Čau ahoj.

Pro maminky s termínem porodu v září 2018.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LůcaSmith
Kecalka 182 příspěvků 28.01.18 13:30
Čau ahoj.

Ahoj ženský. Najde se tu už někdo kdo našel v prosinci nebo na začátku ledna pozitivní test? :) Já teď 25.1 ale k dr nechvátám, doma už mi běhá dvou a půl letý Jaroušek, který se narodil na konci srpna. Budu se těšit na pokec :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adela088
Nováček 9 příspěvků 30.01.18 19:08
Ahoj

Ahoj mě vyšel pozitivní testik už týden před plánovanou menstruací 14.1.A mi doma máme 2,4 měsíce dcerku ta se narodila 19.9.
Jestli chces rada s tebou pokecam

LůcaSmith
Kecalka 182 příspěvků 01.02.18 08:01

@Adela088 Ahoj :) A už jsi byla u dr? Já to teď při tom druhem nějak neřeším a zatím se tam nechystám :D Stejně by tam ještě nic nebylo vidět. :) A založila jsem na fb skupinu Zářijňátka 2018 tak se kdyžtak přidej, je to přehlednější :)

Adela088
Nováček 9 příspěvků 01.02.18 20:43

JoJo, už minuli týden když sem šla s malou po cvičení, a vyšel tam mali váček :D. A teď jdu v pondělí znovu, chtěla jsem mít jistotu protože chodim do prace!

LůcaSmith
Kecalka 182 příspěvků 06.02.18 09:24

Tak jsem byla u dr. Poslední ms jsem měla 20.12 a dnes u dr zklamání :roll: Na utz je vidět jen váček, takže jdu za týden znovu ale prý se nemám radovat :,( Podle ty poslední ms už by mělo být vidět mnohem víc. @Adela088 Ty jsi měla poslední ms kdy?

Missiinka
Stálice 67 příspěvků 07.02.18 14:25
Ahoj

Ahoj holky, já bych se až tak nebála, já poslední MS měla 13.12. a v pondělí jsem měla teprve viděla malinký plod, před 14 dny jen váček. Hlavně nestresovat :) Co se ma stát, tak se stane :)

LůcaSmith
Kecalka 182 příspěvků 07.02.18 14:42

@Missiinka To se lehko řekne. Nechtěla jsem k dr chvatat. Chtěla jsem jít až cca za 14 dni, ale dohnal mě zánět v prsu protože jsem po dvou a půl letech dostavila syna od kojení tak mi rovnou udělal i utz a dozvěděla jsem se tohle. Hlavně mě zneklidnuje, ze ten vacek je poměrně veliký oproti těm co se daji najít na internetu, ale proste úplně prázdný. Ty už mas vidět i srdíčko, nebo zatím jen ten plod?

Missiinka
Stálice 67 příspěvků 12.02.18 14:57

@LůcaSmith Byla jsem tam před týdnem s tím, že už jsem 8tt a srdíčko bude a nic, řekl mi, že je to tak 6tt, takže bez a za 14 dni uvidime jak vyroste, že jsem možná jen otěhotněla později. Doufám že jsem měla o tolik posunutou ovulaci a jinak to bude ok. Mám tam ještě k tomu hematom, takže nesmím nic jen vlastně ležet a doufat, že miminko nevyplavi, takže se snažím nestresovat. Manžel je na nervy kvuli tomu, takze se jen hadame a mamka mě uklidňuje, že když tak se prostě pokusime znovu kdyby byly komplikace. Ale mam doma už jednu cacorku, ktera teď bude mít dva roky a diky ní, jsem trochu v klidu, že už jsem to jednou zvládla, tak teď to zvládnu znovu :) I kdyby to mělo být třeba později :hug:

Missiinka
Stálice 67 příspěvků 21.02.18 09:57

@LůcaSmith Tak nakonec jsem potratila, ale snažím se to brát tak, že to asi tak mělo být a příroda to tak prostě zařídila. Mám doma už jednu holčičku a druhátko prostě bude později. Přeju i Vám moc moc štěstí, věřte že všechno zlé je k něčemu dobré :srdce:

Adela088
Nováček 9 příspěvků 23.02.18 08:44

@LůcaSmith Ahoj já jsem mela ms 22.12.
A co ty? už tam dr. něco viděl?

Ívix
Nováček 5 příspěvků 18.07.18 09:46
Kontroly

Ahoj holky, jsem trochu opožděnec :lol: ja jsem našla pozitivní těhu test 4.1. :)
v prubehu byly nejaké komlikace a špatné výsledky, ale ted už snad ok :)
Jak to dávate v tom vedru takhle pred porodem? :)
Jinak jsem se chtěla zeptat jak často máte kontroly. jsem ted ve 33tt. Kontrolu jsem mela naposled ve 29tt a dalsi kontrolu mám až 36tt.

Adela088
Nováček 9 příspěvků 18.07.18 10:52

@Ívix
Ahoj já jsem ve 30 týdnů a jdu az za 2 týdny na kontrolu. U mě je to strašný to horko,sotva chodim,v noci nespim,je to děs už se tesim az porodim ☺????.a nechala jste si to říct co cekate nebo prekvapko? :)

Ívix
Nováček 5 příspěvků 18.07.18 12:03

@Adela088
Já mám kontroly už od zacatku po 7 tydnech. I ted takhle ke konci a ani pristup mé gynekoložky není v poradku. Takže nakonec memín gynekologa. :think:
Ano to horko je hrůza.. =D a mam to samé sotva chodím, už aby to bylo na náma :)
Ano nechali, budeme mít malého raubíře. Co vy? :)

Adela088
Nováček 9 příspěvků 18.07.18 12:33

@Ívix Tak to je divný ze chodite takhle dlouho.já chodim po 4 týdnech a poslední měsíc zase už po týdnů se vůbec na to netesim,protože musím do Plzně dojíždět.
Mi čekáme druhou holčičku, a kolikateho máte termín?mi 28.9. A dcerka ma narozky 19.9. ????tak uvidíme kdy se bude mali chtít ven

Ívix
Nováček 5 příspěvků 18.07.18 13:54

@Adela088 a odkud jste? já mam termín 10.9. ale samozdřejmě bych byla radši aby šel už koncem srpna ven :) už je je docela veliký :D kolik je malé? :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny