Buzení v noci na mléko

412
1.8.13 08:45

Buzení na mlíko v noci

Ahoj holky chci se zeptat jak ste to měli/máte s dětička s mlíkem v noci. Malýmu je 9 měsíců dostane v 7h večeři a v pul 12 je vzhůru a řve dokud nedostane sunar a v 5 ráno klidně znova 8o od 4.měsíce mi přestal jíst v noci to byla paráda, to mu vydrželo tak tři měsíce a pak zase chtěl a jedeme do dneška :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.8.13 08:47

Ma dcera to delala taky ta se budila i 2× za noc mudr rekla ze ji to mam dat tak jsem dala a za mesic to preslo zacala zase spat celou noc :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
1.8.13 08:48

@flakon Malý je na UM, vždycky dostane naposledy kolem 22 a vydrží spát až do asi 5-5:30. Obvykle večer vypil cca 180 ml, teď dávám na večeři kolem 19 kaši a to pak občas ani nevypije večer všechno. Co kdybys dala víc mlíka, to by nevypil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 08:51

A co ti veceri, jen UM?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.8.13 08:52

@LucsynkaR Zkoušela sem mu dát kaši k večeři jako obvykle a ještě sem m udala potom Sunar aby to zapil a stejně :,( pije mi 240ml

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.8.13 08:52

@kucerat nene kaši krupicandu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 08:54

Nase Karolina ma taky 9 mesicu a ji dost, je to takovej dobrej stravnik, kasi ji kupuju. Nestle mlecnou, sni tak ze 170ml vody vecer plus to zapije mlikem 180ml a chni :think: Kolik mu davas ty kase?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
1.8.13 08:55

Jakmile byli kluci plne na UM (prvni v 9m, druhy a treti zhruba v 7m], tak jsem UM prestala davat :nevim: Posledni mliko po veceri a pak az rano, coz teda a nejmladsi ted v tech 5 rano. V mezicasch se vzbudi, dostane flasku vody, casto ji vyzahne celou, ae mliko nedelam. U druhho jsem v noci parkrat jeste udelala a vyzahnul to vsechno, ale kdyz jsem nedala, tak si vystacil s dudlem a vlastne nijak vyrazne neprotestoval. V 9m bych mliko v noci oznacila a zlozvyk a davala bych ho jen diteti, ktere mizerne pribira a honi se kazde deko, normalne pribirajicimu bych ho nedavala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.8.13 08:55

@kucerat dělám z 230ml vody a to sní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
1.8.13 08:58

@Gladys Já sem tozkoušelamu nedat, ale to vydržel 2h řvát tak to sem pak nevydržela už já a dala sem mu to mlíko :,( ale taky se stane že jí až ráno někdy to je vyjímka. Zkouším m udát vodu to pije jak blázen, ale pak to vyhodí a řve a řve a řve. Má 10 kilo přibíra velice dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
1.8.13 09:01

Mě je schopnej v noci vypít i 4× 210ml mléka. A to bude mít dva roky. Ale já to neřeším protože mi přes den moc nejí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
1.8.13 09:03
@iiiv píše:
Mě je schopnej v noci vypít i 4× 210ml mléka. A to bude mít dva roky. Ale já to neřeším protože mi přes den moc nejí.

no kdyz se nastoucne v noci, tak co by jedl pres den :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:04

@flakon
Já bych zkusila dát v 6 večeři (třeba kaši nebo i nějakou zeleninu třeba s bramborem) a těsně před spaním ještě dávku mlíka… Když se neprobudí řve ti hlady a když stejně tak je mlíko v noci jen zvyk. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:07
@iiiv píše:
Mě je schopnej v noci vypít i 4× 210ml mléka. A to bude mít dva roky. Ale já to neřeším protože mi přes den moc nejí.

To je hodně blbej návyk.. :think: To bys asi řešit měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
1.8.13 09:07

Mně jedenáctiměsíční v noci také rád mléko, respektive tak dvakrát do týdne mezi 4-5. Zubařka to označila za zlozvyk, zkoušela jsem mu několikrát dát vodu, ale nevypije si, řve jako na lesy a pak vyžahne celou láhev mléka :nevim:. Je spíš hubený, takže to neřeším a dávám.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama