Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 Jasne,to chapu! Ale porad lepsi varianta mit ve 38letech velke dite a nejakou nadeji, ze budete mit druhe, nez byt bezdetna a mit nadeji, ze mozna…tak to vidim ja![]()
A mrazaka uz predp. nemate, vid? A muz do dalsiho ivf ted uz nechce jit, nez odjede?
Ale první Dítě mam z předchozího manželství
a abych nebyla spis babička v 38
.Mráz a kytarista nemáme už, možná zkusím i semináři v prosinci, mam po hysteroskopie a ta byla v poradku
před odjezdem Ivf by bylo na velkém uvádění, asi bych s hormony a manželem na bojového misí v Afg. nebyla v klidu ale velkém strachu a stresu.
uvidím co zítra v CAR ![]()
@Zdenda3530 já to pochopila, že máš dítě z předchozího manželství, ale pořád je to dítě, ne…a ta babička mě napadla taky
Ještě budeš ve finále mít děcko a zároven babička a nebudeš vědět kam dřív skočit ![]()
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 Jasne,to chapu! Ale porad lepsi varianta mit ve 38letech velke dite a nejakou nadeji, ze budete mit druhe, nez byt bezdetna a mit nadeji, ze mozna…tak to vidim ja![]()
A mrazaka uz predp. nemate, vid? A muz do dalsiho ivf ted uz nechce jit, nez odjede?
Jee ted čtu ty ohromného překlepy T9 z tabletu
promiň, snad to vylustis
takže oprava s omluvou
aspoň jsem se dnes poprvé sobe zasmala
má tam byt: MRAZACKY A PENIZKY TED NEMAME, MOŽNÁ ZKUSÍM INSEMINACI V PROSINCI
A IVF BY BYLO NA VELKÉM UVAZENI ![]()
@Zdenda3530 jojo,mráze a kytaristu nemáte, joooo
Tady jsem se zarazila a nechápala, tak ještě, že jsi to uvedla na pravou míru ![]()
Tak inseminace je také šance, určo to zkus…držím palce…
@Tinkka píše:
@Zdenda3530 jojo,mráze a kytaristu nemáte, jooooTady jsem se zarazila a nechápala, tak ještě, že jsi to uvedla na pravou míru
Tak inseminace je také šance, určo to zkus…držím palce…
Dekuju ![]()
Tak negativní, vysazují léky a po tom dalším zklamání budu se opravdu s balikama vložek těšit na mrchu
objednana opet na kontrolní vyšetření na imunologii hned 1 prosince.
@sharca píše:
@Zdenda3530 To mě mrzítak hodně sil
Děkuji, jsi mila ![]()
@Zdenda3530 Zdeni je mi to líto.
I já mám test negativní. Ani duch ani nic, prostě to zas neklaplo. ![]()
Citím jak mě už začíná bolet břicho na MS.
@Hermiona85 píše:
@Zdenda3530 Zdeni je mi to líto.I já mám test negativní. Ani duch ani nic, prostě to zas neklaplo.
Citím jak mě už začíná bolet břicho na MS.
No mě ms ještě nic, takže zas na něco čekat, raději ať ji mam za sebou, než půjdu do prace
To mě mrzí že i ty
hlavně po 4 nepovedeného transferu to už psychicky nedávám ![]()
@milas píše:
Holky mě to tak mrzí že vám to zase nevyšlo
Dekuju ![]()
Holky držte se!!! Mrzí mě. že vám to nevyšlo. Sice se tu moc nevyjadřuju, ale čtu a držela jsem vám pěsti… Příště to určitě vyjde ![]()