Reklama

Kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 06:56
Kudrnaté vlasy

Zdravím, mám kudrnaté vlasy a poslední dobou vypadají docela hezky, jen mám jeden problém. Zepředu vypadají opravdu hezky, ale vzadu už nejsou moc kudrnaté, spíš něco mezi rovnými a vlnitými a vůbec vypadají škaredě. Oproti těm vlasům zepředu jsou divné, můžete mi poradit co na to, aby i vlasy vzadu byly hezky kudrnaté? Děkuji

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6085 příspěvků 06.04.18 07:00

Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:34
@lachtanice86 píše:
Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

Mohu se zeptat, kde to kupujete?

lachtanice86
Kelišová 6085 příspěvků 15.04.18 15:38

@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:44
@lachtanice86 píše:
@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

Jé, děkuji :D
To se asi pěkně prodraží a s moji extra schopností vyřizování…
A hlavně angličtinou, abych nepoužila nějaký krém jako šampon :lol:
Děkuji :)

lachtanice86
Kelišová 6085 příspěvků 15.04.18 15:49

@DeaNero moje angličtina není bůhví jaká. A taky to zvládnu. Tak máte odkaz na stránku eshopu https://bouncecurl.com/collections/all

A tady je produkt který kupují hlavně https://bouncecurl.com/…el-with-aloe?…
Ten používám na tvarovani. Jo a vlasy mám dlouhé pod lopatky a jedno balení tohoto gelu mi vydrží cca 2-3 měsíce. Stačí dávat produktu opravdu málo

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:54

@lachtanice86 Kouknu a děkuji, doufám, že mi to teda pomůže na ty „zadní vlasy“, protože ty jsou oproti těm vepředu strašné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >