Chodit s ženatým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 07:33
Chodit s zenatym

Holky uz jste si nekdy zacala s zenacem? Narazila jsem na znameho se kterym jsem kdysi uz neco mela, ale ted je uz zenaty a on se chce vidat dale jako kdysi. Zazila jste to nektera a jak to pokracovalo mezi vami?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 15.06.19 07:37

Ne, proboha :roll: Sama jsem vdaná a když si představím, že takhle nějaká tupaňa smýšlí o mém manželovi :pocitac:

Uživatel je onlineWani
Závislačka 3514 příspěvků 15.06.19 07:40

Nechodila bych a nezažila. Nestojím o to hrát druhé housle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 07:45

Dekuji, za vas nazor a vim, ze to neni spravna volba.Jen se proste ptam jestli to nekdo zazil. :?

Šáruší
Závislačka 3560 příspěvků 15.06.19 07:45

A o tohle si chceš opřít kolo? Ženatý a klidně bude podvádět? To je jako chlap, se kterým chceš něco mít. Charakter nepotřebuješ? Nějaký charakter máš ty?

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 15.06.19 07:48
@Anonymní píše:
Dekuji, za vas nazor a vim, ze to neni spravna volba.Jen se proste ptam jestli to nekdo zazil. :?

Podle mě to zažila jen svobodná a hlavně bezdětná holka. Žádná matka by tohle neudělala.

pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 15.06.19 07:49
@Anonymní píše:
Dekuji, za vas nazor a vim, ze to neni spravna volba.Jen se proste ptam jestli to nekdo zazil. :?

A co ty si od toho slibuješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 07:52

Jo zažil a radím ti dobře, kašli na to. Ublíží ti to, i když si třeba budeš říkat, že o nic nejde, tak jde. Pokud to praskne, budeš ty ta špatná a nemysli si, že se ten dotyčný za tebe postaví, ani náhodou. Nemáš to zapotřebí, věř mi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 08:01

Zazila, dneska jsme manzele a mame doma batole :srdce: z poctaku to bylo brano z obou stran jako zpestreni - ja vydrzovana milenka, chlap me mel na sex, ale velice rychle se do toho daly city a my se bezhlave zamilovali :) a stale se milujeme i po deseti letech :kytka: zakladatleko pokud do toho pujdes, tak si stanov hranice hned na zacatku a hlavne chtej vedet, jak to ma ten chlap ;) dopredu rikam, ze na veskere rypalky nereaguji :mrgreen: jedina osoba, na kterou pripadne opetovne zareaguji je zakladatelka ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 08:01

Když jsem byla svobodná, tak jsem se s jedním zenacem vídala a to docela dlouho. Kupodivu to nikdy neprasklo a rozchod vyplynul tak nějak přirozeně, po čase to vysumelo. Možná jsem ale měla jen kliku. Teď to vidím jinak jako vdaná. Takhle já uznávám Duška, který o lásce mluví jinak než skoro každý. Totiž že láska není vlastnictví a žárlivost není projevem lásky. Láska je nechat druhému prostor, podpořit ho, nic si nenarokovat, nebát se že o něj přijdu a co jako potom sama? Láska je mít sama sebe skutečně rád, pak se nebojíte sami zůstat, nebojíte se že nezvládnete, příště tam není ten strach.. Doporučuji si jeho názor vyslechnout (YouTube)

Ravedd
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 15.06.19 08:07

Nikdy jsem s ženatým nic neměla. A říkáš chodit to není chození vždycky budeš ta druhá a on se s tebou bude schovávat. Jak tohle někdo může chtít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 08:07

Ano zažila a jsme 23 let manželé.

Ginella
Kecalka 302 příspěvků 15.06.19 08:12

Ne, s ženatým jsem nikdy nic neměla. Co si od toho slibuješ? Není ti to hloupé vůči jeho manželce, případně i dětem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 08:13
@Anonymní píše:
Zazila, dneska jsme manzele a mame doma batole :srdce: z poctaku to bylo brano z obou stran jako zpestreni - ja vydrzovana milenka, chlap me mel na sex, ale velice rychle se do toho daly city a my se bezhlave zamilovali :) a stale se milujeme i po deseti letech :kytka: zakladatleko pokud do toho pujdes, tak si stanov hranice hned na zacatku a hlavne chtej vedet, jak to ma ten chlap ;) dopredu rikam, ze na veskere rypalky nereaguji :mrgreen: jedina osoba, na kterou pripadne opetovne zareaguji je zakladatelka ;)

Dekuji, a jsem rada, ze i takto to muze dopadnout :) :) nechci byt ta spatna a rozbijet rodinu, ale podle toho jak mi pise tak je poznat ze neni moc stastny s ni.Tak uvidime jak se to bude treba casem vyvijet

sonnys
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 15.06.19 08:15
@Tableta píše:
Podle mě to zažila jen svobodná a hlavně bezdětná holka. Žádná matka by tohle neudělala.

No to si taky myslím, ale jsou výjimky, třeba ty co klidně řeknou: my taky byly samy, nám taky odešel tak co jako nebo já chci byt taky ve vztahu tak proč má mít tohohle jenom vona apod. :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama