Kde najdu cvičební plán zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:52
Neznáte kde najdu cvičební plán zdarma?

Nejlépe nějaký namíru ale zdarma

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 13.04.18 14:00

Zadarmo ani kuře nehrabe..

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 14:05

Zkus youtube, je tam spousta různého cvičení. Nepíšeš, co bys chtěla cvičit, tak těžko radit. A sleduj soutěže na emiminu, chystá se hubnoucí soutěž, kde budeš moci vyhrát svého osobního poradce :) a když ne, tak určitě získat spousty rad a podpory.

kajka12345
Povídálka 33 příspěvků 13.04.18 14:05

@lucije28 vím ale chtěla bych cvičit a nechci investovat do toho protože nevím jak dlouho mi to vydrží. A sama nevím jak cvičit(v posilovně) takže budu ráda kdyby jste mi aspoň poradily jak často a na jaké partie

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 13.04.18 14:06

@kajka12345 A proč neprojdeš YT?? Je tam spousta různých videí a návodů.

kajka12345
Povídálka 33 příspěvků 13.04.18 14:06

@Tiger-lily Já bych spíše potřebovala jak často a nám jakou část těla cviky už si budu cvičit podle sebe :P

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 14:08

@kajka12345 Pohybovou aktivitu alespoň 2× týdně. A nejlépe kombinovat, nějaké kardio, něco na posílení, te´d je pěkně, tak i venkovní aktivity… předpokládám, že chceš na zlepšení kondice a shození nějakých přebytečných kil.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 13.04.18 14:10

@kajka12345 Osobně bych cvičila všechny části těla a nezapomínala na správné zahřátí před cvičením na protažení všech partií na konci cvičení.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 13.04.18 14:12

Cvičební plán, a např. redukční jídelníček na míru, ti nikdo bohužel zadarmo nedá.. Je to práce, kterou se někdo živý. Takže buď se ponoříš do internetu a budeš hledat, hledat a pokusíš se sama nebo navštívíš odborníka, který za to bude chtít peníze :mrgreen:
Ono napsat, kde to sehnat a zadarmo, tak to je ztráta času.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.04.18 14:26

Pochopila jsem, ze jsi zacatecnik? Nejlepší je zajít přímo do vyhlednute posilovny a poprosit obsluhu, že začínáš a aby Ti ukázali nějaké cviky. Urcite Te neodmitnou. Pokud po pár návštěvách zjistíš, že Te to baví, tak si řekni o plán přímo pro Tebe. Někde se platí, někde ne, ale vzdy bys mela mit k ruce trenéra/obsluhu, co vysvětlí, jak cvik spravne provádět

Cvičební plány z internetu jednak nemusíš pochopit, co se po Tobě podle názvu chce. Druhak mohou být zamereny na typ stroje, ktere ve Tvé posilovně nemají (třeba stroj na roznožování) a sama nebudeš umět najít alternativu k tomu cviku. Takže nechala bych si poradit přímo ve fitku :palec:

řeřicha
Kecalka 308 příspěvků 13.04.18 14:35

Dala bych třeba 3× týdně posilování s vlastní váhou těla (dle videí, před tím se trochu zahřej - např. já 10 minut tancuji:-)) a k tomu 3× týdně jogu na protažení.

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 13.04.18 14:36
@Anonymní píše:
Nejlépe nějaký namíru ale zdarma

Zadarmo toho asi na miru moc nebude :nevim:, to si budes asi muset dost nacist a nastudovat a pripadne sestavit i jidelnicek a podle toho i cvicebni plan. :nevim:

Ewiczka
Kecalka 390 příspěvků 13.04.18 14:53

Třeba Bikini body guide od Kayly Itsines. Bývalo to na ulozto.cz. Cvičí se 3× týdně půl hodiny, zvlášť na jednotlivé partie, ideální je to doplnit ještě 2× týdně kardiem.

kajka12345
Povídálka 33 příspěvků 13.04.18 14:57

Všem děkuji a kdybych cvičila 3× týdně za jak dlouho asi budou výsledky

řeřicha
Kecalka 308 příspěvků 13.04.18 15:00

@kajka12345 Záleží, jaká je výchozí váha, co budeš cvičit atd. Plus je fajn změnit stravu. Já třeba 3 měsíce cvičila a v podstatě nic (jako jo, trochu se mi zpevnila postava, ale trochu), teď už konečně nekojím, tak jsem změnila i stavu a jde to dolů lépe.
Koukni třeba na kaloricketabulky, tam můžeš zadat jídlo, sport a ukáže ti to, kolik spaluješ, zda máš nižší příjem než výdej.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >