Kudrnaté vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeaNero  06.04.18 06:56
Kudrnaté vlasy

Zdravím, mám kudrnaté vlasy a poslední dobou vypadají docela hezky, jen mám jeden problém. Zepředu vypadají opravdu hezky, ale vzadu už nejsou moc kudrnaté, spíš něco mezi rovnými a vlnitými a vůbec vypadají škaredě. Oproti těm vlasům zepředu jsou divné, můžete mi poradit co na to, aby i vlasy vzadu byly hezky kudrnaté? Děkuji

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 06.04.18 07:00

Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

DeaNero  15.04.18 15:34
@lachtanice86 píše:
Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

Mohu se zeptat, kde to kupujete?

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 15.04.18 15:38

@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

DeaNero  15.04.18 15:44
@lachtanice86 píše:
@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

Jé, děkuji :D
To se asi pěkně prodraží a s moji extra schopností vyřizování…
A hlavně angličtinou, abych nepoužila nějaký krém jako šampon :lol:
Děkuji :)

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 15.04.18 15:49

@DeaNero moje angličtina není bůhví jaká. A taky to zvládnu. Tak máte odkaz na stránku eshopu https://bouncecurl.com/collections/all

A tady je produkt který kupují hlavně https://bouncecurl.com/…el-with-aloe?…
Ten používám na tvarovani. Jo a vlasy mám dlouhé pod lopatky a jedno balení tohoto gelu mi vydrží cca 2-3 měsíce. Stačí dávat produktu opravdu málo

DeaNero  15.04.18 15:54

@lachtanice86 Kouknu a děkuji, doufám, že mi to teda pomůže na ty „zadní vlasy“, protože ty jsou oproti těm vepředu strašné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu. Čím víc chlapec plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama