Diagnostická váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 11.04.18 20:53
Diagnostická váha

Ahoj lidičky :)
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo doma diagnostickou digitální váhu a jak jste s ní spokojeni? Odešla mi stará a vzhledem k tomu, že teď redukuju váhu, cvičím a zdravě jím, tak by se mi dost hodila věcička, která mi mimo váhu ukáže i tuk a vodu v těle. :) Na slevomatu jsem viděla za 500,– + 80 Kč za dopravu a tuším že na dr. max na netu měli za 300,–, tak bych byla ráda spíš i za vaše zkušenosti. :hug:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11311 příspěvků 13.04.18 13:36

Dobrý den,
našla jsem tu diskuzi Diagnostická váha SilverCrest Lidl - mohla by pomoct s výběrem.

Monika :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >