Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj děvčata, tak já už jsem dva dny po ketiku, a to čekání je opravdu hrozne. Mám pocit že jsem pořád na záchodě, snad každou půl hodinu, taky jste to po ketiku tak měly? Vsem přeji aby to vyšlo jak si přejete, Hezký den
@MurHanka píše:
Ahoj děvčata, tak já už jsem dva dny po ketiku, a to čekání je opravdu hrozne. Mám pocit že jsem pořád na záchodě, snad každou půl hodinu, taky jste to po ketiku tak měly? Vsem přeji aby to vyšlo jak si přejete, Hezký den
Já to mám do ted, pořád lítm čůrat i 4 krát v noci ![]()
A vyšlo vám to? Vím že u mě je ještě brzy na naky příznaky.. Jsem hrozně nedockava, už abycg mohla testovat. ![]()
@MurHanka píše:
A vyšlo vám to? Vím že u mě je ještě brzy na naky příznaky.. Jsem hrozně nedockava, už abycg mohla testovat.
Já ještě nevím, ale spíš ne, mám jen slabého ducha na testu a hodně hraniční hodnotu v krvi že je to nejisté, ms nemám, beru léky a za týden mám kontrolu krve a ultrazvuk.
Ahoj Hanko, taky jsem byla v pondělí na ketíku a jsem na tom stejně jako ty - stále na wc a strašně nedočkavá udělat si test. Už jsi na nějakém KETu byla nebo to je tvůj první?
@Alionka… Ahoj, byl to muj první.. Ja jsem tam snad každou půl hodinu
a nechala jsis zavést jedno nebo dvě mimuska?
@MurHanka Dvě, taky to je můj první KET, ale jinak mám s léčbou docela bohaté zkušenosti. 3× jsem absolvovala IVF a před tím 2× inseminaci. Z 3 IVF mám nejen dva sněhuláčky, ale taky jednu holčičku
Hezkou sobotu přeji, když já jsem denně takovej pesimista a pořád v hrozným čekání. Dnes 17 den od KET, na testu stále stajný pidi duch sotva vidětod 11 těho dne po KET
13 den po KET krev jako samoplátce jen 12,0.Voala jsem do CAR a sestra pomalulu gratulovala a radovala se, nevím teda proč
léky mám brát dál. MS mám spoždění 6 dní, nešpiním. U mé gynekoložky ultrazvuk a ukázala mě gestační váček, tečka jak hrom. Prý e brzo na závěry, výsledek nejasný, prý je na vše ještě brzy, jak na pozitivní testy atd
vždyt už jsem 17 den po KET 3 denních 2 embryií!!Asi to nemohou říct dřív, ale chtějí mě uklidnit a dát mě naději. Já osobně si myslím že je to pryč, zamlklé těhu. Ale musím si počkat do středy kdy mě to řeknou v CAR
ach jo…už to něak psychicky nedávám, dny mě přijdou chmurný, otravujou mě reklamy na vánoce už atd atd ![]()
@Zdenda3530 Naprosto Te chapu! Na dalsi krvi jsi nebyla, zda se hcg zveda? To je dulezitejsi nez samotna hodnota. A pokud uz byl i gestacni vacek, tak treba se to rozjede do uspesneho konce! Budu Te drzet palce, at to klapne
Jedna pani mela hcg 17 a ted je ve 30tt. Takze mozne je uplne vsechno!
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 Naprosto Te chapu! Na dalsi krvi jsi nebyla, zda se hcg zveda? To je dulezitejsi nez samotna hodnota. A pokud uz byl i gestacni vacek, tak treba se to rozjede do uspesneho konce! Budu Te drzet palce, at to klapneJedna pani mela hcg 17 a ted je ve 30tt. Takze mozne je uplne vsechno!
Právě že kontrolní kev mě budou dělat až v tu středu, takže až týden po té mé kdy jsem si ji zaplatila jako samoplátce
a opravdu už nebudu dávat 200 kč když u nás je výsledek až druhý den a musím si pro něj jít
to nemá cenu když tam jedu ve středu. Gynekoložka že prý plašim když jsem ji řekla mé pochyby, že mají holky už 10 den po KET dálnice na testu a hcg ten 14 den třeba cca 320 atd atd že prý je brzo že jsem měla 3 denní embrya a mohli se či jedno později uhnízdit
tak jsem na nervy, o to víc že mě manžel sdělil že pojede v březdu do Afganistánu do září 2015 a pokud se ted nepovede můžu jít až v říjnu 2015 kdy mě bude 38 let, o to víc mám strach že se ted nepovede, tak jen brečím a vlastně si rozhodnu o mém osudu a manžel asi rozhoduje o tom kdy můžu být těhotná
![]()
@Zdenda3530 Jasne,chapu Te, ze mas strach a ze Te tlaci vek, ja prozivala to podobne, bude me ted 34 a manzel me rekl, ze kdyz to ted neklapne, ze si chce dat s plozenim pauzu, ze ho stve, ze nezijeme nicim nez ivf..ale snaz se myslet pozitivne, rikej si klaplo to a jsem tehotna, vim, ze je to tezke, ale jde to! Navic kdyby to neklaplo, tak je jeste cas do brezna 5mesicu a to se da prip. jeste neco stihnout, ne? Drzim Te palce ![]()
@Tinkka píše:Nevím zda bych chtěla být těhotná a ve stresu že mám manžela ve válce
@Zdenda3530 Jasne,chapu Te, ze mas strach a ze Te tlaci vek, ja prozivala to podobne, bude me ted 34 a manzel me rekl, ze kdyz to ted neklapne, ze si chce dat s plozenim pauzu, ze ho stve, ze nezijeme nicim nez ivf..ale snaz se myslet pozitivne, rikej si klaplo to a jsem tehotna, vim, ze je to tezke, ale jde to! Navic kdyby to neklaplo, tak je jeste cas do brezna 5mesicu a to se da prip. jeste neco stihnout, ne? Drzim Te palce
@Tinkka píše:Jsi moc hodná, ž mě povzbuzuješ
@Zdenda3530 Jasne,chapu Te, ze mas strach a ze Te tlaci vek, ja prozivala to podobne, bude me ted 34 a manzel me rekl, ze kdyz to ted neklapne, ze si chce dat s plozenim pauzu, ze ho stve, ze nezijeme nicim nez ivf..ale snaz se myslet pozitivne, rikej si klaplo to a jsem tehotna, vim, ze je to tezke, ale jde to! Navic kdyby to neklaplo, tak je jeste cas do brezna 5mesicu a to se da prip. jeste neco stihnout, ne? Drzim Te palce
@Zdenda3530 zavadeli ti jen tridenni embrya tak mozna proto mas tak slaby test me zavadeli blastocysto o dva dny starsi a poradne viditelnou carku jsem mela az 14 den jeste to nevzdavej musis te tecce verit muze byt proste pomalejsi ja treba taky vim jak je spravne stare moje mimco a i tak podle utz jsem o tyden pozadu a to ani nemluve ze ze zacatku to byla o vic jak 14 dni a pak to mala zacala stahovat preju hodne stesti a drzim palce
jo a jeste zalezi od jaky znacky ten test delas a jestli je 10 nebo 25