Reklama

Černé tečky/maska.Kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 27.03.18 08:22
Černé tečky/maska.Kde sehnat?

Poprosim vas o typ :kytka: Shanim neco na nos, černé tečky. Něco co opravdu funguje a hned to vytáhne. Něco za pár korun :lol: dekuju :oops:

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 217 příspěvků 27.03.18 08:26

Koukam, ze jsi z Prahy- ja jsem z 9, pokud chces, muzem se domluvit, mam tady nacatou, ale jen 2× pouzitou masku od Avonu. Prekoukla sem se a objednala jinou. Mam i peeling k tomu, tak ti to dam :mavam: alw jestli je to fakt uciny, to nevim

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 27.03.18 08:43

Já si ty černý masky občas objednám z aliexPress, wish, nebo ebay. Tady se mi za ně nechce dávat několik stovek a tam Maj prakticky to samé ( aspoň co se účinků týče, složení jsem nezkoumala) v řádech korun.

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 27.03.18 08:45

@Kriss Tina tak slysela sem ze je maj naky obyc i v drogerce, jen sem chtela zkusenost, jestli to nekdo zkusil a jakou :)

Macik.S
Kecalka 284 příspěvků 27.03.18 08:49

Teď jsem objednávala přes kamarádku, z nějakého katalogu, nevím název, 100 ml za 120kč.. A narazila jsem na tohle - https://www.dm.cz/…ktivni-uhli/ . Plánuji si to potom koupit, nepřijde mi to drahé. :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 27.03.18 08:50

Zkus se mrknout tady :

https://www.slevomat.cz/praha/hledani?…

Já objednávala tyhle:
https://www.slevomat.cz/…-cerne-tecky

alisekR
Závislačka 4997 příspěvků 27.03.18 08:51
@Dojcanis píše:
@Kriss Tina tak slysela sem ze je maj naky obyc i v drogerce, jen sem chtela zkusenost, jestli to nekdo zkusil a jakou :)

Jo mají je v DM, je to černá gel maska, v sáčku, stojí cca do 30kč a jeden pytlík máš na dvakrát. Akorát po napatlání vypadám jak Fantomas. Ale dávám to i manželovi. Pak to stáhneš a je to super.

mooch
Extra třída :D 13711 příspěvků 27.03.18 08:54

Jo, ta z dm tuba za 70 korun je fajn

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 27.03.18 08:56

@mooch nevíš jméno? A od jaky značky? @alisekR

mooch
Extra třída :D 13711 příspěvků 27.03.18 09:01

@Dojcanis je to ta, co sem dávala Macik. s druhy obrázek. Naparit, napatlat, uschnout a sloupnout.

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 27.03.18 09:05

@mooch dekuji,ted sem na ni koukala, tak ji zkusim

suzyz
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 27.03.18 09:32

Fajn jsou v DM Balea - takové lepící pásky přímo na nos, fungují :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama