Kudrnaté vlasy

DeaNero
6.4.18 06:56

Kudrnaté vlasy

Zdravím, mám kudrnaté vlasy a poslední dobou vypadají docela hezky, jen mám jeden problém. Zepředu vypadají opravdu hezky, ale vzadu už nejsou moc kudrnaté, spíš něco mezi rovnými a vlnitými a vůbec vypadají škaredě. Oproti těm vlasům zepředu jsou divné, můžete mi poradit co na to, aby i vlasy vzadu byly hezky kudrnaté? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13588
6.4.18 07:00

Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
15.4.18 15:34
@lachtanice86 píše:
Používám produkt bounce curl a vlasy susim difuzerem

Mohu se zeptat, kde to kupujete?

• Citovat
  • Nahlásit
13588
15.4.18 15:38

@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
15.4.18 15:44
@lachtanice86 píše:
@DeaNero přímo na její oficiálních stránkách. Do čr dovážejí. Jen je k tomu nutno připočíst dph a clo. Ale na shopu roho mají víc. Speciální čaj, sampony, kondicioner i vitamíny. Vše přímo na kudrnaté vlasy. Mají občas i výhodné akce jako doprava zdarma, nebo 2 za cenu 1.

Jé, děkuji :D
To se asi pěkně prodraží a s moji extra schopností vyřizování…
A hlavně angličtinou, abych nepoužila nějaký krém jako šampon :lol:
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
13588
15.4.18 15:49

@DeaNero moje angličtina není bůhví jaká. A taky to zvládnu. Tak máte odkaz na stránku eshopu https://bouncecurl.com/collections/all

A tady je produkt který kupují hlavně https://bouncecurl.com/…el-with-aloe?…
Ten používám na tvarovani. Jo a vlasy mám dlouhé pod lopatky a jedno balení tohoto gelu mi vydrží cca 2-3 měsíce. Stačí dávat produktu opravdu málo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
15.4.18 15:54

@lachtanice86 Kouknu a děkuji, doufám, že mi to teda pomůže na ty „zadní vlasy“, protože ty jsou oproti těm vepředu strašné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama