Chce ve mě vyvolat žárlivost?

Anonymní
14.11.19 06:53

Chce ve mě vyvolat žárlivost?

Dobré ráno všem,

mám přítele, který se bude do krve hádat, že on žárlivý není, přesto ale z jeho chování vím, že je. Což o to, já to nějak neřeším, co mě ale žere, že se snaží dělat žárlivce ze mě. Ano, já taková jsem, ale nijak přehnaně nebo to alespoň nedávám před ním najevo. A navíc, spoustu věcí už nějak ani neřeším. Jenže přítel občas přijde s nějakými řečmi a zní to, jako by chtěl, abych mě třeba ta myšlenka nějak „nahlodala“ a podobně. Třeba předevčírem mi říkal, že byl v pojišťovně a jak tam byla pěkná ta slečna, že jí zná, že tam chodí už dlouho, že si teda i pokecali a tak. Ale ještě, než to začal vyprávět, tak měl poznámku: „No, tebe to určitě naštve, ale…“ Nechápu, proč to dělá (když jsem se ho zeptala, tak přece nic nedělá). Když ale bych k tomu měla nějakou poznámku, tak by hned otočil, že žárlím a podobně… Podotýkám, že fakt nejsem stíhačka, ani nic takového. Chodí i s kamarádkama na kafe, já s kamarády (a to vidím, že se mu z toho ježí vlasy), ale když bych mu třeba řekla, ať mi nevypráví, o čem si povídali, že mě to nezajímá (a skutečně nezajímá, já mu taky neříkám, o čem se bavím s kamarády, ale on je drbna a chce se hned pochlubit s drbama), tak začne s řečma, že určitě žárlím a podobně. Už mi to občas i přijde, že vlastně ode mě nemá žádné reakce, tak je schválně chce vyvolat, aby mi mohl říct, že žárlím (ale ono to tak v 90% případů fakt není). Je to možné toto chování?
Prosím, zachovat anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

860
14.11.19 06:56

Odpověď na otázku je: ano, chování možné je, pro mě osobně by ale nebylo snesitelné. S takovým člověkem bych nebyla. Každý den, co tu čtu jednotlivé stesky, děkuju vesmíru za svého normálního, rozumného muže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20631
14.11.19 06:59

Asi ma pocit, ze mu davas malo naklonost, tak si o ni tak detinsky rika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7771
14.11.19 07:13

Hele a to je dospelej chlap? Tohle bych asi nezvladla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 07:17
Když on je zvláštní… Já bych ho náklonností klidně zavalila, ale on má tendence se proti tomu bránit. Podle mě sám neví, jak s tím naložit.
@Yves6511 píše:
Odpověď na otázku je: ano, chování možné je, pro mě osobně by ale nebylo snesitelné. S takovým člověkem bych nebyla. Každý den, co tu čtu jednotlivé stesky, děkuju vesmíru za svého normálního, rozumného muže..

Ano, taky si občas říkám, jestli to mám zapotřebí… A tak nějak nevím, co je horší. Tohle nebo to, že by ty kecy byly myšleny vážně…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.19 07:17
@g.sandova píše:
Hele a to je dospelej chlap? Tohle bych asi nezvladla

Uch, ano, dospělý. Sice poněkud mladší, ale 18 už před nějakým tím rokem bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.19 07:25
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,mám přítele, který se bude do krve hádat, že on žárlivý není, přesto ale z jeho chování vím, že je. Což o to, já to nějak neřeším, co mě ale žere, že se snaží dělat žárlivce ze mě. Ano, já taková jsem, ale nijak přehnaně nebo to alespoň nedávám před ním najevo. A navíc, spoustu věcí už nějak ani neřeším. Jenže přítel občas přijde s nějakými řečmi a zní to, jako by chtěl, abych mě třeba ta myšlenka nějak „nahlodala“ a podobně. Třeba předevčírem mi říkal, že byl v pojišťovně a jak tam byla pěkná ta slečna, že jí zná, že tam chodí už dlouho, že si teda i pokecali a tak. Ale ještě, než to začal vyprávět, tak měl poznámku: „No, tebe to určitě naštve, ale…“ Nechápu, proč to dělá (když jsem se ho zeptala, tak přece nic nedělá). Když ale bych k tomu měla nějakou poznámku, tak by hned otočil, že žárlím a podobně… Podotýkám, že fakt nejsem stíhačka, ani nic takového. Chodí i s kamarádkama na kafe, já s kamarády (a to vidím, že se mu z toho ježí vlasy), ale když bych mu třeba řekla, ať mi nevypráví, o čem si povídali, že mě to nezajímá (a skutečně nezajímá, já mu taky neříkám, o čem se bavím s kamarády, ale on je drbna a chce se hned pochlubit s drbama), tak začne s řečma, že určitě žárlím a podobně. Už mi to občas i přijde, že vlastně ode mě nemá žádné reakce, tak je schválně chce vyvolat, aby mi mohl říct, že žárlím (ale ono to tak v 90% případů fakt není). Je to možné toto chování?
Prosím, zachovat anonym.

Ani, je jasné, že to chce vyvolat. Chce mít ten pocit asi, protože se mu to líbí a nebo chce důkaz, že ho miluješ. Kdo žárlí, ten miluje přece :D mám něco podobného doma, nezarlila jsem, ale pak už mi to začalo vadit, tak jsem buď předstírala a nebo ho začala ignorovat. S chlapama je těžká domluva, to znám a těžko se mění. :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
7771
14.11.19 07:31
@Anonymní píše:
Uch, ano, dospělý. Sice poněkud mladší, ale 18 už před nějakým tím rokem bylo.

Mně to prijde strašně ubohé. Chce te dostat tam, kde te chce mít. A stále si něco dokazovat. Je to divný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
14.11.19 07:33
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,mám přítele, který se bude do krve hádat, že on žárlivý není, přesto ale z jeho chování vím, že je. Což o to, já to nějak neřeším, co mě ale žere, že se snaží dělat žárlivce ze mě. Ano, já taková jsem, ale nijak přehnaně nebo to alespoň nedávám před ním najevo. A navíc, spoustu věcí už nějak ani neřeším. Jenže přítel občas přijde s nějakými řečmi a zní to, jako by chtěl, abych mě třeba ta myšlenka nějak „nahlodala“ a podobně. Třeba předevčírem mi říkal, že byl v pojišťovně a jak tam byla pěkná ta slečna, že jí zná, že tam chodí už dlouho, že si teda i pokecali a tak. Ale ještě, než to začal vyprávět, tak měl poznámku: „No, tebe to určitě naštve, ale…“ Nechápu, proč to dělá (když jsem se ho zeptala, tak přece nic nedělá). Když ale bych k tomu měla nějakou poznámku, tak by hned otočil, že žárlím a podobně… Podotýkám, že fakt nejsem stíhačka, ani nic takového. Chodí i s kamarádkama na kafe, já s kamarády (a to vidím, že se mu z toho ježí vlasy), ale když bych mu třeba řekla, ať mi nevypráví, o čem si povídali, že mě to nezajímá (a skutečně nezajímá, já mu taky neříkám, o čem se bavím s kamarády, ale on je drbna a chce se hned pochlubit s drbama), tak začne s řečma, že určitě žárlím a podobně. Už mi to občas i přijde, že vlastně ode mě nemá žádné reakce, tak je schválně chce vyvolat, aby mi mohl říct, že žárlím (ale ono to tak v 90% případů fakt není). Je to možné toto chování?
Prosím, zachovat anonym.

Jak dlouho tohle dělá? Pro mě dost nepochopitelné. Co jsem dospělá, kamarádství a kafíčkování s opačným pohlavím nepěstuju. Nemám na kamarádství s jinými muži čas. Horko těžko se utrhnem my sami dva, když máme malé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 07:33

No chce tvou pozornost. A jak nejsem na vraceni tohle bych mu vratila. Takova dobre mirena veta A uz si videl toho novyho svalnatyho pekare od vedle? Ale nu tak snad nezarlis :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4938
14.11.19 08:14

Mě taky manžel říká že se někde zakecal s nějakou ženou a o čem mluvili, ale to samé mi říká když se zakecá s chlapem. Ono se tomu říká komunikace. Ale je pravda že k tomu nemá průpovídky o žárlení ani se při tom nechová nijak divně. Je to prostě stejná konverzace jako kdyby mi řekl cokoli jiného co by mě mohlo zajímat nebo pobavit.

Asi by mě nebavilo být s někým u koho bych musela analyzovat každé jeho slovo, jak to myslel, a cenzurovat každé slovo které vyslovím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 08:25

Udělej mu pořádnou žárlivou scénu nějaký kafíčkování s ženskýma s tím má utrum. A až ti řekne, že žárlíš tak řekni, že JO a on nikam nejde a hotovo. Když to chce. Co bys pro něj neudělala. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 08:27
@Mika.ella1 píše:
No chce tvou pozornost. A jak nejsem na vraceni tohle bych mu vratila. Takova dobre mirena veta A uz si videl toho novyho svalnatyho pekare od vedle? Ale nu tak snad nezarlis :mrgreen:

Taky si občas rýpnu, že třeba ten a ten kámoš… A to hned je naježenej (sice si myslí, jak to říká s humorem, ale není to tak), že teda prosíííím, tak si běž za ním…
Mě na tom nesedí právě to, že jakmile by nastala ta žárlivá reakce, tak hned se staví do „protiútoku“…

@Russet píše:
Jak dlouho tohle dělá? Pro mě dost nepochopitelné. Co jsem dospělá, kamarádství a kafíčkování s opačným pohlavím nepěstuju. Nemám na kamarádství s jinými muži čas. Horko těžko se utrhnem my sami dva, když máme malé dítě.

Jak dlouho? Co jsme spolu. Uznávám, že se to dost zklidnilo. Dřív komentoval i herečky a podobně, to jsem mu řekla, že na to nejsem zvědavá, že jeho vkus na ženy znám, tak mi nemusí vykládat jak by která stála za hřích. Občas jsem okomentovala i něco já a je klid. Ale semo tamo právě takhle blbě žvaní. Mě to spíš už rozčiluje, než cokoli jiného. Protože jakmile mu chci dát víc najevo náklonnost, tak vůbec neví, co s tím má dělat. Jinak jsme oba mladí a oba máme hodně kamarádů. Nevidím důvod, proč s některýma (kolikrát se za námi stavují i společní kamarádi) nezajít pokecat. Většina to jsou lidi, které známe oba.

• Nahlásit
  • Citovat
624
14.11.19 08:29

Z celého toho příspěvku jsem pochopila, že ti pěkně leze na nervy. Tak s ním nebuď a máš klid na kafíčka s přáteli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 08:30
@Heivka píše:
Mě taky manžel říká že se někde zakecal s nějakou ženou a o čem mluvili, ale to samé mi říká když se zakecá s chlapem. Ono se tomu říká komunikace. Ale je pravda že k tomu nemá průpovídky o žárlení ani se při tom nechová nijak divně. Je to prostě stejná konverzace jako kdyby mi řekl cokoli jiného co by mě mohlo zajímat nebo pobavit.Asi by mě nebavilo být s někým u koho bych musela analyzovat každé jeho slovo, jak to myslel, a cenzurovat každé slovo které vyslovím.

Občas si taky připadám jako v cenzuře. Spíš jde o to, že mě nebaví poslouchat drby. Ohledně těch ho zastavuji. On je schopen mě říct o nějakém člověku, jak je hrozný, jak tohle a tamto a pak s tím kámošem jde na cigáro… Tak to pak nejsem zvědavá na to, aby mi říkal, o čem se bavili, protože prostě mi nepřijde jeho chování vůči tomu člověku upřímné. Ale to je jeho/jejich věc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama