Kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 06:56
Kudrnaté vlasy

Zdravím, mám kudrnaté vlasy a poslední dobou vypadají docela hezky, jen mám jeden problém. Zepředu vypadají opravdu hezky, ale vzadu už nejsou moc kudrnaté, spíš něco mezi rovnými a vlnitými a vůbec vypadají škaredě. Oproti těm vlasům zepředu jsou divné, můžete mi poradit co na to, aby i vlasy vzadu byly hezky kudrnaté? Děkuji

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 06.04.18 07:00

Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:34
@lachtanice86 píše:
Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

Mohu se zeptat, kde to kupujete?

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 15.04.18 15:38

@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:44
@lachtanice86 píše:
@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

Jé, děkuji :D
To se asi pěkně prodraží a s moji extra schopností vyřizování…
A hlavně angličtinou, abych nepoužila nějaký krém jako šampon :lol:
Děkuji :)

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 15.04.18 15:49

@DeaNero moje angličtina není bůhví jaká. A taky to zvládnu. Tak máte odkaz na stránku eshopu https://bouncecurl.com/collections/all

A tady je produkt který kupují hlavně https://bouncecurl.com/…el-with-aloe?…
Ten používám na tvarovani. Jo a vlasy mám dlouhé pod lopatky a jedno balení tohoto gelu mi vydrží cca 2-3 měsíce. Stačí dávat produktu opravdu málo

DeaNero 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:54

@lachtanice86 Kouknu a děkuji, doufám, že mi to teda pomůže na ty „zadní vlasy“, protože ty jsou oproti těm vepředu strašné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama