Čeká nás KET

Napsat příspěvek
Velikost písma:
968
11.11.14 14:31
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 Jasne,to chapu! Ale porad lepsi varianta mit ve 38letech velke dite a nejakou nadeji, ze budete mit druhe, nez byt bezdetna a mit nadeji, ze mozna…tak to vidim ja :mrgreen: :mrgreen: A mrazaka uz predp. nemate, vid? A muz do dalsiho ivf ted uz nechce jit, nez odjede?

Ale první Dítě mam z předchozího manželství :) a abych nebyla spis babička v 38 :mrgreen:.Mráz a kytarista nemáme už, možná zkusím i semináři v prosinci, mam po hysteroskopie a ta byla v poradku :) před odjezdem Ivf by bylo na velkém uvádění, asi bych s hormony a manželem na bojového misí v Afg. nebyla v klidu ale velkém strachu a stresu. :( uvidím co zítra v CAR :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7151
11.11.14 14:34

@Zdenda3530 já to pochopila, že máš dítě z předchozího manželství, ale pořád je to dítě, ne…a ta babička mě napadla taky :mrgreen: Ještě budeš ve finále mít děcko a zároven babička a nebudeš vědět kam dřív skočit :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
11.11.14 14:39
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 Jasne,to chapu! Ale porad lepsi varianta mit ve 38letech velke dite a nejakou nadeji, ze budete mit druhe, nez byt bezdetna a mit nadeji, ze mozna…tak to vidim ja :mrgreen: :mrgreen: A mrazaka uz predp. nemate, vid? A muz do dalsiho ivf ted uz nechce jit, nez odjede?

Jee ted čtu ty ohromného překlepy T9 z tabletu :mrgreen: :mrgreen: promiň, snad to vylustis :mrgreen: takže oprava s omluvou :lol: aspoň jsem se dnes poprvé sobe zasmala :mrgreen: má tam byt: MRAZACKY A PENIZKY TED NEMAME, MOŽNÁ ZKUSÍM INSEMINACI V PROSINCI :mrgreen: A IVF BY BYLO NA VELKÉM UVAZENI :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7151
11.11.14 14:47

@Zdenda3530 jojo,mráze a kytaristu nemáte, joooo :mrgreen: Tady jsem se zarazila a nechápala, tak ještě, že jsi to uvedla na pravou míru :mavam:
Tak inseminace je také šance, určo to zkus…držím palce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
11.11.14 15:04
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 jojo,mráze a kytaristu nemáte, joooo :mrgreen: Tady jsem se zarazila a nechápala, tak ještě, že jsi to uvedla na pravou míru :mavam:
Tak inseminace je také šance, určo to zkus…držím palce…

Dekuju :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1100
11.11.14 19:45

@Zdenda3530 Držím pěsti na zítřek :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
12.11.14 18:51

Tak negativní, vysazují léky a po tom dalším zklamání budu se opravdu s balikama vložek těšit na mrchu :,( objednana opet na kontrolní vyšetření na imunologii hned 1 prosince.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1100
12.11.14 19:11

@Zdenda3530 To mě mrzí :( tak hodně sil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
12.11.14 20:16
@sharca píše:
@Zdenda3530 To mě mrzí :( tak hodně sil

Děkuji, jsi mila :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1943
13.11.14 07:11

@Zdenda3530 Zdeni je mi to líto.

I já mám test negativní. Ani duch ani nic, prostě to zas neklaplo. :,(
Citím jak mě už začíná bolet břicho na MS.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36771
13.11.14 09:00

Holky mě to tak mrzí že vám to zase nevyšlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
13.11.14 14:43
@Hermiona85 píše:
@Zdenda3530 Zdeni je mi to líto.I já mám test negativní. Ani duch ani nic, prostě to zas neklaplo. :,(
Citím jak mě už začíná bolet břicho na MS.

No mě ms ještě nic, takže zas na něco čekat, raději ať ji mam za sebou, než půjdu do prace :( To mě mrzí že i ty :( hlavně po 4 nepovedeného transferu to už psychicky nedávám :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
968
13.11.14 14:43
@milas píše:
Holky mě to tak mrzí že vám to zase nevyšlo

Dekuju :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7151
13.11.14 14:47

@Hermiona85 kolikaty jsi den? Je jeste brzo, ne?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.11.14 15:00

Holky držte se!!! Mrzí mě. že vám to nevyšlo. Sice se tu moc nevyjadřuju, ale čtu a držela jsem vám pěsti… Příště to určitě vyjde :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.