Časté buzení u půlročního

12.5.17 08:09

Časté buzení u půlročního

Dobrý den, od narození máme celkem špatny spánek ale čím je starší se to vůbec nelepsi, zkoušeli jsme opravdu vše teplo zimu zavinovacka pytel kapky víc najist večer min najist volnější plenu, dát k nám to bylo trošku lepší ale vůbec sem se nevyspala, měkčí matrace tvrdící fakt uz nevíme ale tu kričici metodu chci nechat až nakonec jednou jsem to zkusila a myslela jsem že mi praskne srdce sme od narození na UM a uz dáváme příkrmy večer v osm usne sám bez pomoci do pěti minut kolem jedné ráno to začne kroutí se mrska hlavou ze strany na stranu když to zachytim včas dám dudlik ještě usne ale zase jen na půl hodiny a je to zas a když to ignorují začne po fazi fnukani brek jak blázen davam vždy napít caje ale i tak to moc nepomůže nemáte to někdo podobně a radu jak ste to vyresili me jde o to že nejsem vyspala ja i on a pak je přes den otraveny a dospava to spí třeba i přes čtyři hodiny přijde mi že mu něco vadi protože je vidět že by spal ale něco mu to nedovolí prosím poraddte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4386
12.5.17 08:24

Ja som skusala:
dat syna do inej izby, spat s nim, spal s nim manzel potom babka- som myslela, ze snad ve mne je zla energia, skusala som dat telefony z izby von, vypnut wifi, skusala prevonat izbu vanilkou pak levandulou, davala som pediakid na lepsi spanok, v noci som prestala davat mlieko-syn pak zacal pit vodu, bola som u homeopata (dostal coffea cruda 400)
Vysledok nula - synovi sa zacal zlepsovat spanok tak ked mal rok a 3 mesiace v 2,5 prespal celu noc.
Inak bud rada, ze ti spi od 20 do 1…to ja som nepoznala - budil sa stale celu noc, cez den to nedospaval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 08:41

@Sprajtka44 zkusila bych nenechat přes den dospat tolik. Aspoň pár dnů vydržet. Je možné, že je už v 1 vyspaný ;) jinak nám se půlroční taky budí, ale co 3-4 hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
12.5.17 08:52

Mám taky půlročního a on tedy v noci jednou ji. Zkusila jsi dát mléko? Čaj, voda ani nic jiného na moje kluky nefungovalo. Prostě mléko a pak zase spí jako dudek :D kolem roku starší přestal pít v noci sám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
12.5.17 08:54

Okolo jedné se mi budí i 19m dcera. Pomáhá jediné, UM a k mámě do postele. I tak se třeba dvě hodiny vrtí a kope do nás, než zabere… pořádně usíná okolo čtvrté, to ji expeduji zpět do její postele, pač se potřebuji aspoň trochu vyspat, než v 6.00 vstane tříletá :D Mrně spí spokojeně do osmi ;) Starší to měla podobně, od dvou let přesní celou noc, bylo to ze dne na den. Bude to o zralosti, jako všechno do tří let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 08:58

@Monika123
Pani koukám že ste taky uz vyzkoušela vše tak ste me uklidnila ze nejsem v tom sama ale zároveň vyděsila ze se to zlepší az po roce, tak to jsem ráda že mi spí do jedné to mi spí od narození do půlnoci do jedné a pak každou chvíli vzhůru a to mu zůstalo až do teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:01

To my to měli naopak, zlaté miminko, dřív spala i celou noc, pak se začala budit po 4 hodinách, vždy stačilo dát UM a hned zas usnula. Má přesný režim jak v noci tak přes den. Poslední 4 dny ale vypadají tak, že jako vždy v 8 usíná, kolem půlnoci se vzbudí a fňuká, nechce nic, čaj, mlíko, dudlík, vždy zabere na 20 minut a pak zas půl hodiny vyrval. Usne kolem třetí - čtvrté a spí až do 8. Nezbývá než vydržet.. ale ty 3-4 hodiny po půlnoci vstávám co půl hodiny a nabízím pořád dokola všechno možné.. Snad se to zase zlomí zpět..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:09

@Kattynka000 mám to samé az na tu cast od pulnoci, to nastesti ne, hned usne. Co ctu, tak je to caste, ze v pul roce se ten spanek zhorsuje. Nam predtim spal i 8 hod vkuse a najednou budik co 3-4 hod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:17

Děkuji za rady a to ze to nemám jediná, kdyby to bylo zhoršeny tak neřeknu ma nové vjemy atd ale on to tak ma od zacatku padla půlnoc jakoby v něm byly hodinky a začne se převalovat kroutit a hucet potom přijde knourani a pak borek většinou se snazim do fáze brek nedojit protože pak se hůř zase uspává, víte ja když ho dám k sobě do postele spí úžasné ale mám strach že uz ho to neodnaucim to mě babičky pořád upozorňují hlavně nebrat do postele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:39

Tak je to neco za neco.. Dvera spala prvni tri mesice sama, pak se nam podarilo lojeni a odmitala dudlik a tim nastalo zhorseni vecerniho uspavani (do te doby sama s dudlem). Zacala spat s nami, s vekem jsme koupili vetsi matrace (ze 140 na 180),nedavno jsme pridali z boku i jeji postylku. Je ji 8,5 mesice. V noci kdyz se probudi, dam prso a po zabrani se zase odkulim. Rano se budi vysmata. Do 15 se mnou spat nebude, ja si to naopak uzivam, male mimco mam jen ted, ne dalsich 30 let. A pokud vis ze se ve „velke“ posteli uklidni a zabere, vymyslela bych spis zpusob jak se vsichni do postele vejit, nez uvazovat do budoucna o „kricici metode“ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 09:58

@Perandoreshe My to do ted mely tak, ze pravidelne o pul 8 koupeme, v 8 uz usina u UM. A vzdy spala az do cca 7. Pak se po prvnim ocku ve 3m pridalo buzeni v noci. Vzdy stacilo dat UM a spala dal, to bylo max 2× za noc, vetsinou jen jednou. A ted to vypada hold takhle.. S tim, ze spat v noci nechce, stridave breci, stridave se smeje a mumla.. A vzdy se budila s usmevem a cele dopoledne zlaticko. Ted se cele dopoledne vzteka.. Hold muj nejlepsi kamarad je ted kofein :mrgreen: Od detstvi mam to, ze driv jak v 11 neusnu, takze spim ani ne hodinu, pak do 3-4 vzhuru s ni a v 8 vstavame uplne.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 10:09

@Kattynka000 to bych nedala. Doufam, ze se to nebude takhke zhorsovat. A pres den spi jak? Nekd ejsme cetla, ze neni dobre je nechat to dospat a pat dnu jejich blbe nalady snaset, ze kdyz nebudou mit kdy, tak budou lip spat v noci, ale nemam to vyzkousene :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 10:20

@Perandoreshe denní režim nám zůstal stejný. kolem 9. snídaně - kašička, pak kolem 11 na hodinku usíná, v poledne masozeleninový příkrm a čajík, do dvou - půl třetí si hrajeme, nebo jdeme ven, kolem třetí zase na hodinku - hodinku a půl usíná při UM, buď doma, nebo venku v kočárku, podle toho jaké je počasí a pak mezi 4-7 si hrajeme, nebo jsme na procházce, podle počasí, kolem 6. večer dostane ještě ovocný příkrm a kolem 19:15 jdu chystat vanu. Upřímně říkám, že padám na hubu, manžel je do noci v prácí, nabral si hodně přesčasů, abychom se měli líp, takže opravdu hodně pomáhá jen o víkendech, já do toho mám homeoffice, takze kolikrát usínám za chuze, takze doufám, že ty noci se brzy zlepší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
12.5.17 10:49
@Sprajtka44 píše:
Děkuji za rady a to ze to nemám jediná, kdyby to bylo zhoršeny tak neřeknu ma nové vjemy atd ale on to tak ma od zacatku padla půlnoc jakoby v něm byly hodinky a začne se převalovat kroutit a hucet potom přijde knourani a pak borek většinou se snazim do fáze brek nedojit protože pak se hůř zase uspává, víte ja když ho dám k sobě do postele spí úžasné ale mám strach že uz ho to neodnaucim to mě babičky pořád upozorňují hlavně nebrat do postele

Neposlouchejte babicky, ale sve mimco. Pokud u vas spi uzasne, tak asi potrebuje vas kontakt. Synator nekdy spal sam, jindy s nami, tak jak potreboval. Nelamejte to pres koleno, je to prcek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
12.5.17 14:50

@Sprajtka44 starší syn spal v pohodě sám do 14m, pak se začal budit s pláčem a to tak, že i když jsem se ho všelijak snažila znovu uspat v postýlce, do hodiny byl znovu vzhůru s pláčem a nanovo. Po pár dnech totálně vyčerpaná a s protivným unaveným dítětem jsem to vzdala. U nás je tuhý do minuty a spí v klidu do rána. Někdy když se moc vrtí, odnesu ho zpět, když spí klidně ani o něm nevím a spíme až do rána. Taky jsem to nechtěla, ale mám ještě malého a odpočinout si musíme všichni. A jak tu už bylo napsáno, navždy to nebude :D a když mě ráno budí pusinkou, to je prostě krásný :D jen jsem zvědavá jak to bude vypadat až k nám bude chtít i mladší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama