Reklama

Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ok-makeup.cz
Povídálka 26 příspěvků 04.04.18 18:55
Chodíte někdo na buddhistické meditace?

Ahojky,

nechodí někdo z vás na buddhistické meditace nebo na klasické meditace? Jsem z Prahy a zajímají mě zkušenosti :)

Moc děkuji, Karolína :mavam:

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 04.04.18 19:34

Byla jsem jednou, skoro mi odumřely nohy a nic mi to nedalo :nevim:. Raději si vyčistím hlavu běháním.

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 04.04.18 19:41

Jak to tam vůbec probíhá?

ok-makeup.cz
Povídálka 26 příspěvků 04.04.18 19:42

@PetyMimi To by mě právě také zajímalo. I ten rozdíl mezi nebuddhistickou a buddhistikou meditací..

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 04.04.18 19:43

@ok-makeup.cz Slyším o tom poprvé.

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 04.04.18 22:17

Svagrova jezdi do Mnichova, i s nejakou znamou z Prahy.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 05.04.18 00:52

Chtěla sem vám poslat odkaz, ale koukám, že mají zrušené stránky. Šlo o ZEN masáže v Plzni. Upřímně, rozdíl nevím. Asi půl hodiny se sedělo v typickém meditačním posedu, který byl pro mě nesnesitelným a bylo ticho a meditovalo se. Pak se chodilo do kolečka a znovu. Na nějakém speciálním místě seděl nějaký mistr a ten sem tam něco pronesl, že máme nechat myšlenky plynout apod. Na konci jsme dostali čaj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama