Zkušenosti s tabletky 3D Chili?

5
13.4.18 22:50

Zkušenosti s 3D Chili?

Užíval/užívá někdo z Vás tabletky 3D Chili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.9.18 21:18

Já jsem to přímo nezkoušela, ale moje máma ano. Zprvu jsem byla trochu sketpická, ale pak jsem byla opravdu mile překvapena. Součástí byl i dietní plán na 28 dní, takže jsem čerpala i nějaké recepty já :) Takže ne za mě osobně, ale mohu doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.19 13:54

Ahoj, obnovuji diskusi. Máte některé zkušenosti s 3D chili tabletami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.6.19 14:20

Koukni na tuto diskuzi , je v ní o něco více příspěvků. Jinak si klidně místo toho můžeš dát chilli papričku. Kapsaicin obsažený v pálivých paprikách přispívá k podpoře krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu, stimulaci žaludeční sekrece a tím k podpoře zažívání. Nemá však vliv na snížení váhy. Větší dávky (u dětí i malé) vyvolávají nevolnosti a průjem.

Takže to nejspíš bude úplně k ničemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.6.19 14:23

Nikdy víc!!

Zkoušela jsem, katastrofa bolesti žaludku, takové, ze jsem myslela, ze pojedu na pohotovost. Moje hloupost, naštěstí jsem si vyžádala vracení penez. NEDOPORUCUJI - hloupost, a nechapu blogerky co to tolik propagují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.6.19 14:29

@NadSan Jak nechápeš? Dostávají za to prachy, tak proto asi, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.6.19 14:58

@Tiger-lily
Spatne napsáno😂 obchod se zdravím. Ale tak mužů si za to sama, nemela jsem být blba naivní. Chybami se člověk učí. Ale opravdu nedoporučuji!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.6.19 21:13

@NadSan :hug: :hug: :hug: Tak naštěstí jsi přežila a snad si to další přečtou a nebudou si to kupovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
18.6.19 21:18

Všechny tyhle tabletky jsou marketing a nesmysl, který nefunguje a vydělávají se na tom peníze. Dřív nic takového nebylo a šlo to. Držte se přírodních, zdravých věcí, tyhle kraviny nepotřebujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.19 05:23

Díky všem za názory :palec: určitě to do toho nejdu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie