Cvičíme bungeeworkout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitus.Slavickova
Závislačka 4853 příspěvků 08.04.18 19:56
Cvičíme bungeeworkout

Ahojky, je tady někdo kdo začal nebo objevil v Praze novinku bungeeworkout a chodí cvičit? klidně ať napíše..zacinam s kámoškou a ráda bych jestli je náš více..diky

Reakce:

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 08.04.18 21:09

@Jitus.Slavickova Ahoj, ja jsem to objevila :) ale jeste jsem nebyla… Je to dobry? Vidite nejaky efekt?? A jak casto chodite?

Jitus.Slavickova
Závislačka 4853 příspěvků 08.04.18 21:14

Já byla min týden v úterý a super, teda vyflusana hrozně, nemám žádnou kondici a je to makačka..byla jsem poprvé..teď jdu až za týden zas v úterý s kámoškou..

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 08.04.18 21:36

@Jitus.Slavickova Tak to rada slysim, zsujalo me to velmi a videla jsem jakesi asi promo video a prislo mi to leharo :mrgreen: asi do toho teda pujdu!

Jitus.Slavickova
Závislačka 4853 příspěvků 08.04.18 22:30

Lehátko to není ani zadělal..kdyžtak chodíme v úterý od 13:30 třeba se potkáme

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >