Chodící pás na hubnutí

954
4.1.20 11:34

Chodící pás - hubnutí

Koupili jsme si s muzem chodici/bezici pas. Manzel chodi 3× tydne do posilovny, ja taky drive chodila, ale ted to neni mozne (to rozebirat nechci)… Za poslednich par let jsem pribrala 10kg a postava mi dost polevila (mam sedave zamestnani)… Ale k veci, mam za sebou teprve par dni cviceni (chozeni) a jsem opravdu nadsena. Chtela bych tech 10kg do 6 mesicu zhubnout. Samozrejme, ze stravu musim upravit taky, ale ja nikdy zadne sladke ani slazene nejedla ani nepila. Mam rada zeleninu a ovoce, tak s tim snad problem nebude. Jake mate osobni zkusenosti? Zhubli jste? Myslite, ze muj plan je realny? Chci zhubnout zdrave.. Jinak kazdy den na nem zatim ujdu 5km a je to opravdu moc prijemne cviceni. Zpocena jsem desne, ale nic me neboli, ani nepali :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7731
4.1.20 12:03

Je to samozřejmě individuální, ale spíš bych to reálně viděla tak na 1kg/mesic pokud chceš opravdu hubnout zdravě. Chození je sice dobrý, ale běh by byl asi lepší, pokud ze zdrav. duvodu můžeš. Musíš se dostat na svoji tepovku aby si spalovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.1.20 12:44

Ja zhubla na pasu 20kg za cca pul roku. hlavne hlidat tepovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
4.1.20 12:55
@Kaci89 píše:
Ja zhubla na pasu 20kg za cca pul roku. hlavne hlidat tepovku.

Super :palec: to je nadhera :palec: :potlesk: a jakym treninku se to povedlo?? Jen pas, nebo i silovy cviceni??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
4.1.20 13:08

Spis pas ale obcas jsem to kombinovala s necim jinym, kdyz me to prestalo bavit.ted treba cvicim pul hodky hiit a pul hodky pas.nebo 15min orbitrek a 45min pas. cvcim 4× tydne.plus jsem chodila tak na hodku ven s kocarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8609
4.1.20 13:11

@Kassor Na pás jsem chodila loni, moc mi to vyhovovalo. Plus jsem k tomu plavala - hodně. Pak jsem to vyměnila za kolo, tak jsem přestala chodit.

Jezdila jsem až do listopadu, prosinec jsem si nechala jen plavání a teď pres Vánoce jsem se flákala úplně. A řeknu ti, strašně mi to chybí. V pondělí mažu do bazénu, neumíš si představit, jak jsem natěšená.

Závidím ti pás doma, ten bych využila (a to říkám s plným vědomím toho, jak nenávidím rotoped), ale zatím si říkám, že je to drahá sranda.

Hubnutí - pokud půjdeš každý den 5 km, myslím, že by ti mohl tvůj cíl vyjít. Jo, nezapomeň se po každém cvičení fakt pořádně protáhnout - to mi delalo strašně dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
4.1.20 13:34
@SAJ píše:
@Kassor Na pás jsem chodila loni, moc mi to vyhovovalo. Plus jsem k tomu plavala - hodně. Pak jsem to vyměnila za kolo, tak jsem přestala chodit.

Jezdila jsem až do listopadu, prosinec jsem si nechala jen plavání a teď pres Vánoce jsem se flákala úplně. A řeknu ti, strašně mi to chybí. V pondělí mažu do bazénu, neumíš si představit, jak jsem natěšená.

Závidím ti pás doma, ten bych využila (a to říkám s plným vědomím toho, jak nenávidím rotoped), ale zatím si říkám, že je to drahá sranda.

Hubnutí - pokud půjdeš každý den 5 km, myslím, že by ti mohl tvůj cíl vyjít. Jo, nezapomeň se po každém cvičení fakt pořádně protáhnout - to mi delalo strašně dobře.

Moc dekuju za prispevek a zkusenost :palec: ja jsem prave nadsena. Vyzkousela jsem v minulosti i jine pristroje, ale tohle me opravdu bavi a je mi po cviceni opravdu dobre… Koupili jsme kvuli hmotnosti muze pas do 170kg a zda se opravdu bytelny :palec: jen jsem nevedela, jestli muj cil neni nerealny :dance: chci si na tom cviceni vypestovat zavislost, ventilovat pri nem a hlavne byt sama se sebou spokojena :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8609
4.1.20 13:50
@Kassor píše:
Moc dekuju za prispevek a zkusenost :palec: ja jsem prave nadsena. Vyzkousela jsem v minulosti i jine pristroje, ale tohle me opravdu bavi a je mi po cviceni opravdu dobre… Koupili jsme kvuli hmotnosti muze pas do 170kg a zda se opravdu bytelny :palec: jen jsem nevedela, jestli muj cil neni nerealny :dance: chci si na tom cviceni vypestovat zavislost, ventilovat pri nem a hlavne byt sama se sebou spokojena :kytka:

Já si to dala jako přídavek k plavání, plavu roky, hodně (loni přes 200 km), ale nezhubla jsem ani deko, naopak. Tím, že jsem si vybudovala svalovou hnotu, šla váha nahoru. Což mě teda dost nakrklo - a pak jsem to přestala řešit. Podotýkám, ze nejsem ani omylem štíhlá - ale jsem ve formě. Jsem s tím srovnaná, nevadí mi to a do hubnutí se neženu.

Pás jsem si přibrala kvůli náročné dovolené v lete, potřebovala jsem nabrat fyzičku. A jo, fakt super (hele, cvičit a u toho si cist, no ideál), navíc jsem se díky pravidelnému protahování po chůzi dost rozhýbala - to určitě nevynechávej. Na transfuzce mi tvrdili, že jsem zhubla (já se nevážím), oblečení kupuji o cislo menší - ale to nebyl cíl.
Podstatné je, že dovolená byla boží, uchodila jsem všechno a letos jedeme zase, možná to bude ještě náročnější. Tak v lednu hurá na to. :) Bohužel do jiné posilovny, na tu první návštěvu se fakt moc netěším.

Prosím tě, jaký jste koupili pás? Že by třeba? A jakou rychlostí chodíš?

Příspěvek upraven 04.01.20 v 14:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8609
4.1.20 13:53

@Kassor A tu závislost jsem si fakt vybudovala, jen teda na plavání. Chybí mi, když musím vynechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
4.1.20 13:57

Tak pas je super, o tom zadna. Taky ho mam doma. Ja ho letos v zime vyuzivam vic, chci se vyhnout tomu stavu na konci zimy, kdy uz mi snih nebo blato venku leze krkem a prahnu po tom se proste a jednoduse probehnout, bez boje s terenem. Takze na pas jdu s tim, ze mam dlouhy ale pohodovy beh (tak tech 18km). Koukam na film a jedu…Radim ti pridavat na rychlosti, az se z chuze dostanes na beh, pak na beh, ktery bez problemu udrzis treba tu hodku, tak pak zacit pracovat s ruznyma variantama. Od delsich behu az k intervalum, telo potrebuje nove a nove impulzy, aby dobre hublo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
4.1.20 14:01

@Kassor Mám běžecký pás necelý rok. Neběhám, mám ho k velmi rychlé chůzi - střídám rovinu a kopec, cvičila jsem obden asi hodinu. Zhubla jsem na něm za půl roku cca 15 kg, samozřejmě si člověk trochu hlídá i jídlo, ale klidně jsem si dopřála jednou dvakrát týdně třeba něco sladkého a v pohodě. Můžu doporučit, i když je to trochu náročné na místo (ty kvalitnější přístroje).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
4.1.20 14:26

Mně pás nepomohl, rychle se tělo adaptuje na '' nový '' druh pohybu. Já osobně 5 km ujdu jen v práci, takže na pase jsem kvůli tepovce běhala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
4.1.20 14:29

Mám jen jeden dotaz. V čem je lepší chodit doma na pásu, než se jít projít ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8609
4.1.20 14:43
@Tomkins píše:
Mám jen jeden dotaz. V čem je lepší chodit doma na pásu, než se jít projít ven?

Na pás chodím v zimě. To se za světla ven prostě nedostanu - víš jak, zdržuje mě takova nepodstatnost, kterou je práce. Když jdu se psy ven, neudržím tempo. A ani vlastně nechci. Nelíbí se mi přijít tak hotová, jak lezu z pásu. A navíc, často jdu s drahou polovičkou nebo s děckem - takže spíš procházka, než cvičení. Běhat zatím nechci, moc zátěž na klouby - ale pokud se jednou rozběhám, asi to nebude na pásu - ovšem, kdo ví?

Jo, většina chlapů má tyhle řeči - já je pouštím jedním uchem tam, druhým ven, ale jsou holky, které by chtěly začít a kvůli blbým kecům okolí nezačnou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
4.1.20 14:49
@SAJ píše:
Já si to dala jako přídavek k plavání, plavu roky, hodně (loni přes 200 km), ale nezhubla jsem ani deko, naopak. Tím, že jsem si vybudovala svalovou hnotu, šla váha nahoru. Což mě teda dost nakrklo - a pak jsem to přestala řešit. Podotýkám, ze nejsem ani omylem štíhlá - ale jsem ve formě. Jsem s tím srovnaná, nevadí mi to a do hubnutí se neženu.

Pás jsem si přibrala kvůli náročné dovolené v lete, potřebovala jsem nabrat fyzičku. A jo, fakt super (hele, cvičit a u toho si cist, no ideál), navíc jsem se díky pravidelnému protahování po chůzi dost rozhýbala - to určitě nevynechávej. Na transfuzce mi tvrdili, že jsem zhubla (já se nevážím), oblečení kupuji o cislo menší - ale to nebyl cíl.
Podstatné je, že dovolená byla boží, uchodila jsem všechno a letos jedeme zase, možná to bude ještě náročnější. Tak v lednu hurá na to. :) Bohužel do jiné posilovny, na tu první návštěvu se fakt moc netěším.

Prosím tě, jaký jste koupili pás? Že by třeba? A jakou rychlostí chodíš?

Příspěvek upraven 04.01.20 v 14:02

Koupili jsme tenhle : Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO iRUN a ted jsem (zacatecnik) chodila 5km/h a sklon od 10%do 15%. Ja behat neumim a boli me to, ja rada chodim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat