Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Megg gratuluji moc mu to sluší
se taky těším za týden ho uvidím ![]()
Všem děkuji.
Holky ale brali mi krev a jsem rozpíchaná úplně všude, nakonec se povedlo ze hřbetu ruky, nepříjemné, a mám pěknou zatím světle modrou bouli, asi se to ještě pěkně dobarví.
![]()
Za chvíli jedu ještě na gindu, ale tam asi nic nového nebude.
![]()
Jo a pro výsledky si mám zavolat po 15.9..Ale snad dobrý na zátylku tu kůži má 1,6mm a to je prý v pořádku.
Já se už nemůžu dočkat za týden…to jdu na krev + pro průkazku, a ještě velký utz, už ho bude prcka dr sledovat
a pak dle toho jak vyjde prckova velkost buď před dovčou či po na triple testy tam by se mohlo ukázat už i pohlavý ![]()
já jdu zítra, ale myslím, že mě jen zkontroluje a utz nebude…nemusíme ho pořád ozařovat, že jo…a já mu věřím, že bude růst jako pořádný chlap ![]()
Megg: přesně vzorně ležela i nám na té genetice. Foto máme úplně stejné. Byli jsme na tom už na konci srpna. Pohlaví ti nesdělili? Nám řekli na 90% holčičku (údajně tam už vidí klitoris). A co se týče toho projasnění, my měli 1,1. Prý dobrý, ale neví někdo to správné rozmezí od kolika do kolika je to v poho?
Ahoj holky,
už několik týdnů nakukuji do téhle diskuse a protože sem patřím/e, tak myslím, že je na čase se odhalit
. Termín porodu 14.3, zatím nevíme, co to bude. manžel tipuje, že kluk, podle toho jak si drobek na UTZ poskakoval
, ale uvidíme. Je to naše první, tak to nijak zvlášť neřešíme.
Také tě vítám olcus. ![]()
janeyH
pohlaví nám neřekl, prý je příliš brzy a teprve se to vyvíjí. Jinak nám všechno ukázal, ručičky, nožičky páteř, pustil srdíčko 160 tepů.
Oni to projasnění na zátylku teďka budou porovnávat s věkem, váhou, a krví.
![]()
U Dr. vše v pořádku, řekl že mám brát vitamíny, ale tak 2×týdně, častěji ne, a mají být pro druhý trimestr.
![]()
Ohledně těch žil, že mně nemohla nabrat, mám je prý moc křehké, a mám jíst to co obsahuje vápno, vlaš. ořechy, mléčné výr, vejce, no bílkoviny. Nejlepší by bylo chroupat skořápky.
![]()
Na druhý sceening jedu po 22.9. na krev, ale jestli i na UTZ to nevím, to by byl asi moc brzi po tomto?
No uvidím oni řeknou.
![]()
Jj taky nám vše krásně ukázala a vysvětlila. Prstíky spočítala. To srdíčko mě dostalo. Poslechnout si tep a jak ten přístroj i znázornil okysličenou/neokysličenou krev červeně a modře. To jsem nečekala. Njn technika… Ale 1500,– nelituju, člověk má aspoň takovou částečnou jistotu (klepu na dřevo
)
Ahoj
Taky čekám v březnu termín mám šestého…Tak všem přeji,ať vám to dobře dopadne ![]()
Připojuji se k přivítání nových březňátek, pěkně se nám to rozrůstá ![]()