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1350
6.12.19 15:05

A jak a proč by se to měl dozvědět? Ty jsi si to vyridila a tím by to pro mě skončilo. Nebo hodlas žalovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:08
@NinaU. píše:
A jak a proč by se to měl dozvědět? Ty jsi si to vyridila a tím by to pro mě skončilo. Nebo hodlas žalovat?

Jak jsem psala v úvodním, nebylo to jednou, tak se bojím že je jen otázkou času kdy si všimne přítel. Žalovat určitě nebudu, hlavně bych ráda, aby se to už neopakovalo

• Citovat
  • Nahlásit
1350
6.12.19 15:12
@Anonymní píše:
Jak jsem psala v úvodním, nebylo to jednou, tak se bojím že je jen otázkou času kdy si všimne přítel. Žalovat určitě nebudu, hlavně bych ráda, aby se to už neopakovalo

Nevim no, nějak nechápu, že si nedokážeš spacifikovat vlastní dítě a už vůbec nepobiram, proč se bát, že to přítel zjistí teda. Snad máte na výchovu jednotný názor, tak i kdyby to zjistil, vysvětlí ji to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
6.12.19 15:21

Je zvědavá no, jestli z toho před ní děláte tajemství, tak se nediv, že ho chce znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:23
@NinaU. píše:
Nevim no, nějak nechápu, že si nedokážeš spacifikovat vlastní dítě a už vůbec nepobiram, proč se bát, že to přítel zjistí teda. Snad máte na výchovu jednotný názor, tak i kdyby to zjistil, vysvětlí ji to stejně.

Asi nežiji v idelistické rodině, jak to tady každý vykládá a jak toto by manželovi netolerovali ani toto ani tady to. Jak jen klid a harmonie.
Na to jsme se ptala, co s tím, když vysvětlení a domluva moc nezabírá, když jindy docela ano.

• Citovat
  • Nahlásit
19715
6.12.19 15:23

Hra na doktora je u dětí úplně normální. Jsou prostě zvědavé na rozdíly mezi holkama a klukama. Měla bys dětem vysvětlit, že není vhodné se vzájemně obnažovat a okukovat. Máš vhodnou příležitost začít s nimi mluvit o sexualitě. Vhodných knih je na trhu dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:24
@terien píše:
Je zvědavá no, jestli z toho před ní děláte tajemství, tak se nediv, že ho chce znát.

Nejsme puritáni. Jako menší se spolu i koupali. Kluk tu donedávna pobíhal běžně nahý.

• Citovat
  • Nahlásit
20082
6.12.19 15:28
@Anonymní píše:
Nejsme puritáni. Jako menší se spolu i koupali. Kluk tu donedávna pobíhal běžně nahý.

Jenže to byla ještě dítě, teď je z ní slečna a začíná to vnímat trochu jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:31
@terien píše:
Jenže to byla ještě dítě, teď je z ní slečna a začíná to vnímat trochu jinak

Ano já tomu rozumím. A i bych chápala mezi vrstevníky, přišlo by mi to asi předčasné ale pochopitelné. Ale ne zkoumat bratra.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:32
@divine woman píše:
Hra na doktora je u dětí úplně normální. Jsou prostě zvědavé na rozdíly mezi holkama a klukama. Měla bys dětem vysvětlit, že není vhodné se vzájemně obnažovat a okukovat. Máš vhodnou příležitost začít s nimi mluvit o sexualitě. Vhodných knih je na trhu dost.

Jenže i podle těchto knih hra na doktora patří mezi vrstevníky a ne takto. Přijde mi to opravdu nevhodné. Abecedu pohlavního života máme doma a procházíme s oběmi dětmi uměrně věku od mala.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15405
6.12.19 15:43

Naprosto jednoznačně ji musíš vysvětlit že nejde o nevhodnost, ale že prostě nesmí ošahávat malé dítě - kdyby to bylo obráceně, kdyby kluk zkoumal holčičku, tak by si to jako na hranici zneužívání dítěte, které neumí říct ne, to nechci viděla jasněi.

ale to je přesně to co tvoje dcera dělá.

A klidně na ní buď za to zlá ty sama - to prostě nesmí dělat. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
6.12.19 15:45
@divine woman píše:
Hra na doktora je u dětí úplně normální. Jsou prostě zvědavé na rozdíly mezi holkama a klukama. Měla bys dětem vysvětlit, že není vhodné se vzájemně obnažovat a okukovat. Máš vhodnou příležitost začít s nimi mluvit o sexualitě. Vhodných knih je na trhu dost.

Hra na doktora je normální jedna u mladšího školního věku, ne u počínající puberty a především mezi vrstevníky, Ne že dítě v pubertě zkoumá dítě ve školce. Podstatný je ten rovný přístup a to že oba můžou říct - hele necháme toho a ani jeden není v pozcii kdy má převahu a zneužívá jí. Což prostě holka na druhém stupni vs. kluk ve školce prostě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 15:49
@Ou píše:
Naprosto jednoznačně ji musíš vysvětlit že nejde o nevhodnost, ale že prostě nesmí ošahávat malé dítě - kdyby to bylo obráceně, kdyby kluk zkoumal holčičku, tak by si to jako na hranici zneužívání dítěte, které neumí říct ne, to nechci viděla jasněi.

ale to je přesně to co tvoje dcera dělá.

A klidně na ní buď za to zlá ty sama - to prostě nesmí dělat. Tečka.

Já to právě tak vnímám, jen jsme neměla sílu to tak napsat :( Že nesmí jsem řekla hned poprvé, že je to naprosto nevhodné.

• Citovat
  • Nahlásit
1179
6.12.19 16:06

A proč 6 letý kluk chodí nahý před 12 letou dívkou nebo naopak? Nebo mu sundavá kalhoty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat