Bolesti v zádech a hlavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 01.04.18 23:27
Bolesti v zádech a hlavy?

Co děláte, když vás bolí záda? Já teda cvičim protahovací a uvolňovacícviky. Protože mám páteř narostlou v obráceném zakřivení (prostě opačně to S), tak bych asi bez cvičení vůbec nemohla fungovat. Naštěstí je to moje hlavní náplň práce, takže díky neustálému posilování hlubokého stabilizačního systému a protahování jsem OK. Tak jsem začala točit videa, koukněte se, zacvičte si a dejte mi vědět, jak vám to pomohlo :-)

https://www.youtube.com/watch?…

Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 02.04.18 05:50

To vypadá hodně dobře. Určitě využiju :srdce: Máte můj odběr a díky :mavam:

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 02.04.18 07:32

Hned se na to kouknu, záda jsou můj čert :palec:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33505 příspěvků 10 inzerátů 02.04.18 08:51

@Bertolka :palec: Základní klasické protažení, máte to dobře vysvětlené.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 02.04.18 09:05

Díky…je tam spousta drobností, na které lidé zapomínají… třeba při úklonu hlavy zasunout nejdříve hlavu dozadu, neprotahovat obě nohy najednou apod. ;) postupně budou další ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >