Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ok-makeup.cz
Povídálka 27 příspěvků 04.04.18 18:55
Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Ahojky,

nechodí někdo z vás na buddhistické meditace nebo na klasické meditace? Jsem z Prahy a zajímají mě zkušenosti :)

Moc děkuji, Karolína :mavam:

Reakce:
tyniste
Kecalka 343 příspěvků 04.04.18 19:34

Byla jsem jednou, skoro mi odumřely nohy a nic mi to nedalo :nevim:. Raději si vyčistím hlavu běháním.

PetyMimi
Kecalka 135 příspěvků 04.04.18 19:41

Jak to tam vůbec probíhá?

ok-makeup.cz
Povídálka 27 příspěvků 04.04.18 19:42

@PetyMimi To by mě právě také zajímalo. I ten rozdíl mezi nebuddhistickou a buddhistikou meditací..

PetyMimi
Kecalka 135 příspěvků 04.04.18 19:43

@ok-makeup.cz Slyším o tom poprvé.

dyňa
Kecalka 299 příspěvků 04.04.18 22:17

Svagrova jezdi do Mnichova, i s nejakou znamou z Prahy.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 05.04.18 00:52

Chtěla sem vám poslat odkaz, ale koukám, že mají zrušené stránky. Šlo o ZEN masáže v Plzni. Upřímně, rozdíl nevím. Asi půl hodiny se sedělo v typickém meditačním posedu, který byl pro mě nesnesitelným a bylo ticho a meditovalo se. Pak se chodilo do kolečka a znovu. Na nějakém speciálním místě seděl nějaký mistr a ten sem tam něco pronesl, že máme nechat myšlenky plynout apod. Na konci jsme dostali čaj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >