Bude vám ,,něco,, kazit vánoce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malike
Extra třída :D 14376 příspěvků 18.12.18 18:35
Bude vám ,,něco,,kazit vánoce?

Otázka je jasná, je nějaký šedý mrak, který vám bude kazit vánoce, nebo víte, že díky tomu to nebude dokonale?
U mě je to bratr, který opět jaksi neušetřil ani na jediný dárek a tak raději vánoce bojkotuje. Takže až se na štedry večer zase sejdeme všichni spolu, budu koukat na smutný výraz mamky.Tak doufám, že vnouče jí potěší. Děti a vánoce, to je prostě nádhera :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11632 příspěvků 18.12.18 18:39

Mamka bude smutná protože brácha nekupuje dárky?? :think: já budu ráda že se sejdu s rodinou, když nic nedostanu tak mi to vadit nebude, děláme vánoce hlavně pro děti pro ty dárky máme. Jinak chci pohodu, a když někdo slavit nechce ať si neslaví, moje ségra taky vánoce neřeší, dárky teda koupi ale předá je předem a celé svátky si schválně vzala služby v práci, aby nemusela nic řešit…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 18.12.18 18:40

Letos poprvé budeme na Vánoce sami, takže konečně si to užijeme a nemusíme se přizpůsobovat rodičům (kterým není nikdy nic dobré). Už se těším na krásný týden :dance:

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6732 příspěvků 18.12.18 18:41

@Malike To je smutný že nedokáže ušetřit asponˇna dárek pro maminku, vždytˇpotěší i maličkost. Vnoučátko určitě radost udělá, to je jistota :kytka: Jinak, u nás snad bude vše ok, i když člověknikdy neví :nevim: Na vánoce se každý rok těším jak malá holka, miluju tu atmosféru :srdce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 18.12.18 18:44

My letos budem poprvé na Vánoce sami a bude mi strašně líto, že naši budou sami a maželovi rodiče taky, naši se na to teda těší a 25. Se u nich všichni sejdeme, ale nějak mám v sobě, že bysme na Vánoce měli být spolu, ale když nechtějí…

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 18.12.18 18:45

Tak u nás je bude kazit to, že dítě bude u otce. Takže budeme slavit o den později.. :)

terien
Extra třída :D 12132 příspěvků 18.12.18 18:48

Doufám že ne. Dokonalé to nebude, to vím jistě a ani po tom netoužím, jediné co chci je, abychom se sešli ve zdraví, připili si a děti se potěšily z dárečků. Ostatní taky něco dostanou, ale i kdyby ne, tak by nám to nevadilo. Pro nás o tom vánoce nejsou.

LuciMik94
Kecalka 106 příspěvků 18.12.18 18:49

Manžel už 3.rok po sobě slouží jak Vánoce, tak Silvestra…volno má jen 28. a 29., vybrat si nemůže, protože pořád chybí lidi…docela mě to mrzí, protože to jsou poslední Vánoce ve dvou.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 18.12.18 18:50

Ja i děti jsme bytelne nakrapany, místo vánočních priprav varim litry čaje a pokouším se přežít dny s nudicim se batoletem a skolkovym. Nějak mi to bráni se dostat do te správné nálady

kruel
Kecalka 475 příspěvků 18.12.18 18:50

Mě kazí trochu ten vánoční pocit to, že není hodně sněhu :D Jinak nic a doufám že vše bude OK jako doteď :kytka: ;)

Katuskka
Závislačka 2850 příspěvků 18.12.18 18:50

Mně jednoznačně počasí,hlásí plus 9 stupňů a déšť celý den :( :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 18:51

Manžel hasič bude v práci a pokud v tento sváteční čas bude v práci něco řešit, radosti to nebudou. Malé děti na něj budou čekat s večeří a dárky až do osmé večer. Ale jsme všichni zdraví a máme se, tak to až tak nevadí.

terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 18.12.18 18:53

Zdraví mé maminky, má před operaci mozku v lednu, takže je to takové nervózní. A tchyně už je také doma jen na paliativní léčbě. Takže můžu říct, že nejdůležitější je zdraví všech blízkých, pak světový mír a zbytek jsou jen prkotiny.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 18.12.18 18:55
@LuciMik94 píše:
Manžel už 3.rok po sobě slouží jak Vánoce, tak Silvestra…volno má jen 28. a 29., vybrat si nemůže, protože pořád chybí lidi…docela mě to mrzí, protože to jsou poslední Vánoce ve dvou.

Jee, tak si udelejte hezky vecer/odpoledne 28. nebo 29., mne je jedno ktery je den, kdyz mam s sebou milovane cleny rodiny :srdce:

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 18.12.18 18:55

Mně Vánoce docela kazí manželův přístup k nim. V sedmnácti ho rodiče vystěhovali do,, vlastního bytu", od té doby slavil Vánoce jen osm let se svojí bývalou(je mu 46). Většinou si bral směny. A nějak neví, jak se má na Vánoce chovat, takže je vše v mé režii. Nejvíc mě mrzí, jak se přemáhá, i když mu jsou asi úplně ukradené. Bohužel, nevím, jak to v něm zlomit a lásku k Vánocům v něm probudit :nevim: .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama