Chlap ze seznamky - bydlení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
711
2.1.14 13:23

Když tak pročítám diskuzi, tak je pravda, že když jsme s ek sobě stěhovali, tak jsem znala jak jeho rodinu tak i kámoše. Od prvního rande, jsme s eviděli každý den, takže jsme se už i trošku znali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1600
2.1.14 14:25

Chělo by to i nějakou „seznamkářku“, které to pak nevyšlo, jinak to vypadá celkem ideálně :mrgreen:.

My teda nemít seznamku, tak jsme se s manželem nikdy nepotkali, a to by byla škoda. Každý den, když koukám na naší malou, tak si říkám, jaké jsme měli štěšti, že jsme se tam potkali :srdce:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1675
2.1.14 14:28

@meduzza http://www. emimino. cz/denicky/seznamku-uz-nikdy-11155/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1247
2.1.14 14:31

@AniNevim Pro nekoho klasika, pro nekoho spanelska vesnice :mrgreen: Moc dekuju, priste to zkusim :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janka212
11.7.14 16:19

Ne!

No tak to bych nedělala. Měla bys nejdřív znát jeho rodinu a měsíc je fakt. Dokonce bych si byla jistá, že je to podvodník, už jsem takových příběhů slyšela více. Třeba se pletu, lae určitě bych se o něm snažila zjistit mnohem víc, než si ho k sobě nastěhuješ!!!

  • Citovat
  • Upravit
3311
11.7.14 16:37

My 14 dní a teď jsme manželé a čekáme miminko :-) jsem absolutně spokojená :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
532
12.7.14 00:28

Já se s manželem seznamila taky přes seznamku… a sestehovali jsme se po 3 měsících… :) ted jsme spolu tři a půl roku a čekáme mimčo… A jak to dopadlo se zakladatelkou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
14.7.14 19:38

Vypadá to na zoufalce bez peněz a majetku, co potřebuje bydlet.
fakt nechápu… no ale má velkýho lofase, že

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
14.7.14 19:45
@Mazlik85 píše:
Vypadá to na zoufalce bez peněz a majetku, co potřebuje bydlet.
fakt nechápu… no ale má velkýho lofase, že

Tak někomu to ke štěstí stačí, další nároky nemá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
14.7.14 20:33
@Burj Chalifa píše:
Tak někomu to ke štěstí stačí, další nároky nemá.

pak at nepíše zoufalý příspěvky na emimino, že jim v rovidentu už nechtěj pujčit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
14.7.14 20:38
@Mazlik85 píše:
pak at nepíše zoufalý příspěvky na emimino, že jim v rovidentu už nechtěj pujčit

nebo že nemůže přísavku vyhodit z bytu. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
58
27.7.17 17:16
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem krátce s mužem ze seznamky (oba přes 30 let), po cca měsíční známosti, chce společné bydlení… všechno krásný, ale trochu se bojím, tím, že je ze seznamky neznám jeho rodinu, přátele… nevím nic :-) jen, že je nám fajn, ale stačí to? máte někdo partnera ze seznamky? kdy jste s ním začaly žít?

Trochu brzo ne? To bych brzdila, nic o nem nevis, muze mit klidne exekuci…cokoli. Pokud je rozumny pocka pul roku treba. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová