Reklama

Diagnostická váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 11.04.18 20:53
Diagnostická váha

Ahoj lidičky :)
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo doma diagnostickou digitální váhu a jak jste s ní spokojeni? Odešla mi stará a vzhledem k tomu, že teď redukuju váhu, cvičím a zdravě jím, tak by se mi dost hodila věcička, která mi mimo váhu ukáže i tuk a vodu v těle. :) Na slevomatu jsem viděla za 500,– + 80 Kč za dopravu a tuším že na dr. max na netu měli za 300,–, tak bych byla ráda spíš i za vaše zkušenosti. :hug:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10996 příspěvků 13.04.18 13:36

Dobrý den,
našla jsem tu diskuzi Diagnostická váha SilverCrest Lidl - mohla by pomoct s výběrem.

Monika :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >