Čím stáhnout zrzavý odstín vlasů a docílit blond?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 22:09
Čím stáhnout zrzavý ostín vlasů a docílit blond?

Ahoj holky, dnes jsem přišla od kadeřnice, byla jsem s ní domluvená, že mi odbarví mé hnědé vlasy na blond. Seděla jsem tam od 9 ráno do půl 1 do odpoledne a výsledek vám zasílám v příloze. Nechtěla jsem to mít úplně u hlavy, aby to vypadalo přirozeně, ale teď si říkám, že jsem to měla nahoře ještě trochu prosvětlit. I přesto, že mi tam kadeřnice naplácala přeliv to chytlo takovou zvláštní žlutavo-rezavou barvu, která je na každém světle jiná a potřebovala bych poradit, jak tu zrz stáhnout a nějakým způsobem docílit alespoň studené čistě žluté blond trochu do bíla. (též zasílám v příloze). Nechce se mi chodit s takovou hlavou, ale obarvit to zpátky na hnědo se mi taky nechce, když už jsem ušla takový kus cesty. Poradíte mi, co si koupit, nějaký odbarvovač, či zase tónovač, abych stáhla tu příšernou rez a měla to opravdovou blond? Děkuji moc :)

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 05.09.18 22:18

Být tebou,nepouštím se do toho sama,ale navštívím kadeřnici(třeba i jinou). Máš dost tmavé vlasy a ty prostě úplně odbarvit,jak jsi vložila dál, jdou těžko. Ale u tvých výsledných vlasů mi přijde,že kadeřnice zároveň použila barvu,proto je to malinko tmavší.

Niccinka
Nováček 05.09.18 22:21

@Aduš8 Ano, také se mi to zdá, říkala mi sice, že je to přeliv, ale smrdělo to jako klasická blond barva s amoniakem, taková fialová, ale když mi to tam patlala, mělo to pěnovou konzistenci. Tak nevím, jestli slečna neví, co je to přeliv, nebo jsme se pochopily špatně… Chtěla jsem pouze barvu dotónovat do studenějšího odstínu.

Niccinka
Nováček 05.09.18 22:25

@Aduš8 https://www.medhelp-shop.cz/…-silver-60ml teď koukám na tohle… co myslíš? dost mě zaráží ta cena…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 05.09.18 23:00

Ta cena je normální,oni ty tónovací barvy stojí pár korun. Dělají i šampony,ale pokud ti na to dala přeliv,tak ti to podle mě nenatónuje.

Sibarita
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 05.09.18 23:11

Ahoj, sice to neni Tva vysněná barva, ale slusi Ti to a raději bych s tim uz nic nedelala. At si vlasy odpocinou. Vzdycky muze byt hur, bacha na to ;)

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 06.09.18 08:39

Ona ne vždy jde udělat z hnědé blond na první návštěvě kadeřnice. Záleží na kondici vlasů, co jsi na nich už měla a tak. Ale i tom tě měla indukovat. Často je to otázka třeba i 3 nebo 4 návštěv.
Jinak ta barva je boží.
Doporučila bych se obrátit na stejnou kadrrnici, říct ji, že s výsledkem nejsi spokojená a chceš se domluvit na dalším postupu. Podle toho, co by mi řekla, bych se rozhodla, co dál.

Příspěvek upraven 06.09.18 v 08:43

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 06.09.18 08:42

Ta barva je fakt boží, taková jahodová blond nebo rosegold… Podle první fotky si ani nemyslím, že by ti světla studená blond slušela.
je to netuctovy odstín, dámy prominou, ale studenou blond má teď každá druhá pipka.

Sibarita
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 06.09.18 16:46
@jessikka píše:
Ta barva je fakt boží, taková jahodová blond nebo rosegold… Podle první fotky si ani nemyslím, že by ti světla studená blond slušela.
je to netuctovy odstín, dámy prominou, ale studenou blond má teď každá druhá pipka.
:palec:
Coda
Kecalka 464 příspěvků 06.09.18 16:55

Taky bych těd nechala vlasy odpočinout - při dalším zesvětlování by ti mohli ulítat nebo mít větší sklony k ulamování… a barva nyní vypadá dobře :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >