Reklama

Bolesti v zádech a hlavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 01.04.18 23:27
Bolesti v zádech a hlavy?

Co děláte, když vás bolí záda? Já teda cvičim protahovací a uvolňovacícviky. Protože mám páteř narostlou v obráceném zakřivení (prostě opačně to S), tak bych asi bez cvičení vůbec nemohla fungovat. Naštěstí je to moje hlavní náplň práce, takže díky neustálému posilování hlubokého stabilizačního systému a protahování jsem OK. Tak jsem začala točit videa, koukněte se, zacvičte si a dejte mi vědět, jak vám to pomohlo :-)

https://www.youtube.com/watch?…

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3460 příspěvků 02.04.18 05:50

To vypadá hodně dobře. Určitě využiju :srdce: Máte můj odběr a díky :mavam:

brumi
Kelišová 6415 příspěvků 02.04.18 07:32

Hned se na to kouknu, záda jsou můj čert :palec:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 02.04.18 08:51

@Bertolka :palec: Základní klasické protažení, máte to dobře vysvětlené.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 02.04.18 09:05

Díky…je tam spousta drobností, na které lidé zapomínají… třeba při úklonu hlavy zasunout nejdříve hlavu dozadu, neprotahovat obě nohy najednou apod. ;) postupně budou další ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama