Cvičíme bungeeworkout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitus.Slavickova
Závislačka 4846 příspěvků 08.04.18 19:56
Cvičíme bungeeworkout

Ahojky, je tady někdo kdo začal nebo objevil v Praze novinku bungeeworkout a chodí cvičit? klidně ať napíše..zacinam s kámoškou a ráda bych jestli je náš více..diky

Reklama

Reakce:

Adebe
Kecalka 161 příspěvků 08.04.18 21:09

@Jitus.Slavickova Ahoj, ja jsem to objevila :) ale jeste jsem nebyla… Je to dobry? Vidite nejaky efekt?? A jak casto chodite?

Jitus.Slavickova
Závislačka 4846 příspěvků 08.04.18 21:14

Já byla min týden v úterý a super, teda vyflusana hrozně, nemám žádnou kondici a je to makačka..byla jsem poprvé..teď jdu až za týden zas v úterý s kámoškou..

Adebe
Kecalka 161 příspěvků 08.04.18 21:36

@Jitus.Slavickova Tak to rada slysim, zsujalo me to velmi a videla jsem jakesi asi promo video a prislo mi to leharo :mrgreen: asi do toho teda pujdu!

Jitus.Slavickova
Závislačka 4846 příspěvků 08.04.18 22:30

Lehátko to není ani zadělal..kdyžtak chodíme v úterý od 13:30 třeba se potkáme

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama