Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, my s Luckou (6m) jsme z Rajské zahrady, je nějaká maminka/ky v blízkosti?
![]()
Strasidlinka-Ahoj
my s Péťou 5měsícu jsme kousek od černýho mostu.
@ela85 tak to je super
tak to muzeme spolu vyvencit nekdy nase poklady.
Jak to mate s prochazkama? My nemame stanoveny hodiny (jen tak +/-), protoze Lucka chodi spavat tak nejak jak se ji chce.
A kdy konkretne bydlite? Jen pro predstavu ![]()
Teď jsme ve starým vestci taková malá díra
Jinak jsem na Proseku No my procházky nějak stanovený nemáme. Buď dopoledne ale to moc ne nebo pak kolem 1-2 hodiny.
@Strasidlinka píše:
Ahoj holky, my s Luckou (6m) jsme z Rajské zahrady, je nějaká maminka/ky v blízkosti?![]()
rajska je nase teritorium ![]()
jsem z huti
@jizvíková tak to jsme se možná i potkali
a ani o tom nevíme ![]()
@ela85 My chodíme dopoledne jen tady kolem baráku, koukáme na lidi, auta a tak
no a odpoledne jak kdy, teď jak ji začal zajímat svět kolem víc, tak ji nebaví ležet v kočáru, tak se vzteká. Ale začaly jsme nosit sebou hračky, sklápím korbičku, dávám ji pást a tak vymýšlím, co s ní ![]()
Strasidlinka-tak to jsme na tom stejně
malej ještě před týdnem prospal celej den ale teď už když ho dám odpoledne do kočárku tak čučí a pak se začne nudit tak nevím co s nim
Prostě je teď asi v nejhorším období kdy se nudí
Sedět nemůže ještě se neplazí tak leží jak placka ![]()
@ela85 jo jo přesně
úplně nás vidím
proto se spíš snažím chodit ven když je ještě vzhůru ale za chvilku usne a když už má svůj čas na vstávání, tak to obracím
Jinak ji dávám v kočárku pást, odklopím střechu korbičky a kouká, to se moc líbí, jo a nosíme hračky - koukám, že to jsem už psala
neva
Holky trochu to tu ozivim ![]()
Vim, ze uz probehly nejaky minisraziky pres sz (bezva
), jen me napadlo, ze bychom mohly zorganizovat i nejakej vetsi, kde bychom se sesly vsechny (teda kdo zrovna bude moct). Co se sejit pristi ctvrtek odpoledne, treba ve ctyri, nekde na cernaku a jit na prijemnou prochazku. Ja to tam teda neznam, ale spousta z vas jo
tak by to mohlo byt mily odpoledne