Chlupatá jako opice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 09:37
Chlupatá jako opice

Milé dámy, jak řešíte své chlupaté nohy, stehna, ruce..prostě vše na léto? Já bohužel jsem chlupatá opravdu dost když se neholím alespoň co týden. nejen lýtka to bych ani nebrala jako tragédii, ale i stehna, zezadu, zepředu, je to opravdu ošklivé. Když se oholím, jakotřeba teď je to hrůza, trvá to dlouho a hlavně výsledek je stejně nic extra. Pupínky, svědí to děs. Minulý rok jsem byla na vytržení a za 2 dny jsem měla také všude pupínky, zarůstaly mi chloupky všude na celých nohách, byly červené atd. Prosím poradíte mi? :nevim:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 09:44

A ještě prosím máte zkušenosti někdo s depilací v okolí Ostravy? někdo kdo to fakt umí…díky moc

terien
Kelišová 7103 příspěvků 14.04.18 09:52

Mít takový problém, zkusila bych IPL epilator. Jinak já používám cukrovou pastu, po té jediné mi chloupky nezarustaji.

Loll
Závislačka 2902 příspěvků 14.04.18 10:01

Tak se asi bude muset holit častěji, to se nedá nic dělat… po holení zkus peeling a bude to dobré.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 10:09
@terien píše:
Mít takový problém, zkusila bych IPL epilator. Jinak já používám cukrovou pastu, po té jediné mi chloupky nezarustaji.

A to si kupujete sama nebo chodíte?

Zwetta
Kecalka 325 příspěvků 14.04.18 10:11

Peeling nebo masáž rukavicí z lufy bych spíš doporučila před holením, ať pokožku vyhladíš a případně uvolníš zarostlé chloupky pod kůží.. ;), a to min. 1× týdně a pak ošetřit těl. mlékem po holení nebo s obsahem konopí či tea tree.., to používat nejlépe denně.

terien
Kelišová 7103 příspěvků 14.04.18 10:12
@Anonymní píše:
A to si kupujete sama nebo chodíte?

Nejdřív jsem chodila ke kosmetičce abych viděla jak se to používá a pak jsem si ji koupila a trham sama. Trpím na zarustani hrozně a po ty pastě fakt pohoda.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 14.04.18 10:40

Nohy mám chlupaté jako gorila Kamba. Takže elektrický epilátor a škubat a škubat. Už to prakticky nebojí a některé chlupy přestalo bavit růst.

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 14.04.18 20:28

Po holení hel z aloe vera a bude po pupíncích a zarůstání

terien
Kelišová 7103 příspěvků 14.04.18 20:31
@Chupita píše:
Po holení hel z aloe vera a bude po pupíncích a zarůstání

Nějaký konkrétní?

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 15.04.18 14:40
@terien píše:
Nějaký konkrétní?

to si myslím, že je jedno, hlavně vysokoprocentní koncentraci aloe

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 16.04.18 08:24

Máš asi různé možnosti. Buď obden holit, nebo neustále vytrhávat epilátorem, pokud finance nejsou problém, můžeš si nechat odstranit v nějakém laser centru, to by mohlo 2,3 sezony vydržet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama