Reklama

Cvičíme bungeeworkout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 08.04.18 19:56
Cvičíme bungeeworkout

Ahojky, je tady někdo kdo začal nebo objevil v Praze novinku bungeeworkout a chodí cvičit? klidně ať napíše..zacinam s kámoškou a ráda bych jestli je náš více..diky

Reklama

Reakce:

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 08.04.18 21:09

@Jitus.Slavickova Ahoj, ja jsem to objevila :) ale jeste jsem nebyla… Je to dobry? Vidite nejaky efekt?? A jak casto chodite?

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 08.04.18 21:14

Já byla min týden v úterý a super, teda vyflusana hrozně, nemám žádnou kondici a je to makačka..byla jsem poprvé..teď jdu až za týden zas v úterý s kámoškou..

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 08.04.18 21:36

@Jitus.Slavickova Tak to rada slysim, zsujalo me to velmi a videla jsem jakesi asi promo video a prislo mi to leharo :mrgreen: asi do toho teda pujdu!

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 08.04.18 22:30

Lehátko to není ani zadělal..kdyžtak chodíme v úterý od 13:30 třeba se potkáme

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama