Kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DeaNero
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 06:56
Kudrnaté vlasy

Zdravím, mám kudrnaté vlasy a poslední dobou vypadají docela hezky, jen mám jeden problém. Zepředu vypadají opravdu hezky, ale vzadu už nejsou moc kudrnaté, spíš něco mezi rovnými a vlnitými a vůbec vypadají škaredě. Oproti těm vlasům zepředu jsou divné, můžete mi poradit co na to, aby i vlasy vzadu byly hezky kudrnaté? Děkuji

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 06.04.18 07:00

Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

DeaNero
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:34
@lachtanice86 píše:
Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

Mohu se zeptat, kde to kupujete?

lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 15.04.18 15:38

@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

DeaNero
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:44
@lachtanice86 píše:
@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

Jé, děkuji :D
To se asi pěkně prodraží a s moji extra schopností vyřizování…
A hlavně angličtinou, abych nepoužila nějaký krém jako šampon :lol:
Děkuji :)

lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 15.04.18 15:49

@DeaNero moje angličtina není bůhví jaká. A taky to zvládnu. Tak máte odkaz na stránku eshopu https://bouncecurl.com/collections/all

A tady je produkt který kupují hlavně https://bouncecurl.com/…el-with-aloe?…
Ten používám na tvarovani. Jo a vlasy mám dlouhé pod lopatky a jedno balení tohoto gelu mi vydrží cca 2-3 měsíce. Stačí dávat produktu opravdu málo

DeaNero
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 15:54

@lachtanice86 Kouknu a děkuji, doufám, že mi to teda pomůže na ty „zadní vlasy“, protože ty jsou oproti těm vepředu strašné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >