Cenzura videa mp4 bezplatný editor?

1.8.21 18:29

Cenzura videa mp4 bezplatný editor?

Ahoj, prosím o radu, zda neznáte nějaký bezplatný editor videa formátu mp4, ve kterém se dá dělat cenzura - zakrýt nebo rozkostičkovat část obrazu ve videu. Žádný takový jsem nenašla, placené ano, ale nechce se mi kvůli pár videím platit licenci, a videa, která takto potřebuji upravit, nemohu dát nikomu jinému na úpravu, protože to nedovoluje obsah videa (jedná se o videa z porodnice - moc intimní). Také z toho důvodu nechci online editor. Je mi ale zase líto kvůli špatnému záběru videa úplně smazat. Máte nějaký tip nebo si budu muset nějakou tu licenci zaplatit? Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
1.8.21 18:42

A to chceš zamaznout proč, abys mohla video z porodu posílat všem? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.21 18:48
@Cenarius píše:
A to chceš zamaznout proč, abys mohla video z porodu posílat všem? 8o

Ne, to samozřejmě ne. :) Ale mám prostě špatný pocit z toho, že je někde takové video, já zastávám názor, že některé věci se nefotí a nefilmují. Prostě mi to vadí. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613
1.8.21 18:51
@Cenarius píše:
A to chceš zamaznout proč, abys mohla video z porodu posílat všem? 8o

Rozesílat videa porodu lidem okolo nebo příbuzným je síla. :zed: Porod je velmi intimní záležitost a má zůstat jen pro partnery.
Já bych nechtěla vidět porod žen v příbuzenstvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.21 18:53
@topazio píše:
Rozesílat videa porodu lidem okolo nebo příbuzným je síla. :zed: Porod je velmi intimní záležitost a má zůstat jen pro partnery.
Já bych nechtěla vidět porod žen v příbuzenstvu.

Souhlasím, jak jsem psala výše, to také v žádném případě nemám v plánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613
1.8.21 18:54
@Ledová káva píše:
Souhlasím, jak jsem psala výše, to také v žádném případě nemám v plánu.

Dobře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
1.8.21 19:04

Lightworks to umí, ale nejprve bude nutné převést MP4 do jeho podporovaného formátu. MP4 je totiž pouhý kontejner, ve kterém se může skrývat jakýkoliv formát.

• Citovat
  • Nahlásit
1.8.21 19:08

@Aquarius79 Aha, děkuji. Já tomu teda moc nerozumím, jak je to s těmi formáty, na to je nějaký konventor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
1.8.21 19:19
@Ledová káva píše:
Ne, to samozřejmě ne. :) Ale mám prostě špatný pocit z toho, že je někde takové video, já zastávám názor, že některé věci se nefotí a nefilmují. Prostě mi to vadí. :oops:

Tak proč to chceš upravovat? Když to chceš mít doma vypálené na CD nebo na externim disku, tak šance, že to uvidí někdo jiný kromě tebe se rovná nule. A pro sebe to přece nemusíš zamaznout ne? Tuplem nechápu proč to vub c vzniklo, když k tomu máš tento postoj, to smaž a máš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
1.8.21 19:29
@Ledová káva píše:
@Aquarius79 Aha, děkuji. Já tomu teda moc nerozumím, jak je to s těmi formáty, na to je nějaký konventor?

Ano bude k tomu potřeba vhodný video converter. Možná to zvládne i Any Video Converter , který je také zdarma, ale ověřené to nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
1.8.21 19:29
@Cenarius píše:
Tak proč to chceš upravovat? Když to chceš mít doma vypálené na CD nebo na externim disku, tak šance, že to uvidí někdo jiný kromě tebe se rovná nule. A pro sebe to přece nemusíš zamaznout ne? Tuplem nechápu proč to vub c vzniklo, když k tomu máš tento postoj, to smaž a máš to.

Vzniknout to takto nemělo, filmující byl dopředu upozorněn co má a nemá filmovat, nicméně nedával pozor co filmuje. Jasný, vím jak to myslíš, jenže já jsem na tyto věci citlivá a zkrátka mi to vadí nezamazané. S tou „nulovou šancí“ že se někdo k něčemu dostane už jsem párkrát v životě měla tu čest, to pak bylo překvápko. :roll: A mazat to nechci, přece jen je to památka na něco co už se podruhé zopakovat nedá. A už to neřeš, ptám se na ten editor. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.21 19:36

@Aquarius79 Děkuji, vyzkouším. O jaký se jedná formát? Zkoušela jsem to najít, je to ten MPEG4 / H.264?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
1.8.21 19:38
@Ledová káva píše:
@Aquarius79 Děkuji, vyzkouším. O jaký se jedná formát? Zkoušela jsem to najít, je to ten MPEG4 / H.264?

Ano a ještě by tam měl být nějaký standart, protože H.264 má hodně možností.

• Citovat
  • Nahlásit
1.8.21 19:42
@Aquarius79 píše:
Ano a ještě by tam měl být nějaký standart, protože H.264 má hodně možností.

Omlouvám se, že se tak ptám, ale co je standard? :oops: To nestačí najít libovolný konventor který umí ten formát co jsem psala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
1.8.21 20:25
@Ledová káva píše:
Omlouvám se, že se tak ptám, ale co je standard? :oops: To nestačí najít libovolný konventor který umí ten formát co jsem psala?

H.264 jsou i různé větve, které umí konvertovat třeba do omezeného počtu barev atp. Ale vy potřebujete standart, respektive výchozí H.264, ze kterého ty větve vycházejí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat