Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
holky vlastne ted nejak by se uz mela vytvaret plodovka že?? tomi budou delat porad ten vaginalni ultrazvuk?? ted jdu na kontrolu az za 3 tydny tudiž ve 14 tydnu
@panenka87 píše:
No to je pravda, to budu vypadat jako debil, ale zkusím to udělat nějak nenápadně
to jo no.
ale tak co no… ':D
Ivet no hlavní je že je vše v pořádku!!!!
Já se teď už pomlau připravuju na páteční KO, asi polknu žalůdek jak sem zvědavá…hlavně se těším na srdíčko!!!
…holky já se začínám bát!!! ![]()
@Wedy píše:
Dobré ranko holky, já hlasím z Prahy,že u nás krásně svítí sluníčko! Člověk má hned lepší náladu. Dokonce mám v práci na dva dny klídeček, šéf odjel pryč, takže si teď budeme s mimískem užívat pohodičku. Ještě přežít pátek a pak šup v úterý na kontrolu. Doufám, že MUDr. už něco uvidí a nebude protestovat, že chci neschopenku. Navnadily jste mě s těma langošema, tak se do nich dneska pustím… uvidíme jak dopadnou, páč to bude moje premiéra
@panenka87 píše:
@iveta kotrcova Teda, doktor Tě teda musel pěkně vyděsitAle je to v pořádku, ještě že tak
tojo vydesil ale jeto zatim ok tak snad bude dal
@Hoope píše:
Ivet no hlavní je že je vše v pořádku!!!!Já se teď už pomlau připravuju na páteční KO, asi polknu žalůdek jak sem zvědavá…hlavně se těším na srdíčko!!!
…holky já se začínám bát!!!
neboooj bude dobrý.. my na tebe budeme myslet…
![]()
@iveta kotrcova a odkud teda jsi?? si psala z jihu tak jestli nebydlis nekde poblíž??
![]()
@Hoope píše:
Ivet no hlavní je že je vše v pořádku!!!!Já se teď už pomlau připravuju na páteční KO, asi polknu žalůdek jak sem zvědavá…hlavně se těším na srdíčko!!!
…holky já se začínám bát!!!
neboj bude to ok budu na tebe myslet .....srdicko uz bys mela slyset urcite to bude ok ![]()
@Petrulka23 píše:
@iveta kotrcova a odkud teda jsi?? si psala z jihu tak jestli nebydlis nekde poblíž??![]()
ja prachaticko
@iveta kotrcova píše:
ja prachaticko
já český krumlov..
to je cca hodka cesty..
![]()
@Petrulka23 píše:
já český krumlov..to je cca hodka cesty..
![]()
to ani ne toje kousek ![]()
@Hannkie píše:
Jeee Veru ja bydlim v Novym Boru .. tj asi 35 km od DC
Juu krajan
To jsme skoro sousedi ![]()
@iveta kotrcova píše:
to ani ne toje kousek
juu a rodit budeš kde?? ![]()
už jsi nad tím přemýšlela?? ![]()
tak jsem na těch lékařích našla svého gynekologa a bylo to půl na půl ![]()
@Hoope fakt jo? Tak že bych zajela do makra než se s tím matlat
No uvidím jak budu stíhat, děkuju za tip. Jinak držím pěstičky na páteční kontrole, určitě bude všechno v pořádku!