červenec 2010

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2364
18.1.10 18:51

Petulindo,
nádherné bříško,tak to já mám daleko větší jak už jsem psala asi budeme mít sloníka,jinak to není možné.
Snad se mi poštěstí ho sem nahrát do víkendu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17581
18.1.10 18:55

Petulindo, bříško fakt luxusní, takové špičatější, co? že by klouček? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
18.1.10 19:07

macik - ty chodis do práce, že píšeš jako nepřihlášená? ten metr by se fakt hodil, abychom meli představu, v jakém jsi týdnu (ale nepřihlášený by se právě stejně nezobrazil…) v kolikátém týdnu jsi, že už jdeš na triple test? -stejně je to divný, jak si každý gynekolog dělá ta vyšetření jindy… a hlavně jiná.

já jsem byla zatím na krvi jednou - na biochemii v rámci screeningu v 1. trimestru - ted mám žádanku na klasiku - krevní skupina pohlavní choroby :cert: mám chut tim mrsknout do koše - se mi určitě změnila krevní skupina od minulýho roku :roll: a navíc jsem dárce krve - vyhozený prachy. fakt.

ja se vdávala tak dávno, že jsme fotili ještě na klasickej kinofilm :-) fotky i šaty máte všechny moc krásný.

oblečení na Adyska budu mít zděděný - stejně jako jsem měla na mrmlu - je to hezký oblečení a po doma teda občas chodí dost „ošuntěle“ ale u jídla je to stejně jedno, bodýčka za chvíli stejně vypadaly všechny stejně, včetně těch nových co dostal od návštěv.

těhotenský kalhoty jsem kupovala v CaA - jen jsem musela zkouset, protože velikosti těhotesnkého oblečení se od normálního jejich poblečení lišily dobře tak o dvě čísla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5131
18.1.10 19:21

Holky díky za pochvalu bříška

Marye ježíš nestraš, já už mám doma kluky 2 :-D :-D Právě že mi přijde, že je to úplně jiné bříško než jsem měla s klukama. Já už nechci kluka :-( :-(
No jsem zvědavá, co to nakonec bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
macicek111
18.1.10 19:30

harpyje - já se omlouvám a s metříkem se polepším. Psala jsem jak píšeš ze začátku nepřihlášená právě z práce, no teď z ní píšu taky, ne že ne :-D , ale teď už je to jedno… :mrgreen:

Jsem přesně ve 14 tt. A právě nevím, jestli jsou ty ty tripple testy, jak už jsem psala, jsem z toho jelen… :roll: Zatím jsem právě byla mezi Vánoci na krvi právě kvůli té krev. skupině, pohl. chorobám, žloutence, atd. A teď jsem dostala 4 žádanky taky do laborky, tak si myslím, že to bude ono, ale nevím, jestli není moc brzy.

  • Citovat
  • Upravit
1874
18.1.10 19:32

Tak jsem se zaregistrovala na mimibazaru, že se jako kouknu na kočárky a projela jsme tam už celý těhu oblečení :-) a objevila nádherný kousky! teď už „jen“ čekám aby mi konečně už přišla ta nemocenská :think: nemáte s tím někdo zkušenost? jsem na neschopence už od 11.11., vždycky mi peníze posílal na účet zaměstnavatel a teď za prosinec nikde nic :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17124
18.1.10 19:44

Petulindo,jé máme skoro stejná bříška :palec: a mě by se zas chlapeček tentokráte hodil :lol:
Jinak..ve středu jdu na kontrolu a čeká mě krev atd a uvidím,jestli bude vše ok a nebo jestli mě poženou na genetiku.Tak držte palce.Jinak …mám vážně pocit,že už cítím pohyby.Ale pořád si říkám,že mám halušky :nevim: ,že je ještě brzy :lol: I když s holkama jsem je taky cítila celkem brzy,i na poprvé. :think: Ted hlavně at všechno dobře dopadne.To samé přeji i všem tady!!! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17124
18.1.10 19:47

zazkapod:já jsem na neschopence od 1.12.2009 první nemocenská, mi přišla ted v lednu začátkem měsíce.Ale když jsem viděla tu cifru,nejraději bych se vrátila zas do práce :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12565
18.1.10 19:55

Nazdárek plkalenky jedny :lol:
Holky já se musím pochválit, dneska jsem zmákla jednu zkoušku tak su šťastná jak blecha, bo sem tomu moc nedala a mám za A :oops: no totální haluz, jenže to byla ta z těch lehčích, teď to terno teprva začne :roll:

Musím chválit šatičky, houplně všechny, pač se mi fakt moc líbí, přihodila bych sem moje, ale vážně netuším, kde to cd se svatbou mám :think:
Jinak já teda nevím, jestli jsem měla princeznovské, byly takové jednoduché, korzetové a na obřad jsem měla dlouhou vlečku, na červeném (či jaký byl) koberci v kostle to vážně pěkně vypadalo i na fotkách a na poobřadí jsem si spodek převlíkla za klasickou pozemní :-)
Taky chválím „nová“ bříška a raduju se s váma z těhu riflí, bo u mě to byl fakt boj :roll: A kdo to tu psal s těma kozajdama…tak právě já chtěla úzké do kazaček, pač v tomhle marastu v ničem jiném nechodím…ale na botasky už se taky brutálně těšíííím :dance: a na žabky a crocsy a kraťasy a nátělníčky, tričenka, topíky … :lol:
Hele holky, začínám 15.tt - myslíte si, že už by šlo poznat pohlaví???? Přemýšlím, že podplatím nějakého mudra, aby nám zjistil pohlaví, bo já se fakt nemožu dočkat a hlavně chcu začít nakupovaaaaaaat :mrgreen:
Jinak držím pěsti všem co máte dostat výsledky vyšetření, ať už těhu či netěhu a na kontroly taky a tiše závidím, bo já jdu až někdy 15.2. tak mi to přijde stráááášně zadlouho :-?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
806
18.1.10 19:59

Jee ddino: a v kolikátém jsi týdnu, metřík nemáš, tak nevím…to musí být supr cítit pohyby. Jinak se omlouvám, že nereaguji zpetně, ale jste baby ukecaný a já jsem zrovna tak vytočená! :evil: Konečně jsem se rozhodla, že zmením gynekoložku, všichni mě to doporučují, co víc ježí se jim vlasy na hlavě, když zjišťují, u koho jsem, no nebudu se tu rozepisovat prostě děs ve všech ohledech. Ve 14tt by mě už patrně žádný gynekolog nepřevzal, to jen díky mamce - je lékařka, mám možnost přestoupit. Jenže je prý problém, že oné mé gyndr. se všichni bojí 8-o , snad i proto, že má za manžela primáře interny naší nemocnice či co, tak si to s ní nechtějí rozházet. Takže mi má nová vybraná paní doktorka dnes řekla, že mě samozřejmě moc ráda převezme do péče, ale nesměla by se to dozvědět sousačná gyndr - což by se prý stalo kdyby si vyžádala kartu. Leda, prý, že bych se zaregistrovala u někoho v Praze(bydlíme přechodně v Praze, ale lékaře mám i rodit chci v Jablonci u rodičů), vysvětlila mu situaci a od něj pak přestoupila k ní! 8-o :zed: K sakru, mě to naštvalo - to už ani nemám právo zvolit si lékaře, obzvláště takto pro ženu důležitého? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
696
18.1.10 20:00

zuzko prvních 14 dní ti neschopenku vyplácí zaměstnavatel a teprve potom to začíná platit sociálka a těm to trvá… :-( Jinak myslím, že by to mělo chodit někdy kolem 20. v měsíci, ale… :evil: tak přeju pevné nervy!!! Mně se v pátek zase neschopenka ze sociálky vrátila, doktorka mi tam zapomněla dát razítko :zed: tak zítra na kontrole mi to musí orazit a pomažu na poštu, no nedělám si iluze, kdy asi tu almužnu od nich dostanu… :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7561
18.1.10 20:02

Ellanis gratuluji ke zkoušce. Jen tak dál :palec:
Nemocenská: teď už mi to přijde docela dlouho. Bych zkusila zavolat mzdové účetní a poptat se jí kde se stala chyba. Já u prního těhotenství jsem na nemocenskou čekala 3 měsíce a byla jsem bez korunek. A pak jsem to vše dostala najednou. Někde se stala malá chyba a peníze mi neposílali :-( Tenkrát to bylo příšerné a myslela jsem, že umřem hlady.
Fotky bříšek jsou moc pěkná. Taky svoje vyfotím až budu mít trochu času. Zítra a ve středu jedu zas hlídat toho klučinu, tak nebudu u PC. Snad bude zítra hodný a bude klid.
Aktualizovala jsem tabulku viz příloha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
806
18.1.10 20:04

Jee Elanis:gratuluji ke zkoušce, z čeho pak byla? Mě čeká zítra jedna a ve středu další - se mi to takto blbě rozvrstvilo, no ale co se dá dělat. Si furt říkám, že už na to nejsem sama a ten prďola v bříšku mi nosí štěstí zatím ve všem :hug: Plno kolegyněk ze studia to furt netuší, jenže já nevím jak jim to oznámit, na čele to napsané nemám, leda bych měla takové ty tuniky s otisky tlapiček, nebo „pozor kopu“, to by se snad dovtípily :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
18.1.10 20:10

macik - jj, tak to uz se fakt prihlas, at muzes zapnout ten metr :-)
ve 14tt - tj jsi 13+ neco? a nebo jsi uz 14+0 - to bys byla ovsem uz na zacatku 15tt. - i tka by mi to ale na triply pripadalo brzo, jestli mas jit uz za tri dny - ty j oa tech zadanek? na co vsechno je mas? co tam je zaskrtany? te vysajou jak houbu :-)

zuzka - joo, mmb je návykovej :-) a co uz jsi koupila? ja na nem stravila hodiny vybiranim plínek :D

ddinna - máš nejake obavy ze neco vyjde špatně? nebo jsi to tka mela se staršíma dcerama? a v kolikátem týdnu jsi ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1874
18.1.10 20:43

Ellanis já byla na UTZ teď v 15 tt a doktorka se úporně snažila zjistit pohlaví, ale nepovedlo se… tak snad už za ty tři týdny! taky už to nemůžeme vydržet!
Smeya děkuju za info k neschopence, holt musim vydržet :think:
Harpye zatím jsem si objednala od Ellanis džínky a pak jedny krásný džínový šatečky a taky jsem tam viděla nádherný těhu plavečky Litex, plánuju začít chodit plavat :roll: co myslíte, někde jsem četla, že je to fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová