Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
No podle mě je ta ženská za přepážkou placená od toho, aby kontrolovala, jestli sedí pravá a levá strana, takže řešit by to měli oni, to je tedy aspoň můj názor ![]()
A v dopise psali, kdy to posílali? Jestli tehdy a nebo až teď při reklamaci? Kdyby to posílali až v rámci reklamace, tak se mohli seknout jen při psaní dopisu. Když jsme podávali reklamaci, tak na poště zjistili, že nám ty peníze z nejakého důvodu neodeslali a poslali dodatečně v rámci reklamace.
Je už čtu, že ti to posílali v srpnu. Tak zaběhni s tím dopisem a svým ústřižkem do banky a zeptej se jestli to číslo u nich existuje, když ne tak se to poště vrátí.
@Mateska 31 píše:
@Šmoulinka5 Ten můj útržek souhlasí, ale ještě je větší část složenky a třebas tam jsem se mohla splést.A pak paní to datluje do PC.Tak právě nevím, kde se stala krpa
Tak na té větší části složenky si se upsat mohla, to je možná a proto to poslali na jiné číslo účtu. ![]()
Paní na poště nedatluje do PC číslo účtu, tak že opravdu je to vyloučeno. ![]()
Tak leda zajít na poštu, kde si to podávala, jestli je možná, aby Ti dohledali tu složenku, ale bude to asi trochu složité, oni se složenky posílají pryč, an poště je nemají. ![]()
@Levandulina píše:
@Šmoulinka5 Paní se mohla upsat, když to ze složenky přepisovala do počítače…Teda, jestli se to tak dělá…
Nedělá se to tak, do PC se napřepisuje číslo účtu, tam se ťukají úplně jiná čísla. ![]()
@slavuska1 píše:
No podle mě je ta ženská za přepážkou placená od toho, aby kontrolovala, jestli sedí pravá a levá strana, takže řešit by to měli oni, to je tedy aspoň můj názor
Tak já bych to viděla přesně opačně, já jsem to blbě vyplnila, takže si to musím zařídit sama a ne, že to hodím na někoho druhého.
@slavuska1 Placená je za mnoho úkonů, mimo jiné i za kontrolu poukázky. Jen doufáme, že lidi při vyplňování čehokoliv použijí mozek…
Dle mne kontrolují jestli je složenka vyplněná správně, ne jestli má na jedné a druhé straně dobře opsané číslo.
Dovedeš si představit, jak by to na poště vypadalo, kdyby kontrolovali každou složenku a každé písmenko? Už tak tam kolikrát čekám hodinu.
@-Evka- Opravdu se musí kontrolovat, jestli souhlasí levá s pravou stranou. Našli se taková individua, která si po podání poukázky na svoji levou stranu doplnila třeba o nulu víc k částce. A protože byla chyba pracovnice, že to nezkontrolovala, tak ten rozdíl musela zaplatit ze svého. Proto to někdy trvá déle a proto se volná místa u částky na obou stranách viditelně proškrtávají.
Tuhle chybu, kterou udělala zakladatelka, nejspíš pracovnice taky zaplatí. Tím, že ji strhnou třeba litra z platu. Tak to bohužel chodí.
@lazy_cat Částku chápu, účet či adresu ne.
U nás (jsem zákazník) lidé kolikrát mají jen vyplněný účet, částku a jméno a obec a projde to.
Osobně jsem si ještě nevšimla, že by mi kontrolovali složenku (mám ji z druhé strany balíku - vytištěnou), jen mrknou, co je to za druh složenky.
@Mateska 31 Příjemce platby musí ze zákona platbu vrátit. Já jsem nedávno byla v bance, protože jsem v obchodě nevlastní vinou zaplatila místo 399,– jen 39,9. Paní se uklepla, já zadala PIN a neřešila. A necelý měsíc po platbě mi volali z banky, abych tam přišla a podepsala jim papír o tom, že krámu doplatí chybějící obnos z mého účtu. V opačném případě by to dali právníkům…
@-Evka- Ale to myslíš asi dobírkovou ne? Na té dokonce stačí jen vyplněná pravá část, ten ústřižek na levé straně se stejně při převzetí balíku vyhazuje ![]()