Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ok-makeup.cz
Povídálka 26 příspěvků 04.04.18 18:55
Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Ahojky,

nechodí někdo z vás na buddhistické meditace nebo na klasické meditace? Jsem z Prahy a zajímají mě zkušenosti :)

Moc děkuji, Karolína :mavam:

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 04.04.18 19:34

Byla jsem jednou, skoro mi odumřely nohy a nic mi to nedalo :nevim:. Raději si vyčistím hlavu běháním.

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 04.04.18 19:41

Jak to tam vůbec probíhá?

ok-makeup.cz
Povídálka 26 příspěvků 04.04.18 19:42

@PetyMimi To by mě právě také zajímalo. I ten rozdíl mezi nebuddhistickou a buddhistikou meditací..

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 04.04.18 19:43

@ok-makeup.cz Slyším o tom poprvé.

dyňa
Kecalka 270 příspěvků 04.04.18 22:17

Svagrova jezdi do Mnichova, i s nejakou znamou z Prahy.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 05.04.18 00:52

Chtěla sem vám poslat odkaz, ale koukám, že mají zrušené stránky. Šlo o ZEN masáže v Plzni. Upřímně, rozdíl nevím. Asi půl hodiny se sedělo v typickém meditačním posedu, který byl pro mě nesnesitelným a bylo ticho a meditovalo se. Pak se chodilo do kolečka a znovu. Na nějakém speciálním místě seděl nějaký mistr a ten sem tam něco pronesl, že máme nechat myšlenky plynout apod. Na konci jsme dostali čaj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >